Hafity Odesláno 27. říjen 2018 Odesláno 27. říjen 2018 Co s tím má léto společnýho? Jo jako že už je to dávno? Citovat
Péťa Odesláno 28. říjen 2018 Odesláno 28. říjen 2018 Si nepamatuji, co bylo před týdnem, natož v létě Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. říjen 2018 Odesláno 28. říjen 2018 http://bzzzt.cz/behem-alkoholickeho-zatmeni-vam-mozek-proste-odmitne-zapisovat-vzpominky/ Citovat
Weri 605 Odesláno 29. říjen 2018 Odesláno 29. říjen 2018 Miníku..., tooo nevim jestli je zrovna úplně dobrej článek..... mě z toho vyplynulo jedno: kámoš Péťa by měl dostat najíst, než se bude příště napájet..... a kdopak tu moooc dobře vaří....??? Péťa ohodnotil 1 Citovat
Péťa Odesláno 3. listopad 2018 Odesláno 3. listopad 2018 Vyfotil jsem vám to: Je to litrová lahev, spotřebováno cca 350 ml a plocha dlažby je přibližně 1,5 m2. Citovat
pesastor Odesláno 3. listopad 2018 Odesláno 3. listopad 2018 STOJI??? "NENI impotntnich muzu, POUZE neschopnyci zen"! hihihihu Weri 605 ohodnotil 1 Citovat
Milan+ Odesláno 18. prosinec 2018 Odesláno 18. prosinec 2018 Tak od víkendu. regius a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
brixtr Odesláno 20. prosinec 2018 Odesláno 20. prosinec 2018 Tak už i my regius a vendelinek ohodnotil 2 Citovat
Guest Scratch Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 ten je krivejsi nez ten muj lonskej Citovat
vendelinek Odesláno 21. prosinec 2018 Autor Odesláno 21. prosinec 2018 Taky jsem dneska postavil to naše koště Až najdu špičku,kterou jsem minule někam uklidil ,tak ji ještě nasadim regius a radim.1008 ohodnotil 2 Citovat
brixtr Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 před 8 hodinami, Scratch napsal: ten je krivejsi nez ten muj lonskej Naprosty souhlas.. ja chtel dat umely co je ve sklepe. Kdyz Kacka chtela za kazdou cenu zivy tak at toho lituje sama vendelinek ohodnotil 1 Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 Křivej ale přirodní. Uměláka taky koupiš rovnýho a svýho maš křivýho Tak to má být radim.1008, vendelinek a Charlie 1 ohodnotil 3 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 i zivej je nastavit tak aby nebyl krive, chce to jen tak 2 pivka aby se srovnalo oko a pak jde vsechno regius a brixtr ohodnotil 2 Citovat
Davidak79 Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 dokud byly děli malé , byl nutností živej stromek teď jsou větší tak je zajímá co je pod stromkem a potom v podstatě už jen překáží . Už asi 3rok máme uměláka. Citovat
Péťa Odesláno 21. prosinec 2018 Odesláno 21. prosinec 2018 No nevím, měl jsem podobný názor. Letos jsme koupili umělý, Martina ho o víkendu ustrojila a teď pořád koukáme, jak to není ono. Jsem zvědavý, co uděláme příští vánoce... Milan+ ohodnotil 1 Citovat
Chip Odesláno 22. prosinec 2018 Odesláno 22. prosinec 2018 Tak uz i nám stojí radim.1008, regius a pavelu96 ohodnotil 3 Citovat
Milan+ Odesláno 22. prosinec 2018 Odesláno 22. prosinec 2018 Stojan z al kola , už tu i pneumatika byla, jsem zvědav, kdo ho postaví do auta. radim.1008 a vendelinek ohodnotil 2 Citovat
Milan+ Odesláno 22. prosinec 2018 Odesláno 22. prosinec 2018 před 16 hodinami, Péťa napsal: No nevím, měl jsem podobný názor. Letos jsme koupili umělý, Martina ho o víkendu ustrojila a teď pořád koukáme, jak to není ono. Jsem zvědavý, co uděláme příští vánoce... Taky to u nás kdysi proběhlo, teď je umělák v krabici dlouhá léta. regius a Péťa ohodnotil 2 Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 22. prosinec 2018 Odesláno 22. prosinec 2018 pristi rok prej budou frcet palmy a s tou gumou sem byl ja pred par lety Milan+ ohodnotil 1 Citovat
pavelu96 Odesláno 22. prosinec 2018 Odesláno 22. prosinec 2018 Tak letos do modra. regius, vendelinek a radim.1008 ohodnotil 3 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.