Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde máte na svým mazlech nalepené logo peugeotclubu


Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Lubk0

Ja na zadnem okne v pravom hornom rohu (pri pohlade zozadu auta)

A na zadnych dverach v tych malich trojuholnikovych okienkach na oboch stranach :D

Kurna ja som si na zraze ani nalepku nestihol kupit:fnuk:fnuk

Odesláno
Původně zaslal: MMMMM

Jaký je rozdíl mezi

Samolepka tištěná černá - modré logo

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=eshop/galerie&ktere=176&text=Samolepka%20ti%9At%ECn%E1%20%E8ern%E1%20-%20modr%E9%20logo

Samolepka řezaná černá vnější

http://www.peugeot-club.com/index.php?co=eshop/galerie&ktere=180&text=Samolepka%20%F8ezan%E1%20%E8ern%E1%20vn%ECj%9A%ED

mezi tím řezaná a tištěná

víte to někdo?

Rozdíl mezi tištěnou a řezanou nálepkou je zcela jednoduchý:

Samolepka řezaná - je vlastně samolepka, kde je logo klubu tvořeno pouze \"konturou\", tzn. lepí se tak, že z nálepky strhneš spodní fólii, přilepíš na místo a nakonec odstraníš ještě vnější fólii, aby ti zůstalo přilepené pouze logo (jsou to třeba takové nálepky, jaké ukazuje na fotkách Marko 306)

Samolepka tištěná - je úplně normální samolepka přibližně obdélníkového tvaru, kde je na bílém podkladu natištěno klubové logo.

Osobně se mi víc líbí řezané nálepky, tištěná samolepka nebude mít při nalepení vně kastle dlouhou trvanlivost (hodí se ale třeba do interiéru, kde řezané logo moc nevynikne).

[upravil dne 6/12/2009 Medvěd]

Odesláno

mam to jako blizzard a medved nad prednim svetlem, potom dva lvicky na trojuhelnikach na zadnich oknech a jednu mam jeste na zadnim okne dole uprostred :-)

Odesláno

406 - 2ks na záslepkách předních mlhovek

1ks na okénku zadních P dveřích

A navíc identifikační nápis na spodku víka kufru, aby bylo jasně poznat jaký to blbec před vámi jede :D

106 - 1ks na zadních vratech (ale od loňského Vánočního srazu jsou připraveny další dvě - nějak jsme se k tomu nedostali:aut)

Odesláno
Původně zaslal: marko306

vendi.stejskal, vidím, že aj ty máš taký istý zmysel pre rovinu ako ja, ohľadne nalepenia nálepky :D

Zrovinka zafoukal větříček:D

Odesláno
Původně zaslal: MJSytic

A navíc identifikační nápis na spodku víka kufru, aby bylo jasně poznat jaký to blbec před vámi jede :D

Potvrzuji, osobně jsem tento nápis již zahlédl, když jsem se pověsil nějakýmu vínovýmu šnekovi za kufr:D:D:D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...