piškotek Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 Já mám pojištěny všechny skla na 20.000,- Kč..... Citovat
Ferry Odesláno 7. leden 2010 Odesláno 7. leden 2010 To piškotek: tak to je hodne malo, jak vidis dle udavanych cen pouze samotneho materialu Citovat
piškotek Odesláno 15. leden 2010 Odesláno 15. leden 2010 Původně zaslal: Ferry To piškotek: tak to je hodne malo, jak vidis dle udavanych cen pouze samotneho materialu Pojištěno je každé sklo na voze na 20.000,-Kč a stačí to uplně vždy se vlezu..... Citovat
Pe.Tr Odesláno 15. leden 2010 Autor Odesláno 15. leden 2010 u pojišteni bocnich skel jsem se dost setkal stim ze pojistovny neplatily sametky okolo okna kdyz byly poškozene od strepu, a i u tesneni to nebylo vzdy lehke . jakou mas zkusenost piškotku? Citovat
MotoMoto Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 Tak to mám pojištěné na 30k a ještě ke všemu prvních 5 měsíců je plnění kráceno na 50% nebo tak nějak. Ale snad se nic nestane. Citovat
Šalda Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 Pet.ře, zjistíš mě taky prosím cenu předního skla, i se snímačem deště?? Díky. VIN: VF38ERHYF81619005 Právě se na pojištění skla taky chystám, protože sem dneska jel za autem a dostal sem od něho pěknou pecku kamínkem, sice se nic nestalo ale pěkně sem se lekl:aut [upravil dne 16/1/10 Šalda] Citovat
cambel Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Tak jsem v klubu prasklých čelních skel. Připojištěno bohužel jen na 10tis. V Brně mi ho vymění za 14.200,-Kč, zatím nejnižší cena včetně montáže. Ach jo, mám ho pár týdnů a už tohle. Citovat
MotoMoto Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Já už mám na skle asi 6 prasklinek, vůbec nevím od čeho, ale je nějaké divné to sklo. A tak čekám až uplyne půl roku a nechám ho vyměnit snad bude to nové lepší. Citovat
cambel Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Někteří lidi na fóru píšou, že na čelním skle mají čidla. Já tam mám dvě, čidlo děště a GPS, možná ještě na světlo. Obojí se při výměně odlepí od skla a potom na nové se zase přilepí. Sklo je dražší o to,že jsou tam udělané prostory pro umístění čidel. Nebo je to sklo i něčím jiným odlišné? Trochu mě udivuje, že jsou skla v rozmězí od 8.500 do 18.000. Chápu, že některá jsou značková, ale proč je takový rozdíl mezi těmi s prostory pro čidla a bez nich. Může mi to někdo kdo tomu rozumí vysvětlit? Čeká mě výměna a nerad bych se nechal napálit. Citovat
MotoMoto Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Také ještě existuje tak zvané ditermické sklo, které dokáže pohltit respektive odrazit až 60% infračerveného záření. Tedy tepla. Měl jsem ho v Renaultu a pak po výměně za také ditermické, ale neznačkové jsem velmi litoval. Kromě toho že díky nějakému pokovení mě nefungoval přijímač GPS tak i účinost tohoto skla byla hodně špatná. Cenově to bylo Originál ditermické 16 litrů, neoriginál 12 litrů a obyčejné 8 tisíc. Tady je ta plocha skla podstatně větší a proto i cena i rozdíl bude větší. Navíc si nejsem jistý zda se nemusí kupovat včetně čidel. Anténa GPS je ale vzadu nahoře na střeše. Tedy by mělo být čislo světel a stěračů. Citovat
plaz Odesláno 16. květen 2010 Odesláno 16. květen 2010 mam pojisteno na 20000tisic a mam klid za 1000kc Citovat
mablees Odesláno 16. květen 2010 Odesláno 16. květen 2010 jo jo já taky na 20 tis. - Pokud bych to dal ale do Peugeotu tak výměna (všechny čidla na skle) tak s prací 22.500,- ! Jinak v Polsku seženete fešák sklo na čidla do 7 tis. Citovat
warlord1 Odesláno 29. květen 2010 Odesláno 29. květen 2010 Ahoj. Sem tu nový. Chci přispěk do diskuze. Ptal jsem se v Plzni v servisu na výměnu okna, řekli mi 16600 okno včetně senzoru a s prací to dělá dvacet. Pojistku mam s 5procetní spoluúčastí pojištěné na 15tis:D Zkusíme ji holt zvednout. :-) Citovat
kostohryz Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 Ahoj Pet.ře, zjistíš mi taky cenu předního skla na 407 sw se snímačem deště? VIN: VF36E9HYB21332515 Díky moc [upravil dne 5/6/10 kostohryz] Citovat
MotoMoto Odesláno 10. srpen 2011 Odesláno 10. srpen 2011 výměna předního skla včetně čidla stěračů a plastových krytů v autorizovaném servisu včetně práce 28 tisíc, takže se pojištění na 30 tisím vyplatí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.