Judes Odesláno 28. říjen 2011 Odesláno 28. říjen 2011 Do vkusu by som to ani nedával, cez tú prednú mriežku (riedke pletivo) je moc vidieť príslušenstvo chladenia . a ten interiér, fuj. Skôr by som to dal do nevkusu. [upravil dne 28/10/11 22:40 od Judes] Citovat
Bronak Odesláno 28. říjen 2011 Odesláno 28. říjen 2011 v tom videu od wooodyho http://vimeo.com/30852065 bawo 5:43min sem měl husí kůži Video parádní jen nechápu proč to video začíná trapnou úplně sériovou Audi kterou má kde jaký bohatší oplemzák Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. říjen 2011 Odesláno 28. říjen 2011 fuj tak ta dvestesesta teda ani nahodu \"vkus\" .. :blicismajlik Citovat
Jeny Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 u tý 206 se mi nelíbí mračení, ale asi nebude stavěná jenom na nějaký pózování... Taky to vypadá, že nemá nankang gumy a možná ani jom štelovák, tudíž nemá absolutně žádný právo, být ve vkusu:roll Citovat
koblih69 Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 Hodím něco kontroverzního, ale mě to včera celkem pobavilo Citovat
hYena Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 ty kráso vypadá to zajímavě....pro mě vkus je to dobrý nápad jak z jinak nic moc auta udělat zajímavý kousek.. Citovat
Grlik Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 Jo tohle jsem videl v Praze na živo to nevypada špatně. Citovat
mr.SM Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 JJ v praze s tim jesdi DJ Uwa, ucastnil se s timto broukem nebroukem i diamond race... Citovat
Strejdakopec Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 u tý 206 se mi nelíbí mračení, ale asi nebude stavěná jenom na nějaký pózování... Taky to vypadá, že nemá nankang gumy a možná ani jom štelovák, tudíž nemá absolutně žádný právo, být ve vkusu:roll to mračení je exkluzivní....mě už připadá že tu kritizujete úplně všechno Citovat
dusko201 Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 u tý 206 se mi nelíbí mračení, ale asi nebude stavěná jenom na nějaký pózování... Taky to vypadá, že nemá nankang gumy a možná ani jom štelovák, tudíž nemá absolutně žádný právo, být ve vkusu:roll to mračení je exkluzivní....mě už připadá že tu kritizujete úplně všechno aspo ze nekomu sa to libiii.. Bo uz ma tu chceli ukamenovat Citovat
koblih69 Odesláno 29. říjen 2011 Odesláno 29. říjen 2011 Neboj za to že sis spletl rubriku tě nikdo neukamenuje Citovat
Strejdakopec Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 nespletl si jí...jen tady už hodně lidí kritizuje snad už jen ze zvyku.neřikám že interiér sem patří ale předek rozhodně jo Citovat
Jeny Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 Strejdakopec: mračení se mi opravdu nelíbí, ale na zbytek mého komentáře by jsi se mohl kouknout do slovníku, co vůbec znamená ironie. A proč by sem ten interiér neměl patřit? Každej nemusí mít interiér celej v kůži Citovat
Judes Odesláno 30. říjen 2011 Odesláno 30. říjen 2011 Toto sa sem hodí, je to pekne a solídne upravené. Citovat
Mizlerek007 Odesláno 31. říjen 2011 Odesláno 31. říjen 2011 jj tahle 306 je hezká, ale ten přední nárazník už nic moc... Citovat
ZoSo Odesláno 31. říjen 2011 Odesláno 31. říjen 2011 tak ze zadu krásná...ale ze předu děs... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.