Y2K Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Vidim ze ma auto neprestane prekvapovat. Nie ze by mi to nejak vadilo alebo co, servisny interval si lahko nastavim ale... Dnes sadnem do auta, idem nastartovat a co nevidim, servisny interval je na 0. A to naposledy (v pondelok) tam zostavalo 7800 km. Je toto normalne??? Citovat
AnotherOne Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Keď si bol naposledy pred dvoma rokmi na prehliadku tak áno. Citovat
Y2K Odesláno 1. duben 2010 Autor Odesláno 1. duben 2010 Zalezi co znamena ze \"bol si na prehliadke\". Ak to znamena ze bol vynulovany servisny interval tak to bolo tak pred pol rokom hadam (mozno tristvrte). Ak to ale znamena nejaky zaznam volakde co ja viem v RJ tak to bolo hadam tak 3 roky dozadu Citovat
igor.sk Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 AnotherOne: to znamená že po uplynutí dvoch rokov mi servisný interval dá vedieť ,že som síce neprešiel toľko km ale olej by sa patrilo vymeniť? Zaznamenáva si PPC aj čas kedy sa nuloval interval? To by bolo prfiš.. Citovat
Y2K Odesláno 1. duben 2010 Autor Odesláno 1. duben 2010 Vyzera to tak ze je to presne ako pises Citovat
AnotherOne Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Původně zaslal: Y2K Zalezi co znamena ze \"bol si na prehliadke\". Ak to znamena ze bol vynulovany servisny interval tak to bolo tak pred pol rokom hadam (mozno tristvrte). Ak to ale znamena nejaky zaznam volakde co ja viem v RJ tak to bolo hadam tak 3 roky dozadu Áno myslel som nulovanie. No keď je to takto tak ti tam voľačo zblblo. Citovat
AnotherOne Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Původně zaslal: igor.sk AnotherOne: to znamená že po uplynutí dvoch rokov mi servisný interval dá vedieť ,že som síce neprešiel toľko km ale olej by sa patrilo vymeniť? Zaznamenáva si PPC aj čas kedy sa nuloval interval? To by bolo prfiš.. Áno je to tak, aj keď názory sa rôznia. Niekto tvrdí, že interval naraz padne na nulu, niekto zas že sa postupne odpočítava tak, že na nulu dospeje presne v deň po dvoch rokoch. A niekomu to zas odpočítava presne podľa ujdených km bez ohľadu na čas, ale to by som skôr predpokladal u tých lacnejších modelov. [upravil dne 1.4.2010 AnotherOne] Citovat
Y2K Odesláno 1. duben 2010 Autor Odesláno 1. duben 2010 Původně zaslal: AnotherOne Áno myslel som nulovanie. No keď je to takto tak ti tam voľačo zblblo. Tiez som si myslel... Ale takto? Ach ten pazot Citovat
kobr Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 U VW když dojedeš na 0, nepustí tě více než 30 km/hod. Citovat
Ericce Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 s tým nesouhlasim. měl sem VW Passat 1.9 TDI B5+ 2004 s long life servisem a když počítadlo došlo k nule dalo se pořád jezdiť normálne jen to pořád pípalo jako blázen. možno to tak mají novější modeli nikoli určo do 2004. kamarád měl zase passat 2000 a tam to melo takhle jako já. Y2K vypadá to tak že ti to z niceho nic zblblo Citovat
Guest dreamtalks Odesláno 1. duben 2010 Odesláno 1. duben 2010 Původně zaslal: kobr U VW když dojedeš na 0, nepustí tě více než 30 km/hod. To je peknej kec, kde si na to prisel ? Citovat
jojtik Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 Y2K: To iste sa mi stalo na mojej 306. Asi si to pamata posledne nastavenie toho intervalu v zavislosti od vymeny oleja. U mna je to pol roka resp. 6500 km. Citovat
Y2K Odesláno 2. duben 2010 Autor Odesláno 2. duben 2010 Tak auto mam uz skoro 3 roky a doteraz to nikdy nespravilo. Ale to je jedno, znova som nastavil interval, o chvilu ma caka vymena oleja aj tak. Citovat
dire Odesláno 2. duben 2010 Odesláno 2. duben 2010 ja jsem mel ten samy probelm .. behem 14 dnu mi ze 700 km spadlo na 0 . interval byl cca 2 roky Citovat
ares_406 Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 Zdravím, mám podobný problem. Tachometr mi ukazoval dojezd cca 5500 km s tim ze sem vedel ze pri 5000 musim vymenit olej pac mi jde nastavit nejmene 20 000 km na servis. Muj problem je v tom ze ze dne na den mi zmizelo tich 5500 km a byla tam nula. Olej + filtr budu menit dnes tak jsem si to vyresetoval pomoci nulovaciho tlacitka na palubovce a neveril jsem vlasnim ocim! Kdyz jsem to drzel zacalo to odpocitavat pri nastavenych 20t km. Pote jsem vypl a zapl klicek a zase jsem tam mel NULU ! Tak jsem nulovaci tlacitko podrzel v kuse a hned po otoceni klicku mi to zacalo odpocitavat bez ukazanych km na displey. Dojelo to do nulu a tam se ukazal klic vedle toho problikla nejaka carka ktera tam zustala (mam tam uz 2 carky) a nula. Dal se nic nedelo a neslo nic delat. Tak jsem vypl klicek zase zapnul a na palubovce se rozsvitila ikona kde byl ramecek a v nem klic a necekane neslo nastartovat !!! V tu chvili jsem byl sakra na nervy ! Stacilo zase vypnout klicek a zase zapnout a opet slo nastartovat a ikonka zmizela, pote se mi povedlo nastavit dojezd na 20t km a klic byl pryc. Nevim co to na me Pazout zkousel teda. Tedy k moji otazce, nevite nekdo co to znamenalo ten klic s 2 carkama a nulou?? Diky moc za rady Citovat
Y2K Odesláno 7. říjen 2010 Autor Odesláno 7. říjen 2010 ten kluc to si mal imobilizer, obcas zablbne. to s tou 0 som este nevyriesil, ale uz sa to nestalo odvtedy tak neriesim Citovat
Dave_k Odesláno 7. říjen 2010 Odesláno 7. říjen 2010 2ares_406: Ještě by se při tý kontrolce klíče měla na displeji objevit hláška \"IMMOBILIZER FAULT\". Citovat
ares_406 Odesláno 8. říjen 2010 Odesláno 8. říjen 2010 Diky za odpovedi. Tak aspon vim uz co znamenala ta ikonka. Kazdopadne kdyby nekdo vedel co znamenala ta nula s carkama a klicem tak bych mu byl vdecny kdyby se ozval. Diky Citovat
Y2K Odesláno 9. říjen 2010 Autor Odesláno 9. říjen 2010 Nevies citat ? Ten kluc s ciarkami je prave ten imobilizer Citovat
ares_406 Odesláno 10. říjen 2010 Odesláno 10. říjen 2010 Nevies citat ? Ten kluc s ciarkami je prave ten imobilizer Jsem te spatne pochopil sry :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.