kovy_s Odesláno 14. květen 2014 Odesláno 14. květen 2014 Ano to máš pravdu , když vyhraješ na aukru auto a nezaplatíš to , tak maximálně dostaneš negativní komentář.. Citovat
J.R. Odesláno 16. červen 2014 Odesláno 16. červen 2014 Jedna z posledních vyrobených S16 v Plzni na prodej :-) http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/15840186?company=1&goFrom=list Dnes jsem se na ni byl podívat a nevypadá zle, bohužel jsem se nesvezl, ale měl jsem nutkání požádat o zkušební jízdu :-) Jen jsem to narychlo oběhl a očíhnul a co jsem tak viděl a zaujalo mě: Je to až nechutně moc snížené a má to nějaké podivné alu ráfky s velkým ET a kola jsou proto moc zapadlá, což s tím snížením nevypadá moc dobře, navíc je tam uzoučká zimní guma 165/65 R14. Karoserie vypadá celkem ok, spodní dálkáče jsou dost zašlé (srovnávám se svými) na to že je to sklo a auto je jedno z posledních dle r.v. Dole vzadu vpravo na lemu je něco napatlanýho, plastovýho, asi opravován, ale lícuje krásně. Moc se mi nelíbily ty mračítka a zadní čirá světla, ale to je dle vkusu, já mám rad orig. stav :-) Interiér zachovalý, jen sedačka řidiče má už něco za sebou a je lehce natržena a potah u boku stržený a volný a chybělo tam zadní plato - divné... Skla jsou všechny r.v.03 jen u řidiče je 04, zadní boční a zadní zatmaveny snad 100% folií - není dovnitř vidět nic... Je to dovoz ze Švýcar, údajně po 1. majiteli se serviskou. Jen nevím jestli je to za 60tis. prodejný, ale pokud je technicky ok, proč ne, pak by to byl dobrej kup :-) [upravil dne 16/6/14 20:43 od J.R.] Citovat
jiri106xs Odesláno 18. červen 2014 Odesláno 18. červen 2014 Kdo něco hledá, nečekejte, volejte... za ty prachy není o čem. http://auto.bazos.cz/inzerat/36333656/Peugeot-106-16-VTS.php Citovat
Lentilka Odesláno 18. červen 2014 Odesláno 18. červen 2014 nenakoupit historický foťáky za 35 k už pro ni jedu... :/ Citovat
PAJA106 Odesláno 19. červen 2014 Odesláno 19. červen 2014 To byl teda fofr, inzerát už je smazaný. Akorát zajímavé zkombinování označení peugeotu a citroenu:D Citovat
kovy_s Odesláno 21. červen 2014 Odesláno 21. červen 2014 už je tam zase... http://auto.bazos.cz/inzerat/36404091/Peugeot-106-16-VTS.php Citovat
kovy_s Odesláno 24. červen 2014 Odesláno 24. červen 2014 koukněte na ní !!!!!! http://auto.bazos.cz/inzerat/36491335/Peugeot-106-14-xsi-LeMans-69kw.php Citovat
cechic Odesláno 25. červen 2014 Odesláno 25. červen 2014 no nemít doma tu mojí tak jí beru, vypadá k světu Citovat
LukasGTi Odesláno 26. červen 2014 Odesláno 26. červen 2014 http://auto.bazos.cz/inzerat/36235375/Peugeot-106-GTI.php Citovat
spazi s16 Odesláno 29. červen 2014 Odesláno 29. červen 2014 Hop... http://auto.bazos.cz/inzerat/36622204/Peugeot-106-14-xsi-Udelany-zavodni-motor-88-KW.php Citovat
franus Odesláno 29. červen 2014 Odesláno 29. červen 2014 Mozna by jsi nam mohl vysvetlit jak to myslis, pripadne poucit jak se to ma delat... Citovat
jiri106xs Odesláno 30. červen 2014 Odesláno 30. červen 2014 http://rallybazar.sk/index.php?option=com_adsmanager&page=show_ad&adid=21600&catid=5&Itemid=1 Citovat
Salam Odesláno 8. červenec 2014 Odesláno 8. červenec 2014 Tak tohle je velká paráda. Nestavět teď R5 GTE tak asi neváhám.... http://auto.bazos.cz/inzerat/36898734/PEUGEOT-106-RALLYE-SPORT-13-i--73-Kw-.php Citovat
MilanF1 Odesláno 11. červenec 2014 Odesláno 11. červenec 2014 Vypadá suprově, ale bohužel nemám peníze a prostory, jinak bych vážně uvažoval Citovat
MilanF1 Odesláno 11. červenec 2014 Odesláno 11. červenec 2014 O tu bílou mi nejde, nejsem vysazený na barvu, ale líbí se mi prostě verze rallye ... zajímal by mě ten motor, protože na 20let starou 1.3 výkon 73 kW, hmm, to je hodně zajímavé. Mně ani tak nejde o výkony, ale spíše o to, že je to limitka Citovat
Lentilka Odesláno 16. červenec 2014 Odesláno 16. červenec 2014 pokud by někdo chtěl omrknout tu vínovou LeMans z Přerova tak na ni mužu mrknout, jsem místní... ale jen Vážní zájemci ať tam nejedu jenom tak... Citovat
jadek Odesláno 18. červenec 2014 Odesláno 18. červenec 2014 Docela by me ta lemans zajimala, ale nechci te do toho nutit, kdyby to byl TOP stav bez nakych velkych investic, tak bych pro ni zajel. Co rikas Lentilko? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.