Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TLMIČE na 407ke


James007

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Chcem sa spýtať, keď ste menili tlmiče, tak ste menili aj pružiny?

Dnes som vymenil všetky tyčky stabilizátora za nové TRW, lebo mi tie zadné už klepali a vrzgali, ... klepanie zmizlo, ale vrzga to dalej, takže nakoniec je príčina v tlmičoch, ktoré pri pružení vrzgaju, tak zvažujem výmenu všetkých a chcem vedieť, čo všetko mám pomeniť ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ďakujem za radu. To uloženie podľa veľkosti diskov bude asi kvoli odolnosti vsak? Mam leto 17, zma 16, takze radsej ulozenie na 17.

Prachovka je tá natahovacia guma, ktorá kopiruje pohyb tlmica?

Takze si to zhrniem, aby som vedel, ci som v obraze:

Predná náprava - 2 tlmiče, 2 uloženia a 2 prachovky

Zadná náprava - 2 tlmiče, 2 dorazy a 2 prachovky

Tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som bol na teste tlmičov s podozrením na chybné zadné, ktoré vydávajú vrzgavý zvuk, ako keď veko do fľaže na zaváraninu stláčate v strede a pri vracaní sa do pôvodnej polohe to tak pukne ... výsledok je taký, že všetky tlmiče majú +/- 80%, chybný tlmič má pod 40% ... takže tlmiče nemením, ale ten zvuk ostáva naďalej ... máte to niekto podobne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wing ... to si na tom v pohode ... mne to robí aj keď idem voľnobehom po zámkovej dlažbe ... ide ma roztrhnut a po kontrole podvozku mi vymenili len stabilizačné tyčky, inak všetko OK ... mám najazdených 85000 a ten zvuk ide jednoznačne od tlmičov, mal som to na zdvihacej plošine ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...