sweetyboy Odesláno 10. duben 2010 Odesláno 10. duben 2010 ozzy ja mel taky nejaky musky na tom sitku od vahy ale nevim jak se tam mohli dostat kdyz je tam ten filtr no:( Citovat
ozzy56 Odesláno 10. duben 2010 Odesláno 10. duben 2010 Původně zaslal: sweetyboy ozzy ja mel taky nejaky musky na tom sitku od vahy ale nevim jak se tam mohli dostat kdyz je tam ten filtr no:( už jsem to tu jednou psal, při čištění váhy je nejlépší ji sundat i s víkem filtrboxu (nesundávat váhu samostatně) a hned vyčistit váhu i box--váha jde tím sprejem perfektně a box třeba vysát vysavačem a hadrou vyčistit, zároveň popřípadě vyměnit i vložku filtru--prostě na tom sítku váhy nemá hrubá nečistota co dělat Citovat
sweetyboy Odesláno 10. duben 2010 Odesláno 10. duben 2010 ozzy: ja mam toho peugeota asi necely rok a ted jsem to delal poprvy a sundal jsem to jak pises asi predtim to vubec nedelali ze tam byly ty musky:nevim Citovat
Hanks81 Odesláno 10. duben 2010 Odesláno 10. duben 2010 Tak pratele,muj historicky prvni samostatny zasah do motoru je uspesne ukoncen:roker !! Nakonec jsem pouzil sprej na cisteni elektrickych kontaktu,snad to bude v poradku,zatim jsem to projel jen kousek po meste a parada Chci vam vsem moc podekovat za inspiraci i navod,nebyt tohoto fora vyhodil bych jiste nehoraznou sumu v nejakem servisu:bojim ... Takze potkame-li se nekdy v nasi rodne kotline mate u me vsichni pullitr chlazeneho Citovat
Skullman Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 mam na s16 206 vahu vzduchu, ze bych ji vycistil nebo je to jen u nafty? hanks: co robis u tulipanu? Citovat
Hanks81 Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 To skullman: no vitr me sem nejak zaval (hlavne pracovni prilezitost),ted uz i rodina Citovat
Guest frenky64253 Odesláno 12. duben 2010 Odesláno 12. duben 2010 ten pripravok LIQUI MOLY mozem vrele doporucit je to super vec.. da sa to v pohode zohnat v lepsom auto servise. stoji to cca 7-8 e. Citovat
MilanF1 Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Sakra, o vyčistění váhy uvažuji, ač podle mě auto táhne dobře (mám 66 kW, ale váha by měla být stejná ne?). Nicméně nikdo ji nikdy nečistil. Vzducháč jsem měnil nedávno a bylo to na písek, listí ... samozřejmě byl černý. Našel jsem na něm vyražené dvoujčíslo \"04\" - že by tam byl tak dlouho takže váha bude asi pořádně zaneřáděná ... Citovat
pagot Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 pokud to nekdo s tim cistenim prezene , mam plne funkcni vahu na 2.0hdi siemens Citovat
sweetyboy Odesláno 17. duben 2010 Odesláno 17. duben 2010 Původně zaslal: frenky64253 ten pripravok LIQUI MOLY mozem vrele doporucit je to super vec.. da sa to v pohode zohnat v lepsom auto servise. stoji to cca 7-8 e. Souhlasim..vynikajici pripravek.po vycisteni mi pripada moje 406ka jak nachipovana...to jsem si predtim myslel ze tahne celkem slusne ale ted si rikam ze nejelo vubec:super:super:super vrele doporucuju též Citovat
Skullman Odesláno 18. duben 2010 Odesláno 18. duben 2010 prosim poradte, mam benzin 206 s16 mam tam vahu vzduchu? A pokud ne, tak neco co ma stejnou funkci jako vaha vzduchu a dala by se rucne vycistit, aby auto lepe tahlo? Dekuji Citovat
ro.hajek Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 mám taky asi problém s váhou vduchu , když mu naložím třeba do kopce tak se mě rosvítí kontrolka v palubce je to kontrolka motoru , když se rosvítí v tu chvíly to stratí výkon vubec nejede musím zastavit chcípnout motr a znovu nastartovat a je to v pohodě motor tahne ale kontrolka svítí dál tak tři dny a pak shasne a takhle pořád dokola mužete někdo poradit , nebo jestli máte někdo podobný problém mám motr 2.0 hdi r..v 99 peugeot 406 kombi. Citovat
HonzaZ Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Může toho být více. Např EGR ventil, podávací pumpa v nádrži apod. Nejlépe nejdřív na diagnostiku a pak se uvidí. Citovat
koblih69 Odesláno 28. duben 2010 Autor Odesláno 28. duben 2010 Stejně se chovají třeba vstříky... váha to nebude.... Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Tak jsem dnes taky vycistil vahu primo sprejem k tomu urceny..staci nastrikat, jemne steteckem liznout a zase striknout a nechat poradne vyschnout..dělal jsem to CRC air sensor clean..v Elitu ho maj za 200..ted auto zrychluje hezky plynule:-) Citovat
sweetyboy Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 muze byt vaha vzduchu spatna i kdyz nehazi chybu na diagnostice?nebo muze mirne snizit vykon kdyz je treba uz stara ale clovek to moc nepozna kdyz ma auto uz nejakou dobu? ale auto i presto tahne bezproblemu a skubani?potrebuju zjistit co muze snizit vozidlu vykon o 8kW. zjistene snizeni z valcove zkusebny Citovat
Guest PazoutUL Odesláno 29. duben 2010 Odesláno 29. duben 2010 sweetyboy: možný je všechno, ale jestli to neskube a nic to nehlasi tak by to melo byt v pohode...ale nic neskazis tim kdyz tu vahu vycistis:)...a co se tyka toho snizenyho vykonu tak je to normalni, auto se starim ztraci vykonost, je to jedno k duhymu... Citovat
sweetyboy Odesláno 29. duben 2010 Odesláno 29. duben 2010 PazoutUL ja jsem tu vahu uz cistil a bylo i potom znat ze to jede lepe..ja byl pred 4 dnama nechat nachipovat auto a zjisteni bylo ze to ma jen 72kW misto 80kW coz mi moc velikou radost neudelalo. ja si myslel normalne ze ta 406ka je takova lina ale mylil jsem se. po chipu mam 83kW a auto jede jeste lepe ale vysledek muze byt jeste lepsi pokud zjistim co v tom aute ubira tolik kilowat..myslim ze 8kW je dost na auto stare 8,5roku..nevim kde hledat chybu:fnuk:myslim jinak auto nikdy neskubalo a ani nehazelo zadnou chybu [upravil dne 29/4/10 sweetyboy] Citovat
qmysak Odesláno 29. duben 2010 Odesláno 29. duben 2010 co se stane když odpojím váhu vzduchu?rozvítí se kontrolka motoru a co dál to udělá??může se něco p....??? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.