morepower Odesláno 28. březen 2015 Odesláno 28. březen 2015 (upraveno) teď sem koukal na jednu starou popkornovku - na sobotní dopoledne, když venku fouká, je to dobrý http://www.csfd.cz/film/224196-jumper/ Upraveno 28. březen 2015 uživatelem morepower Citovat
FrantaCV Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 Taky jsem se vrátil na starou dobrou naší produkci - 4Vraždy stačí..., Což takhle dát si špenát, Zabil jsem Einsteina pánové, Kdo chce zabít Jessii a fůra dalších. Kam se hrabe Hollywood. Všechno dostupné na YouTube. stačí zadat název libovolného filmu - pokud ho najde tak zbytek (další filmy) už nabídne sám. Citovat
Stejsn Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 Byl jsem tři dny po sobě na Festivalu Otrlého Diváka. Mám se rozepisovat? Citovat
Stejsn Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 No tak sem pastnu i kombinaci mojich komentářů z ČSFD. První film byl Skřet 2 (1990) Je to o skupině zmutovaných skřetů, kteří žijí v lese někde na americkém středozápadě. Jsou to kanibalové a přitom vegetariáni. Aby mohli někoho sežrat, musejí ho napřed změnit v zeleninu Můj koment: "Opět jeden z těch nehodnotitelných filmů. V podstatě by mu příslušelo cokoliv mezi odpadem a ***. Ale v celém Aeru vyvolával salvy smíchu, takže OK. Viděno na Otrlém divákovi." Navíc v průběhu promítání v kině chodili pořadatelé v maskách těch skřetů a rozdávali okurky a kedlubny. A po skončení byl zeleninový raut. Druhý film: Ogroff (1983)Francouzský masakr, natočený ruční 8mm kamerou někde v lesích kolem Paříže, pak přemotaný na VHS, kde byly dodány nepopsatelné zvuky a kakofonická hudba. Je to o psychopatovi - masovém vrahovi, veteránovi z 2. světové války, pro kterého boj neskončil a v lese masakruje turisty, houbaře, piknikáře, náhodné souložence a tak. Mezitím občas ve své lesní chatě onanuje se svojí sekerou, přibíjí oběti na kříž (za současného odsekávání částí jejich těl), nebo pěstuje rajčata. Neuvěřitelné. Můj koment: "Nejhorší film, který jsem kdy v životě viděl. Ale skutečně nejhorší. A přitom naprosto fascinující. Nepopsatelné. A celé kino zažívalo konstatntní výbuchy smíchu. Nicméně asi půl hodiny před koncem jsem usnul, takže nevím jak to dopadlo." Nutno říct, že vinu na tom usnutí mělo asi i těch pět piv, na druhou stranu ale na takovýhle film se nedá jít střízlivý. Navíc v Aeru je povoleno lemtat v sále. No a třetí film: Polyester (1981)V podsatě americká soap-opera ve stylu Dallasu nebo Dynastie, z předměstí nějakého města. Hlavní rolí je tlustá alkoholička, kterou hraje chlap. Její manžel je majitel pornokina a děvkař, který spolu se svojí milenkou hlavní hrdinku neustále psychicky týrá. Jejich děti jsou: vypočítavá čubka a pankáč a současně feťák. Ten má jestě navíc úchylku - terorizuje ženské ve městě tím, že jim dupe na nohu. Jediná kamarádka hlavní hrdinky je mentálně retardovaná bývalá uklízečka, nyní milionářka. Při vstupu do sálu jsme dostali kartičku, na které byla natisknutá kolečka s čísly. V určitém čase se vždycky na plátně rozblikalo číslo, diváci v sále si z kartičky setřeli odpovídající kolečko a pod ním byl čichový vjem (např. benzín, nebo taky staré tenisky). Totální absurdita. Můj koment: "Jeden ze tří filmů, které jsem viděl na letošním Festivalu Otrlého diváka a zároveň jediný z nich, který si dovolím bodově ohodnotit. Celkově je to nic moc, nemá to žádnou moc pointu a tak nejak mě to nenadchlo. A to ani experimentální čichovou kartou Odorama, kde mi připadalo všech deset smradů stejných. Bod za speciální jednorázové dedikované titulky kina Aero." Tolik moje poznatky z letošního ročníku Citovat
