74dave Odesláno 19. únor 2010 Autor Odesláno 19. únor 2010 Paráda:potlesk Rusáci jsou moc namachrovaný tak jim to patří.Nečekal sem to ,ale SK hokejisti předvádí pěknej hokej tak ať jim to vydrží. Citovat
Pepito Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Ráno jsem také samozřejmě sledoval a když dali Slováci gól,tak jsem radostí vykřiknul až mne zabolela jizva :D Citovat
74dave Odesláno 19. únor 2010 Autor Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: Aluška Myslím, že nemít v brance Vokouna, tak jsme to projeli , ale hokej to byl pěknej . Golmana musíš mít vždycky dobrýho to je základ.Bez něj ani skvělí mužstvo nemá šanci na úspěch a Vokoun podržel snad mu to vydrží. Citovat
vendelinek Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Jj,Vokoun byl skvělej:super:potlesk,bylo by dobrý,kdyby mu to vydrželo,a bratři slovenský mě taky docela překvapili,musim se přiznat,že jsem jim držel pěsti aby vyhrali-povedlo se,škoda že jsem ten zápas neviděl,musel to bejt :superzápas Citovat
Medvěd Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 A stejně se mi líbí, že rok 1993 nezanechal ve většině normálně myslících lidí žádné kyselé hrozny nenávisti a že, když se řekne NAŠI, tak to minimálně ve sportu JE Československo !!!!! [upravil dne 19/2/2010 Medvěd] Citovat
nikol Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Ja mam radost vždy když naši maji uspěch(at Čr a nebo Sk)Jen tak dale:super A ted je pěkne když ruská zavodnice zbýra medajle pro naše slovenske přátele. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: nikol Ja mam radost vždy když naši maji uspěch(at Čr a nebo Sk)Jen tak dale:super A ted je pěkne když ruská zavodnice zbýra medajle pro naše slovenske přátele. A keby si vedel, jaky maju z toho v rusku pop*c Hadzu jeden na druheho ze kto ju vyhodil :D Citovat
Dave_k Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 Pěknej hokej. Bohužel jsem vydržel jen 1 třetinu. Před zápasem jsem tipoval skóre 5:2 a bylo mi řečeno, že to tak jednoduché nebude. Škoda, že jsem si nevsadil. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 No dneska o 01:30 hrame s nimi mi,sóm zvedavy Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Slovensko x Lotyšsko 6:0 Uplne s prehladom, pekny hokej. Uz si len vecer pozrem Cr s Ruskom. Citovat
Qcko Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Napodobne som si to pozrel, akurat som vstal, oplatilo sa, tretiny isli postupne --> 3:0, 2:0, 1:0 ... nemali najmensiu sancu:aut Citovat
74dave Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Moc pěkný hokej.Goly výstavní.Kde se to v nich bere Jsem zvědavej na ty naše nazdárky Citovat
lubikpo Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Původně zaslal: Lubk0 Slovensko x Lotyšsko 6:0 Uplne s prehladom, pekny hokej. Uz si len vecer pozrem Cr s Ruskom. No dufam, ze cesi vyhraju, tym by sme ziskali lepsiu vychodiskovu poziciu my. No ved uvidime a drzime prsty. Citovat
Dave_k Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Původně zaslal: Peta ČR - Rusko 0 : 2 Pesimisto. Já vím, že při výhře našich by jsi pak byl příjemně překvapen, ale to jsou jen kecy. Buď jim věříš nebo ne a Ty jim očividně nevěříš. 3:2 tipuju já. Citovat
vendelinek Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 a doufám,že to bude trochu jinak,aspoň 3 : 2 v normální hrací době,samozřejmě pro nás Citovat
Aluška Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Nooo bude to asi zajímavý, snad to dáme . Citovat
Péťa Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Dave: Nevěřím. Ale tipoval jsem prohru i se Slovenskem, naštěstí to nevyšlo... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.