Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: marisw

Vsade bol, vsetko videl, vsetko skusil...:D Zmen si nick na dedo vševedo:super

co ty o mne vies???.....

[upravil dne 13/11/09 marisw]

Nechapem na co tym narazas. Ani zdaleka som vsade nebol, ani zdaleka vsetko neviem, a nikde to o sebe neprehlasujem.

Proste jedna ma kamaratka, ma presne tohohle peugeota, je k videni na ulici frantiskanska v Trnave, je v modre metle, a ked pracuje v baru, do ktereho chodime, tak ho tam ma odstavene. A to ze sem se par krat zvez, a i sem ta riadil, to je hriech a nemam to sem pisat ?

Skor sa opytam, co ty vies o mne, ked tu pises o dedoch vsevedoch ...

Odesláno

Tak treba pisat k teme, nie o tom, ako pisem a podobne ...

Ne nema to cenu, tuhle debatu si si vynutil ty ...

Odesláno
Původně zaslal: Michael coupé

shwaara - s asistentem se to mluví.Si ho na čas odpoj a pak se uvidí.Taky jsem si myslel,že mám couvání s 607 do doby než mi odešel senzor a ja 3dny byl bez něj :-),ale to už odbočuji 1007,myslím dobře děláš.

To bohužel michale neklapne - nemám couvací asistent :)

Odesláno
Původně zaslal: marisw

:D:D

Původně zaslal: Lubk0

Tak treba pisat k teme, nie o tom, ako pisem a podobne ...

Ne nema to cenu, tuhle debatu si si vynutil ty ...

Taketo vyjadrovanie maju deti na azete , ze napisu len smajlikov :D

Odesláno

Tak už je doma.

Manželka má radost a já taky. Je zachovalý, v podstatě jako nový. Ten benziňák 1,4 je opravdu slabý, ale na dojíždění do práce stylem \"vagónek\" v koloně náklaďáků to bude bohatě stačit. Manželka nechtěla diesel, tak proč bych si dělal násilí. Navíc tento kus jsme (náhodou) včera prohlíželi a v noci se na internetu objevilo snížení ceny.

barenst: XM bylo dcery, pro tahání přívěsu s koňmi. Teď má Feldu.

P1007 je náhradou 306.

Děkuji všem za názory a rady. V podstatě jsem se dozvěděl, že to není úplný propadák, v servisu mi taky potvrdili, že jsou schopni je opravovat a že 1007 nemá zásadní problémy se spolehlivostí. (XM mi nechtěli opravovat, to jsem musel s prosíkem;))

Fotka je z inzerátu.

[upravil dne 13.11.2009 P607Olda]

post-0-14109610903675_thumb.jpg

Odesláno

Velmi pekna, tak at vam dobre slouzi. Podle mne dobry vyber...

Potom hod vice foto :)

Odesláno

Autí je docela pěkný,barvička se mi taky líbí,a jakej je ve vnitřku prostor?Se mi zdá ,že bych se asi nevešel:D

Jo a jinak přeju ať vydrží a jste spokojený,a bez nehod:super

[upravil dne 13.11.2009 vendi.stejskal]

Odesláno

Na přední sedadla se vejde každý, možná i v cylindru. Je tam místa jak v autobuse. Dozadu je to horší, děti v pohodě a dospělí mají k sobě blíž.

Hlavně se velmi dobře nastupuje, práh není vysoký. Sedí se výš, je dobrý rozhled.

Manželka je asi stejný romanik jako já, tak jsme zvolili něco neobvyklé.

Nafotím, až bude trochu svítit slunko.

[upravil dne 13.11.2009 P607Olda]

Odesláno
Původně zaslal: P607Olda

To sa stalo???

Tie dvere sa otvárajú šikmým pohybom von z auta, to by kefy samé neurobili.

Nemyslel som to takto.

Ale kefy ako sa točili tak vonkajšiu kľučku \"potiahli\" pohybom ako keby si z vonku rukou otváral dvere kľučkou a dvere už išli samé :D

Odesláno
Původně zaslal: hnusoba

Původně zaslal: P607Olda

To sa stalo???

Tie dvere sa otvárajú šikmým pohybom von z auta, to by kefy samé neurobili.

Nemyslel som to takto.

Ale kefy ako sa točili tak vonkajšiu kľučku \"potiahli\" pohybom ako keby si z vonku rukou otváral dvere kľučkou a dvere už išli samé :D

vím,jak to myslíš,ale to je možné jen u elektricky otvíraných dveří,néé??

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...