tom406 Odesláno 23. prosinec 2009 Odesláno 23. prosinec 2009 Tak taky se přidám a zároveň se pochlubím mým dílem nového obýváku:aut http://tom406.rajce.idnes.cz/Pokoj_s_tramy/ a ještě předtím malá výstavba http://tom406.rajce.idnes.cz/Novy_obyvak/ [upravil dne 23.12.2009 tom406] Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 jak tak koukam ta se jede prevazne na plastu, no letos poprve budem mit taky plastak.... Citovat
Medvěd Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 Tak u nás už taky [upravil dne 24/12/2009 Medvěd] Citovat
lubikpo Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 Aj mne uz stoji, dokonca aj svieti, blika a vonia :D Citovat
MatrixChose Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 lubikpo: Dost, že jsi si ho na Vánoce umyl, aby voněl Citovat
Qcko Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 tom406: ty vyzeras presne ako moj ujo z Ostravy, dokonca mate aj podobny vkus, on ma tiez doma tramy a podobny nabytok ako tam mate vy:D:D:D Citovat
Aluška Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 Tak už jsme ho u našich postavili taky , dárečky Ježíšek nosí postupně Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 Tak nam uz od vcera vecera tiez [upravil dne 24/12/09 Lubk0] Citovat
hvezdon Odesláno 24. prosinec 2009 Odesláno 24. prosinec 2009 tak aj mne [upravil dne 24.12.2009 hvezdon] Citovat
marko306 Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 trošku oživím vlákno. Už od 18.12. nám stojí. Po siedmich rokoch živá borovica cca 2,5m vysoká Citovat
Péťa Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 Tak v noci byl postaveni náš, fotku dodám možná časem. Citovat
Charlie 1 Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 a náš stromeček.... [upravil dne 24/12/10 08:22 Charlie 1] Citovat
Medvěd Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 V noci jsme taky ověsili jedličku járovkama a kuličkama, prcek ráno měl oči jako tenisáky a strašně se zlobil na ježíška, že mu tam nic nenechal. Citovat
Guest Scratch Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 chlapi, vy mate takovy macky, to vam zavidim, ja mam takovyho prcka, ze to nema ani smysl fotit, byste se mi smali jako Premovi Citovat
Péťa Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 Scratch: Já včera přivezl čtyřmetrovou jedli A to jsem ji naložil na Mazdu 121 Citovat
Dadadavid Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 Mě už taky stojí a je docela velkej Citovat
ferrari Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 Môj je, chudák, nejaký malý :( no ale, malý byt, malý stromček, malý... Ale zasa, kto Ferrariho poslúchal, ten dostane, čo mu patrí: Citovat
ferrari Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 Mě už taky stojí a je docela velkej ...ňáký ale krivý Citovat
marko306 Odesláno 24. prosinec 2010 Odesláno 24. prosinec 2010 chlapi, vy mate takovy macky, to vam zavidim, ja mam takovyho prcka, ze to nema ani smysl fotit, byste se mi smali jako Premovi či má meter alebo dva to je jedno, nie? všetko sa ráta:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.