Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Liqui Moly Stop ztrátám oleje 300ml: : u mě nefungoval - mám tam netěsnosti asi moc velký :-D


budvar

Recommended Posts

Podobně jako NanoVit: už ho mam doma, už testujem zakládám i já téma o jiný věcičce a to Liqui Moly Stop ztrátám oleje 300ml - koupil sem v oleje.cz.

Ukončí tvorbu pro životní prostředí škodlivých olejových skvrn na silnicích a v garážích. Prostředek regeneruje těsnění motoru, snižuje spotřebu oleje na pístních kroužcích (trvalou viskozitou) a ve ventilovém vedení (regenerováním těsnění). Zabraňuje tvoření modrých výfukových plynů. Vyrovnává úbytek viskozity a redukuje hlučnost motoru. Použití: Vhodný pro všechny benzinové a dieselové motory. Mísitelný se všemi běžnými motorovými oleji. Obsah dózy 300 ml stačí pro 3 - 4 l motorového oleje. Účinek se projeví až po cca 600 - 800 km provozu.

[upravil dne 9/9/09 budvar]

post-0-14109608945336_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevim, zrovna tomu tučně napsanýmu moc nevěřím, neb nevím, jak by toho mohl ten přípravek docílit. Podle mého do motoru patří pouze kvalitní olej. Pokud tečou těsnění, tak by se měly vyměnit a ne řešit to zázračnou vodičkou, byť od renomované firmy. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to dej vědět, kdyby něco. Tomuhle fakt nevěřím... Jak může něco obnovit třeba dávno rozložené těsnění?

Každopádně asi nejsi jediný, kdo to zkouší, ne každý se tím chce chlubit...

Hlavně by mě zajímalo, jestli se ti nezvýší spotřeba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych s tím pesimismem zase nebyl tak ostražitej pánové někteří, kdyby tam bylo napsaný, že mě to všecko na jedno zahřátí udělá z auta nový a pod tím ještě malým písmem, že je to na vlastní nebezpečí, tak by to bylo o něčem jiným.... Rozhodně nečekám,že mě přestane týct olej, pokud mě to valí někde přes hřídel nebo kde :) Ale tam kde sou nějaký mikroskopický trhlinky, čekám že to zabere a celkově se to omezí. Jak říkám, Renault 19 si to pochvaluje... Já bych o něčem co sem v životě nevyzkoušel nepronášel ironický komentáře teda ;) Každopádně to za klub otestuju - jak se říká buď dostanu po ní nebo do ní :papa

p.s. můj mechanik mě to rozmlouval, stejně jako utěsňovač chladiče... kterej ale zafungoval, že... on by si představoval, že bych u něj každej měsíc dělal opravu za x tisíc, ale to trošku spadl z višně chlapec... na to prostě nemám... tohle stojí za zkoušku...

[upravil dne 17/8/09 budvar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja v tom nevidim nic spatneho ... teda az na to obnoveni tesneni ... to mi teda moc nepasuje ...

nicmene firma liqui moly je jedna z mala olejarskych firem, ktere se jiz od svych pocatku zabyvaji vyvojem ruznych aditiv pro automotive ... takze vice nez renomovana firma ...

pokud si, budvare, myslis, ze ti to pomuze, sup tam s tim ... kazdopadne to nemuze ublizit ... a pokud by se dostavil byt jen placebo efekt :D ... tak taky dobry :D

jen nevim, jak zhodnotis tu ucinnost :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

tak tohle fakt nejaka prisada do oleje neutesni :) mel jsem neco podobneho, teklo to na strane setrvacniku kolem gufera klikovky, po vymene sucho, samotne tesneni kliky stalo asi 360Kc, praci presne nevim, pac kdyz byla dole prevodovka, nechal jsem udelat i spojku a menily se i dalsi gufera a tahla radici paky, komplet to ale vyslo na 5000 v Peugeotu Humpolec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...