Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Je možné, aby spotřeba u 406 2,2 HDi byla 5,4 l ? Mě se zdá, že to musí blbě počítat, zvlášť když vím, jak její řidič jezdí a navíc každý víkend za sebou tahá vozík.

Odesláno

Taková spotřeba je možná, já ji taky mívám. Ale jezdím skoro ideální trasy - daleké cesty po okreskách, málo měst, skoro žádná dálnice.

Fotka pal. počítače, dlouhodobá spotřeba za posledních 9999 km, skutečnost je o 0,2 l lepší, než uvedený údaj

[upravil dne 31.8.2009 P607Olda]

post-0-14109609381889_thumb.jpg

Odesláno

mozne to je, tak ako povedal olda, ale ozaj za velmi vhodnych podmienok s velkou prevahou okrsiek a lahkou nohou.

ja jazdim za 6l, co je tiez velmi dobre ked beriem pomer dialnica/mesto/okrska - 70/20/10 a noha nie je najlahsia, ale zas ani pretekar nie som :-)

Odesláno

na dlouhé trase se takové spotřeby dá dosáhnout když se jede plynule mě se povedla nejmenší 5,8 ve 4 lidech na 400km ale jinak jezdím ted s klimou a většinou okrsky 6,8 ale taky se s tím nepářu:D pochvalte se ostatní co máme 2,2 hdi break

Odesláno

Tak ja potom neviem jazdiť.:o

Mávam priemernú cca 8l/100km, ale stále jazdím krátke trasy so studeným motorom, väčšinou len po meste a sem tam idem cez kopce na dlhšiu trasu.

Zatiaľ nejlepšia spotreba mi vyšla 6,5l/100km pri 1000km trase PD - Košice a späť, ale to som nejazdil na spotrebu... To sa ani nedá pri tom aute keď sa dostane na dialnicu.

A teraz otázka. mením žiarovky v predných svetlách každého pol roka. Je to normálne??? Mám nastavené automatické svietenie hned ked nastartujem. Má na to vplyv že sa stále štartuje a zhasína???:myslim

Odesláno

me osobne prekvapila ma 2.2 ze kdyz jsem jel po okrakach tak jsem se dostal na krasnou 5,4 l a kdyz jsem jel zpet po dalnici tak jsem jel za 7l prumer 6,2 a to je v tom mesto, oresky a dalnice. Ted bohuzel je v servisu :(

Odesláno

jak se na to dostanete? Ja mam 9-9,5???

jo tak, HDi, tak to potom jo :-)

[upravil dne 1/9/2009 Scratch]

Odesláno
Původně zaslal: Scratch

jak se na to dostanete? Ja mam 9-9,5???

jo tak, HDi, tak to potom jo :-)

[upravil dne 1/9/2009 Scratch]

10,8 :D město, jízdu si užívám

Odesláno

mam 6-6,5l podle toho co jedu a jak,vetsinou do prace ve 4lidech takze se trochu specha,ale s dodrzovanim limitu a bez zbytecnych predjizdeni by to slo niz.

nemam moc rozdil leto-zima coz je:super

vozik tenhle motor moc neciti

Odesláno

Z Hlučína do Krnova - okrsky + město v odpoledních hodinách, spotřeba 4,2l/100km tam i zpět celkem 98km. Takže i tohle se dá udělat, samozřejmě jízda ala kloubouk, ale né brzda.

Jinak letošní dovolená do jížních čech, narvaný kufr i auto, spotřeba 6,5l/100km včetně klimy, dálnice 130km/h někdy více.

Myslím, že když člověk chce a má cit, tak se vám 2,2hdi umí odvděčit.

Odesláno

Já mám to samý, takovejch 6,5l/100km dovolená, narvaný auto i kufr, dálnice kolem 150km/h.

Výlet po okreskách 4,1l/100km (asi na 90-100km) - styl klasickej klobouk.

Po Praze s veselým dupaním na plyn v dvouproudovkách a stáním v kolonách se vejde piškot do 7,5l/100km.

První testovací projíždka s 2.2HDi byla tenkrát asi 28,6l/100km (asi 6km - žádnej velkej vzorek) - trochu jsem se toho bál, ale pak pohoda.

2.2ku mam druhou a obě žerou tak nějak stejně.

Hodně hodně rychlá jízda (sám v autě - půlka kufru) po dálnici z Plzně do Prahy byla tak do 8,3-8,5l/100km. :ticho

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...