ozzy56 Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 Dolít 3 litry mot. oleje na 15 tisíc km není to pravé ořechové--na druhé straně to není důvod k opravě motoru (gufera ventilů,překroužkování atd.,o GO vůbec nemluvím),jsou to dvě deci na 1000 km a to není problém. Počítám se situací,že motor olej sežere--néé že motor někde teče. Citovat
vix Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 mezi námi, Peugeot má standard 1 lt/ 1000 km. A to se nebavím o šlupkách typu 205, 106, 405... bavíme se o fajnových vozech 307, 407 apod. Jen se schválně mrkněte. Spotřeba se (ne)odvíjí od stavu kroužků, jako spíše gufer - na ventilech, na vačce, na vaně, na klice ... Mě to žere úžasných 0,2 - 0,3 lt/1000 a taky podle toho ten motor vypadá, že ? ... jenže já mám starý šuplík a jsem s tím smířenej. ozzy: já jsem s tím smířenej - než něco přetěsňovat a rozhazovat kvůi tomu rozvody... litr Mogulu vyjde na 100,- Kč/lt, tak ty 3 kila za půl roku raději obětuju ... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 7. květen 2009 Autor Odesláno 7. květen 2009 Původně zaslal: MatrixChose EXI.60: dolít 3 litry je normální Tak proč u motoru co měl 520 000 km byl olej po 15 000 km v půlce mezi ryskami? To auto co mám teď má 400 000 km a je na tom naprosto stejně, spíš je tam 3/4 mezi ryskami.... No mě bylo řečeno několika mechaniky že motor 1.8 16v ve starém modelu měl vždycky nějakou spotřebu oleje z konstrukčních důvodů, snad stirací kroužky nebo tak něco, už jsem to tu psal, jestli je to 2dl nebo 3dl v mym připadě to nevim přesně, ale vim že to není moc, jen mě fakt překvapuje že někteří pišou že jim to na 15000km spolkne jen cca 4dl což je tak ta pulka mezi ryskama. Jinak ty máš HDI a tam bude spotřeba oleje uplně někde jinde, je to už jiná konstrukce motoru. Ad výměna v připadě dolévání: stejně se musí udělat, olej se sice obnovuje ale pořád v něm zůstává ten starý, a pak musí se vyměnit filtr. Ale vrátil bych se k tomu na co jsem se ptal původně. Takže bezproblemu mužu z toho Essa uniflo přijít na Polosynt. Total Quartz 7000 [upravil dne 7/5/09 Radek Hurvajz] Citovat
MatrixChose Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 Jasně, že je to jinej motor, to chápu, ale stejně mi to přijde dost. A k tvý otázce, tohle bych asi vížně neřešil, myslím, že se to dělá bežně. Pokud to nebudeš střídat jak fusekle Citovat
BV406 Odesláno 7. květen 2009 Odesláno 7. květen 2009 zde je neco o acea normach citace taktak, ti co maji turbo a diesel, tak minimalne vykonnost dle ACEA B3, nebo dnes jiz B4, u benzinu alt. A3,............. ale o to nejde, to je jasne ACEA benzin A3- kategorie pro konvencni a lehkobezne motorove oleje s vyssimi pozadavky nez A2, prekracuje pozadavky A2 ve ztratach odparovanim dle Noacka, v cistote pistu a oxidacni stabilite diesel B3- kategorie pro konvencni a lehkobezne motorove oleje, pozadavky prekracuji B2 v opotrebeni vacek, cistote pistu a ve viskozitni stabilite pri znecisteni sazemi... B4- nova kategorie pro motory s primym vstrikovanim (TDI, HDI ...) ja jen chtel, at mi rekne v cem je ten elf lepsi nez total, sameho by me to zajimalo, jestli pouzivaji jinou ropu, z toho jine zakl. oleje, ci maji snizeny obsah zinku ??? na to jsem se ptal....... vzdyt se tady nikdo do nikoho nenavazi konec citace je to z tohoto vlakna [upravil dne 7/5/09 BV406] Citovat
vix Odesláno 8. květen 2009 Odesláno 8. květen 2009 Mě ty diskuze o olejích děsně baví. Každej tady vyzdvihuje ten svůj a nakonec se krásně pohádáme . Jen by mě zajímalo, proč mám v brožurce k 205 možnost olejů : Esso a Shell ? :aut Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. květen 2009 Autor Odesláno 8. květen 2009 Zřejmě v ty době Shell zaplatil víc než Total :D Citovat
Martinsk Odesláno 8. květen 2009 Odesláno 8. květen 2009 To: Radek Nenapísal si, koľko má to tvoje auto najazdené. Ale, či tam dáš 10w40 alebo 15w40, tak za tepla sú viskozity rovnaké, čiže potreba oleja bude za tepla rovnaká. 15w40 je hustejší len za studena. Ja by som volil olej 10w50, poprípade 15w50. Značku oleja by som volil asi Esso, alebo Total. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. květen 2009 Autor Odesláno 8. květen 2009 Najeto má asi 155000 km, ale jestli je to pravda ví bůh, dam tam ten Total 10W40 Citovat
max_payne Odesláno 10. květen 2009 Odesláno 10. květen 2009 Zdar! Ja som dal na radu kamošov Liqui Moly , http://www.liquimoly.cz/detail/motorovy-olej-synthoil-high-tech-5w-40. Moja 406 2,0 Hdi, 80kw resp. 102kw. po uprave mi krasne stichla, plynuly chod a zatial bezproblemovy start. A tu ju po vymene mnohych casti , napr, turba za tunnove ho nesetrim. S tazkou nozou mi vezme v meste 7,0. Proste parada. Kupil som ju z ČR prostrednictvom inetrnetu asi za nejakych 50€ aj s preplachom po starom oleji. Som zatial spokojny. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. srpen 2009 Autor Odesláno 19. srpen 2009 No povytáhnu toto vlákno z kopřiv:D. Dnes jsem olej vyměnil, dal jsem Total quartz 7000 10w40, vyměnil jsem filtr a po nastartování jsem skoro nechápal jak se ten motor se ztišil, normálně si trofnu říct říct že o hodně, ve volnoběhu ani nevím že běží. Uvidime ještě jak ta spotřeba. Citovat
jirkafous Odesláno 20. srpen 2009 Odesláno 20. srpen 2009 Také mám v plánu vyměnit olej: Total 7000 10W/40, 4 l za 599,- - oleje.cz. V současné době je tam tuším Halvoline-Texaco. - najeto cca 13 tis. - doléval jsem cca 1,5 l Mám i přípravek na proplach: \"LiquiMoly Proplach motoru (500 ml) - Účinná kombinace speciálních látek pro čistění olejového okruhu motoru od povlaků usazenin a nerozpustných olejových zbytků všech druhů před výměnou oleje. \" Je to dobré udělat? Citovat
TiboG Odesláno 27. srpen 2009 Odesláno 27. srpen 2009 P407sw_1.6 hdi 155.000, km odnova total quartz 9000 5w40, rychlosti nadpriemer, interval 20.000 bez dolievania, maximalna spokojnost starsi p . partner 2.0 hdi 165000km, esso 100000km, 65t. km total bez problemov, bez dolievania kde sa hrabe tdi od vw total odporucam:super [upravil dne 27/8/09 TiboG] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.