Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotaz na majitele vozů Partner a Berlingo


Recommended Posts

Odesláno

prosím majitele a řidiče uvedených vozů o své názory--které zadní dveře jsou praktičtější při rodinném užívání vozu, jednodílná klapa,nebo dvoudílné dveře?? děkuju všem:)

P.S. jedná se o pětimístnou verzi a ten starší model (néé Teepee)--myslím do r.v. 2008 asi

Odesláno

Jedzdil sem aj aj , na dvoukridlovem ale 2 mistnem jazdim este sem tam stale ...

Ja sem ale partnera uzival jen pro praci, takze nevim, o nejakych velkych prinosech pro rodinu

- dvoukridlovy nema zadne plynove vzperi, tj se tam nic nemeni, a furt se to otvara bez problemu ...

- u toho, co sa mu otvaraju dvere len dohora, nam sem tam vadilo, ze nas limituju vyskou, ked sme chceli nieco viac nadvihnut, a bolo to akurat na vysku partnerovho ulozneho priestoru, tak sme buchali o tie dvere a limitovali nas ...

- Ked sme prevazali partnera tak nalozeneho, ze nam neco trcelo s auta, klasika co ma vzadu dvere, tak ma na ramoch dveri otvori na hacky, a lahko se to s 2 gumami pevnespojilo, a mohlo se jet ... U 1kridloveho toto nebolo mozne

U toho 1 kridloveho to male take ale 1 vyhodu, kdyz prselo, tak sme si otevreli to kridlo, sadli si na kraj kufru, a ve vsi pohode sme si mohli dat pauzicku, cigaro :D To ten 2 kridlovy nevedel :D

Snad ty to k necemu bude ...

Odesláno

ja osobne používam berlingo s dvojkrídlovími dverami. potrebujú menej miesta na otvorenie daju sa zaistit alebo otvoriť dokorán, nemusím sa báť že si trtnem hlavu a hlavne používa že ked mam toho veľa tak jedny dvere zavrem naložím do plna a nemusím sa báť že niečo vypadne. inač jazdí a sedí v pohode

Odesláno

Praktičtější mi přijdou dvoukřídlé dveře, lehce se otvírají, když parkuješ v řadě tak otevřené zaberou méně místa. U toho jednoho křídla otvírajícího se nahoru se mi líbilo stejně Lubkovi, že když pršelo tak jsme si z nich udělali stříšku :)

Jinak v práci s nima měli holky menšího vzrůstu trochu problém je zavřít.

Odesláno

Dvoukřídlé jsou praktičtější pokud auto budeš využívat převážně pracovně. Pokud auto chceš jako větší rodinný kombík, pak jsou určitě jednokřídlé dveře hezčí (já osobně bych půlky nechtěl právě proto, že bych si připadal jako v náklaďáku).

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Dvoukřídlé jsou praktičtější pokud auto budeš využívat převážně pracovně. Pokud auto chceš jako větší rodinný kombík, pak jsou určitě jednokřídlé dveře hezčí (já osobně bych půlky nechtěl právě proto, že bych si připadal jako v náklaďáku).

Ja by som to opravil, dvoukridlove su neni praktickejsi jen kdyz bude auto pouzivat na praci ...

dvoukridlove dvere sou proste praktickejsi, jednokridlove sou mozna hezci :)

Jinak jo, jeden rybar tak chytaval ryby ...

Zaparkoval Berlingo k vode, otevrel dvere, v berlingu mnel deky, nahodil udice, sadl a cakal :)

Odesláno

Známej kvůli tomu berlingo s jednokřídlíma koupil. Divil se proč většina lidí chce dvoukřídlí, to na něj při rybaření pršelo :D

Odesláno

ja v partnerech drandil skoro 10 let :D ... ale bohuzel pracovne, tudiz jsme meli typ furgon a dvoukridle dvere ... pro pracovni vyuziti jsou dvoukridle urcite lepsi, lepe se vysokozdviznym vozikem auto naklada :D nez pri vyklopnych ...

pro rodinne vyuziti budou zrejme lepsi vyklopne dvirka :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...