oddie Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 A cos asi tak čekal? Vlezeš sem, a úplně první věc, co uděláš, je navážení se do ostatních, že ani neví, co je to EGR. Přitom jsi to ty sám, kdo o daném typu auta ví absolutní ho*no, a neumí si ani ten správný typ najít v katalogu. Dal by sis za toto jiné označení??? Pokud se chceš účastnit jiným způsobem, zkus to znovu a lépe. Citovat
kupák Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Součástí charakteristiky chování člověka, který je debilní (teď nenadávám, leč používám vědecký výraz pro určitou úroveň (spíš podúroveň) inteligence je, že: \"mu není možno žádnými argumenty vyvrátit jeho chybný názor. Při diskuzi argumentuje nesprávně, ale agresivně....\" Citovat
conti Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: oddie A cos asi tak čekal? Vlezeš sem, a úplně první věc, co uděláš, je navážení se do ostatních, že ani neví, co je to EGR. Přitom jsi to ty sám, kdo o daném typu auta ví absolutní ho*no, a neumí si ani ten správný typ najít v katalogu. Dal by sis za toto jiné označení??? Pokud se chceš účastnit jiným způsobem, zkus to znovu a lépe. Do tebe se nikdo nenavážel, děláš to jen ty. Reagoval jsem na Pastorka, který napsal, že 306ka žádný EGR nemá, což sám jistě uznáš neni pravda. A taky že to je ventil obtoku spalin. Proto jsem napsal že někdo neví co to je EGR. A vůbec jsem to nemyslel zle. A ten obrázek neni žádný nový model, což zase tvrdíš ty. Je to starý model od r. 93,DHY. Takže taky nemáš pravdu. Chápu že se tě to velmi dotýká, protože podle počtu tvých příspěvků jsi asi velký TEORETIK a nemáš rád když má někdo jiný názor. Ale v příručkách neni vždycky všechno pravda. Ona realita a praxe je někdy úplně jiná. A jestli nevěříš, klidně se přijeď podívat. Ukážu ti 306ku srarý model s ventilem EGR jako vyšitým. Ale zpátky už neodjedeš. Protože tě to bude stát tolik piv, že nebudeš umět chodit. A končim tuhle diskusi. Citovat
Tomhais Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 conti: Nevyjadřuju se teď k EGR ventilu, ale myslím že se srovnáním oddie-teoretik jsi trochu přestřelil. Citovat
olda Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 S tím teoretikem jsi opravdu hodně přestřelil:oJinak se na ten obrázek podívej pořádně a zjistíš,že ten motor je nový model:nevim Citovat
vix Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 Původně zaslal: Tomhais conti: Nevyjadřuju se teď k EGR ventilu, ale myslím že se srovnáním oddie-teoretik jsi trochu přestřelil. Spíš podcenil oddieho prchlivost:D:aut to conti: sám jsi se zaškatulkoval. (bez pardonu, můžeš si za to zcela a čistě sám!) - je fajn psát něco o lidech, které neznáš. - teď už je to už jen tvůj boj - a největší fór je v tom, že si za to můžeš sám Bych ti v rámci své jízlivosti popřál hodně štěstí, ale vzhledem k tomu, že jsi se už tady sám odvařil, už ho ani nebudeš potřebovat. Jsou lidé věřící a vědoucí. A mezi nimi je propastný rozdíl P.S.: Ukazovat si můžeš cokoli , záleží však čistě na tom, jestli jsme ochotnotni na to koukat Citovat
sedliak Odesláno 4. březen 2009 Autor Odesláno 4. březen 2009 Ja to kašlem. Mám problém s autom a tu sa niekto snaží dokázať to čo to nemám a diskutuje sa o ničom. BOHA neni tam EGR a ani nikdy nebolo. čo takto sa venovať problému? Inak dnes som skontroloval rozvody a su OK. Čakam na kolegu čo donesie mšinu na meranie tlaku vo valci. Mam pocit že motor niekto dávnejšie uvaril. Má aj na volnobeh celkom velký podtlak cez otvor nalievania oleja. Inak budem rád za každú radu. A kašlite už na EGR. PS: Conti už prestan!!! ODDIE je naozaj kapacita v obore. Neviem či je na www.peugeot-club.com skúsenejší maník ako on. Citovat
pastorek Odesláno 4. březen 2009 Odesláno 4. březen 2009 \"Má aj na volnobeh celkom velký podtlak cez otvor nalievania oleja\". Neviem či je to preklep \"podtlak\" alebo \"pretlak\". Ak by to malo pretlak, že fúka von, tak je možné že je niečo s krúžkami a ten motor mohol byť uvarený. Ak to nieje preklep a motor má snahu si nasávať cez víko tak by som pozrel filter a medzichladič stlačeného vzduchu. Môže byť za tie roky zanesený. [upravil dne 4/3/09 pastorek] Citovat
figusko Odesláno 15. květen 2009 Odesláno 15. květen 2009 a jak to cele dopadlo??? zaujimalo by ma riesenie problemu Citovat
Radek Odesláno 19. květen 2009 Odesláno 19. květen 2009 prosim o vysvetleni te teorie o foukani ven na uvarenem motoru. to by se mohlo tykat mojeho motoru :-( Citovat
sedliak Odesláno 30. leden 2010 Autor Odesláno 30. leden 2010 TYrocha neskoro, ale predsa. Problém vyriešený - GO hlavy. Boli zlé tesnenia na ventiloch a chcal olej do spalovania a tým to takl krásne dymilo. Po GO takmer bez dymu, trhá asfalt. Citovat
21Grams Odesláno 30. leden 2010 Odesláno 30. leden 2010 Původně zaslal: sedliak TYrocha neskoro, ale predsa. Problém vyriešený - GO hlavy. Boli zlé tesnenia na ventiloch a chcal olej do spalovania a tým to takl krásne dymilo. Po GO takmer bez dymu, trhá asfalt. Viem ze si tu GO hlavy uz spominal v inom vlakne, ale kolko to kostovalo? Citovat
sedliak Odesláno 30. leden 2010 Autor Odesláno 30. leden 2010 V polsku cca 400zlotych. Bola ako nova, urobili vsetko!!! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.