Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Světla pro denní svícení: typy světel, integrace do obrysovek


Shemik

Recommended Posts

O tých DRL na 807 viem. Už tu na ne je dakde aj odkaz, ale fakt tá cena 359 eur je prehnaná, keď si predstavím, že by som platil iba za tú okrasnú krytku. Tie DRL svetlá,čo sú pod ňou sú tu http://www.eshopbn.sk/led-denne-svetla-s-rl/drl-denne-led-svetla-12v-homologizacia-rl?vmcchk=1 napríklad za 62 eur.

[upravil dne 23/12/12 23:00 od marko306]

post-19160-14109628625216_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě kdyby tak tyhle světla (za tuhle cenu) měla i elektroniku s funkcí pozičních světel - ten rámeček kolem už by nebyl zas takovej problem.

http://www.jb-tuning.cz/www-jb-tuning-cz/eshop/86-1-Denni-sviceni/0/5/1092-Svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-5-led-Homologace-DRL-155-1W/description#anch1

Tahle už jí mají ale ta cena :bojim

http://www.milotec.net/led-denni-svetla-tmava-894.htm

[upravil dne 28/12/12 08:21 od JirkaBe]

[upravil dne 28/12/12 08:23 od JirkaBe]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Kluci, jsem úplně bezradnej a nebo spíš pako.

Ne a ne zapojit světla na denní svícení. Koupil jsem stejná jako Tango C8, ale ne a nejde to.

Zapojení je tu popsáno několik typů. + na přívod od baterie (zavitová tyč v poj.skříni), - na kostru a od rele na potkavaci svetlo. Tak je to i v navodu ke světlům.

No potíž je ta, že mi to svítí pořád a já nedokážu najít správný vodič, který by byl pod napětím, když otočím klíčkem v zapalování.

Ani jsem tu nenašel žádnou fotku pojist.skřínky, která by se shodovala s tou mojí. Tak jí dávám.

dík moc francesco

Mám P807 rv.2007 2.0 HDI 100kw

post-37560-14109629699553_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, díky za ochotu. Bohužel 9.3. jsme na lyžovačce, tak na sraz nemůžu.

Kupoval jsem tyto:

http://www.elcar.cz/4757-svetla-pro-automaticke-denni-sviceni-s-led-homologace-drl145-1w.html

Dneska se budu ještě zkoušet trápit, ale při svý šikovnosti to dopadne jako doposud.:myslim

Budu moc rád za fotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám denné svetlá zapojené na poistke F11-pomocné ventilátory kúrenia.To relé je pod napetím až po naštartovaní vozidla.Poistka 40A,tak samozrejme na DRL pridaná menšia 5A.

Motor a poistky v motorovom priestore presne tak ako ty.

[upravil dne 1/3/13 09:41 od ferinko2]

post-41739-14109629703033_thumb.jpg

[upravil dne 1/3/13 14:19 od ferinko2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já, když jsem to zapojoval, tak jsem vždycky zapíchl hrot měřáku do konektoru a šel zapnout klíček, až jsem nějakej vylosoval a funguje to. Teprve potom jsem se dozvěděl, že se to dá připojit lehce na plovák měření hladiny brzdovky. Osobní zkušenost ale nemám. Stálo by to za zkoušku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sláva, mám denní svícení :mrk

Zapojeno na pojistku F11 (jak radil ferinko2), kostru a rele na obrysovky.

Svetla se rozsviti po nastartovani.

Zhasinaji při rozsviceni obrysovek a funguje to i na senzor.

Co mě, celou dobu trápilo, že jsem denní zapojil a když jsem vypojil konektor obrysovek a daval na nej relé, tak mi denní zhasínala i když jsem neměl světla zapnutá. To samé, když jsem vytáhl konektor z potkávaček.

Celý den jsem nad tím přemýšlel jak je to možné. :myslim

Pak mě něco osvítilo a zkusil jsem to zapojit na konektor i s žárovkou a ono to fungovalo.

Nekamenujte mě hned za mojí blbost, ale napsal jsem to i pro další podobné experty jako jsem já, aby se netrápili.

Nevím,ale jak bude fungovat denní svícení, když praskne žárovka obrysovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 11 měsíců později...

Tak já to trochu oživím včera jsem nainstaloval denní svícení je koupené v AK obj.kod : DOCF12303 mám je vyzkoušené montoval jsem už asi na 5 vozů. Zapojení řeším jednoduše kostra na kostru spínané + dávám na konektor zpátečky a ovládací + dávám na + do obrysovky. U všech vozidel to funguje jen u 807 jsem zapojení modifikoval na spínané + jsem dal na napájení ovládání sklonu světel.

2dakk84.jpg

rozsvícené

vhtirr.jpg

zhasnuté

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...