Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Do vkusu by som to ani nedával, cez tú prednú mriežku (riedke pletivo) je moc vidieť príslušenstvo chladenia . :blicismajlik a ten interiér, fuj. :blicismajlik

Skôr by som to dal do nevkusu. :papa

[upravil dne 28/10/11 22:40 od Judes]

Odesláno

u tý 206 se mi nelíbí mračení, ale asi nebude stavěná jenom na nějaký pózování... Taky to vypadá, že nemá nankang gumy a možná ani jom štelovák, tudíž nemá absolutně žádný právo, být ve vkusu:roll

Odesláno
u tý 206 se mi nelíbí mračení, ale asi nebude stavěná jenom na nějaký pózování... Taky to vypadá, že nemá nankang gumy a možná ani jom štelovák, tudíž nemá absolutně žádný právo, být ve vkusu:roll
to mračení je exkluzivní....mě už připadá že tu kritizujete úplně všechno
Odesláno
u tý 206 se mi nelíbí mračení, ale asi nebude stavěná jenom na nějaký pózování... Taky to vypadá, že nemá nankang gumy a možná ani jom štelovák, tudíž nemá absolutně žádný právo, být ve vkusu:roll
to mračení je exkluzivní....mě už připadá že tu kritizujete úplně všechno

aspo ze nekomu sa to libiii..

Bo uz ma tu chceli ukamenovat :D

Odesláno

Strejdakopec: mračení se mi opravdu nelíbí, ale na zbytek mého komentáře by jsi se mohl kouknout do slovníku, co vůbec znamená ironie.

A proč by sem ten interiér neměl patřit? Každej nemusí mít interiér celej v kůži

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...