ozzy56 Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 prosím majitele a řidiče uvedených vozů o své názory--které zadní dveře jsou praktičtější při rodinném užívání vozu, jednodílná klapa,nebo dvoudílné dveře?? děkuju všem:) P.S. jedná se o pětimístnou verzi a ten starší model (néé Teepee)--myslím do r.v. 2008 asi Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Jedzdil sem aj aj , na dvoukridlovem ale 2 mistnem jazdim este sem tam stale ... Ja sem ale partnera uzival jen pro praci, takze nevim, o nejakych velkych prinosech pro rodinu - dvoukridlovy nema zadne plynove vzperi, tj se tam nic nemeni, a furt se to otvara bez problemu ... - u toho, co sa mu otvaraju dvere len dohora, nam sem tam vadilo, ze nas limituju vyskou, ked sme chceli nieco viac nadvihnut, a bolo to akurat na vysku partnerovho ulozneho priestoru, tak sme buchali o tie dvere a limitovali nas ... - Ked sme prevazali partnera tak nalozeneho, ze nam neco trcelo s auta, klasika co ma vzadu dvere, tak ma na ramoch dveri otvori na hacky, a lahko se to s 2 gumami pevnespojilo, a mohlo se jet ... U 1kridloveho toto nebolo mozne U toho 1 kridloveho to male take ale 1 vyhodu, kdyz prselo, tak sme si otevreli to kridlo, sadli si na kraj kufru, a ve vsi pohode sme si mohli dat pauzicku, cigaro To ten 2 kridlovy nevedel Snad ty to k necemu bude ... Citovat
Durko Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 ja osobne používam berlingo s dvojkrídlovími dverami. potrebujú menej miesta na otvorenie daju sa zaistit alebo otvoriť dokorán, nemusím sa báť že si trtnem hlavu a hlavne používa že ked mam toho veľa tak jedny dvere zavrem naložím do plna a nemusím sa báť že niečo vypadne. inač jazdí a sedí v pohode Citovat
Driver Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Praktičtější mi přijdou dvoukřídlé dveře, lehce se otvírají, když parkuješ v řadě tak otevřené zaberou méně místa. U toho jednoho křídla otvírajícího se nahoru se mi líbilo stejně Lubkovi, že když pršelo tak jsme si z nich udělali stříšku Jinak v práci s nima měli holky menšího vzrůstu trochu problém je zavřít. Citovat
Medvěd Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Dvoukřídlé jsou praktičtější pokud auto budeš využívat převážně pracovně. Pokud auto chceš jako větší rodinný kombík, pak jsou určitě jednokřídlé dveře hezčí (já osobně bych půlky nechtěl právě proto, že bych si připadal jako v náklaďáku). Citovat
MilanF1 Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Pokud jezdíš třeba na ryby, vem ty jednokřídlé, nebude na tebe pršet, jak psal Lubk0 Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Původně zaslal: Medvěd Dvoukřídlé jsou praktičtější pokud auto budeš využívat převážně pracovně. Pokud auto chceš jako větší rodinný kombík, pak jsou určitě jednokřídlé dveře hezčí (já osobně bych půlky nechtěl právě proto, že bych si připadal jako v náklaďáku). Ja by som to opravil, dvoukridlove su neni praktickejsi jen kdyz bude auto pouzivat na praci ... dvoukridlove dvere sou proste praktickejsi, jednokridlove sou mozna hezci Jinak jo, jeden rybar tak chytaval ryby ... Zaparkoval Berlingo k vode, otevrel dvere, v berlingu mnel deky, nahodil udice, sadl a cakal Citovat
MilanF1 Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Známej kvůli tomu berlingo s jednokřídlíma koupil. Divil se proč většina lidí chce dvoukřídlí, to na něj při rybaření pršelo Citovat
BV406 Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 ja v partnerech drandil skoro 10 let ... ale bohuzel pracovne, tudiz jsme meli typ furgon a dvoukridle dvere ... pro pracovni vyuziti jsou dvoukridle urcite lepsi, lepe se vysokozdviznym vozikem auto naklada nez pri vyklopnych ... pro rodinne vyuziti budou zrejme lepsi vyklopne dvirka Citovat
Fusion Odesláno 14. březen 2010 Odesláno 14. březen 2010 Dvoukřídlák + plachta = nejlepší stan na světě Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.