Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

NanoVit: už ho mam doma, už testujem


Durko

Recommended Posts

Tak som ho dnes kúpil. Niektorý tomu hovoria aj tekutá generálka. Uvidíme čo to spraví ked to nalejem do motora

kedže jazdím služobákom a musím kupiť nový olejovy filter tak musím ešte chvilu vydržať. budem informovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: budvar

I já sem zvědav, kolego ;)Utěsňovač chladiče zafungoval, mám přípravek proti zrátám oleje, ale ještě sem neměl odvahu použít ho :) Renovace motoru, to zní slibně - myslím, že něco to dělat musí, pokud to není od Horsta Fuchse, ale jistě jistý riziko je to dycky...

no zober si že nanovit mne stál cca 90 € a to je trochu iná pálka oproti tomu prípravku proti strate oleja.

človek čo si to dal do mercedesu tvrdí že mu klesla spotreba o 1l nafty ide mu to lepšie v nižších otáčkach malo by to prestať zrať olej. som aj ja zvedavy čo to spraví naživo v motore.podla návodu je citiť rozdiel uz po niekolkých minútach

[upravil dne 4/8/09 Durko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem k těmhle \"s*ágorám\" docela skeptickej a nevěřím tomu, že by se nějaký zázrak s dlouhodobějším trváním dostavil. Velice bych se bál nalít to do starého motoru, už jsem slyšel o několika jedincích, kterým se po nalití nějaké=ho podobného svinstva do motoru utrhl nějaký karbon, tím se ucpal mazací kanálek a motor šel na faktickou generálku.

No nic, počkám si na výsledek Tvého pokusu - uvidíme, jaký výsledek se dostaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Osobně jsem k těmhle \"s*ágorám\" docela skeptickej a nevěřím tomu, že by se nějaký zázrak s dlouhodobějším trváním dostavil. Velice bych se bál nalít to do starého motoru, už jsem slyšel o několika jedincích, kterým se po nalití nějaké=ho podobného svinstva do motoru utrhl nějaký karbon, tím se ucpal mazací kanálek a motor šel na faktickou generálku.

No nic, počkám si na výsledek Tvého pokusu - uvidíme, jaký výsledek se dostaví.

ja som tiež zvedavý no predtým nez to tam dam musím kupiť filter ktorý treba vymeniť po 100 Km práve kôli tomu cisteniu motora. ak sa dostanem ku skeneru tak sem hodím navod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Osobně jsem k těmhle \"s*ágorám\" docela skeptickej a nevěřím tomu, že by se nějaký zázrak s dlouhodobějším trváním dostavil. Velice bych se bál nalít to do starého motoru, už jsem slyšel o několika jedincích, kterým se po nalití nějaké=ho podobného svinstva do motoru utrhl nějaký karbon, tím se ucpal mazací kanálek a motor šel na faktickou generálku.

No nic, počkám si na výsledek Tvého pokusu - uvidíme, jaký výsledek se dostaví.

Myslím že karbon se utrhne tak leda u nějakýho Mogulu ve škodovce z roku 1975, při dnešních olejích už tohle tolik nehrozí, a pak tyhle přípravky fakt fungujou, sice ne v takový míře jak říká reklama ale nanočástice opravdu vyrovnávají plochu válců a tím ho zatěsní a výsledek je snad i znát
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Durko

Tak som ho dnes kúpil. Niektorý tomu hovoria aj tekutá generálka. Uvidíme čo to spraví ked to nalejem do motora...

Nechcem byť na teba zlý, ale škoda peňazí. Keď počujem \"tekutá generálka\" tak sa mi pohľad farbí do červena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera som začal testovať. nalial som do motora prvú flašku a už mam za sebou prvých sto Km. zatial len subjektívny názor že sa mi zdá že to fakt ide lachsie pri tých nižších otáčkach. dnes vymením filter skusim ho otvoriť a uvidíme či tam niečo nájdem a potom druhá flaška . spotreba a či to žerie olej to bude na dlhšie ale určite dám vedieť

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak opäť další pokus aj s rodinou. vymeneny filter(zajtra ho otvorím ) škoda že nemam foto nejakého iného filtru po klasickej vymene. nalial som druhu davku a previezol som sa aj s familiou a je to lepsie ale uvidíme co bude dalej plný učinok by sa mal prejaviť ca po 15-16 hodinách jazdenia takže test pokračuje dalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: Pe.Tr

pouzivam Oil Booster od tec 2000 , supr veci www.tec2000.eu

To vypadá zajímavě. Asi zkusím tu generálkovou sadu pač olej budu brzy dělat.

už to mam za sebou a zatim good ,neřernaj me koncovky vyfzku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tec2000:

Dneska sem udělal výplach starýho oleje, nalití novýho oleje, nalití té druhé srajdy do novýho oleje. Já bych si netroufl tvrdit, ale bratr když šel kolem auta tak hned řekl že je chod nějakej tišší :myslim

Petře: použils aji to čistidlo vstřiků? Já sem měnil pal. filtr a nevím jestli to nalít do skoro prázdné nádrže nebo to udělat až na filtrem. Jestli sem správně pochopil, z vrchu filtru vede hlavní přivod nafty do čerpadla, tu bych odpojil, strčil do plechovky, jen nevím která hadička je vratná. Jaks to dělal ty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...