dusan2 Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 Stejsn ty si masochista ze sa takto tyras? Citovat
Stejsn Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 Občas je fajn zajít i na něco jinýho než mainstream. V poslední době chodím do kina převážně se synem na pohádky a semtam je řev motorový pily víc osvěžující než jekot tučňáků z Madagaskaru Citovat
OK406 Odesláno 29. březen 2015 Odesláno 29. březen 2015 Stejsn: pěkně sijednotlivé filmy rozepsal a popsal . Citovat
vendelinek Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 Tak jsem zkouknul afghanske peklo oba dva dily,jo necha se nato koukat,dobrej film Jeste jsem stihl vcera vetrelci 2010 Citovat
HonzaRez Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 No tak sem pastnu i kombinaci mojich komentářů z ČSFD. První film byl Skřet 2 (1990) Je to o skupině zmutovaných skřetů, kteří žijí v lese někde na americkém středozápadě To je ale v drtivé většině emerických můví, to už dneska nikoho nepřekvapí... Citovat
morepower Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 (upraveno) já teda myslim, že to je dost masakr - mě by překvapil už jen ten obal... k tématu: (jestli to tu je, tak sory) ale moc mě to bavilo http://www.csfd.cz/film/276351-vsemocny/ Upraveno 30. březen 2015 uživatelem morepower Citovat
Medvěd Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 Vybijena. Velke zklamání. Krom genzera si nic jineho vtipneho nebo zajimaveho nevybavuji.dejove nuda. A cos čekal od Vievegha? Citovat
Medvěd Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 Jako decku skolou povinnemu mi utekl film Duel, ktery se tykal pronasledovani ridice maleho osobaku nejakym velkym kamionem. O vikendu jsem si tento film stahl (zjistil jsem, ze je to Spielbergova prvotina) a tesim se, az si ho v klidu pustim. Nevi nekdo, kde stahnout Jen si tak trochu pisknout? Citovat
OK406 Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 Na Torrent.cz je daný film: Jen si tak trochu pisknout? Citovat
rgot Odesláno 30. březen 2015 Odesláno 30. březen 2015 Medved..tak zrovna u tebe takovýho skauta teda koukám, že chceš něco někde stáhnout....holt jiná doba Citovat
vendelinek Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Hunger Games,dva dily jsem zkouknul,škoda že nemohu najit dalši dil,super film Citovat
Tony Stark Odesláno 31. březen 2015 Odesláno 31. březen 2015 Na tohle se těším do kina, kolega co má stejný vkus, tvrdil že to je bomba, takže se těším. http://www.csfd.cz/film/351140-ex-machina/ Citovat
OK406 Odesláno 6. duben 2015 Odesláno 6. duben 2015 Neví někdo, jak se jmenuje film, kde hrají manželé (agenti), kteří mají malé dítě a jsou napadáni zabijákem, který si říká smrťák (po překladu). Celý film je v duchu krimi komedie. Např. otec s dítětem a s kočárkem je napadem, ale hravě si poradí......... Nikdo by nevěděl ? [upravil dne 24/8/14 21:44 od OK406] Tak jsem konečně zjistil, jak se film jmenuje : Semtex Blues . To mi to ale trvalo :D . Citovat
Guest servisman Odesláno 6. duben 2015 Odesláno 6. duben 2015 (upraveno) Myslel jsem si to když jsem to četl včera v novinách a zahlídl jsem název filmu,ale nebyl jsem si jist.Hlavně že ses dopátral Dávali to na Smíchově v neděli večer Upraveno 6. duben 2015 uživatelem servisman Citovat
vendelinek Odesláno 6. duben 2015 Odesláno 6. duben 2015 Oko dravce,Plivu na váš hrob,absolutní moc super filmy doporučuju Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.