pajabubenec Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Ahoj, prosím o radu. Mám P406 1,9td r.v. 1996 bez katalizátoru. Podle nové vyhlášky o prodeji při přepisu se bude platit určitá daň 10000-3000kč. Euro normu prý najdu ve velkém tech. průkazu píšou v novinách. Jenže já mám tu kolonku prázdnou. Nevíte někdo jaká je ta norma a jaké má číselné označení? Díky za odpověď. Paja. Citovat
*jose_106* Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Původně zaslal: pajabubenec Ahoj, prosím o radu. Mám P406 1,9td r.v. 1996 bez katalizátoru. Podle nové vyhlášky o prodeji při přepisu se bude platit určitá daň 10000-3000kč. Euro normu prý najdu ve velkém tech. průkazu píšou v novinách. Jenže já mám tu kolonku prázdnou. Nevíte někdo jaká je ta norma a jaké má číselné označení? Díky za odpověď. Paja. Nemáš ve velkém TP něco z této tabulky: ? Citovat
Maverick Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Pokud v tě kolonce nemáš nic napsáno, tak to máš za plnou pálku 10tkč Citovat
Ferry Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 jj pokud neni norma v technicaku uvedena, je to smula a novy majitel pri prihlasovani na sebe plati 10 000Kc Citovat
.mycTD Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 nebo musis na urade verohodne prokazat, jakou normu vozidlo splnuje, a nechat to dopsat. Citovat
pajabubenec Odesláno 10. leden 2009 Autor Odesláno 10. leden 2009 Tak deta děkuji, ale moc jste mě nepotěšili. 10000kč to je dost. Citovat
Ferry Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Původně zaslal: .mycTD nebo musis na urade verohodne prokazat, jakou normu vozidlo splnuje, a nechat to dopsat. nekde jsem cetl ze zmereni emisi a vystaveni dokladu ze auto splnuje urcitou emisni normu vyjde asi na 8000kc, takze to je prast jako uhod Citovat
Demo Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 Za cca litr ti daji na STK papir (STK musi vydavat ekologicke plakety do nizkoemisnich zon v SRN)... Citovat
pajabubenec Odesláno 10. leden 2009 Autor Odesláno 10. leden 2009 Tak to skusim zjistit přes tu STK co a jak. Dík. Citovat
kupák Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 A nešlo by vyžádat nějaké potvrzení od Peugeotu a nechat to dopsat? Citovat
rosta12345 Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 u peugeotu je to moc drahé levnější by to mělo být přez dekru Citovat
Demo Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 nevim, kolik chce Peugeot, ale Ford Motor Co. chce cca 6 tkc za potvrzeni, takze predpokladam, ze cena bude velmi podobna... Citovat
oddie Odesláno 10. leden 2009 Odesláno 10. leden 2009 1,9TD DHX i DHY (406, 306 atd) splňují Euro II, takže z STK, potažmo Dekry, by to mohlo jít vyrazit. U Peugeotu to cenu nemá, vzhledem k cenám. Jinak ačkoliv je ve 405 taky DHY, na tu vám to pravděpodobně nikdo nedá... Citovat
OK406 Odesláno 23. březen 2009 Odesláno 23. březen 2009 http://auto.idnes.cz/zjistete-kolik-zaplatite-za-preregistraci-ojetiny-fx2-/auto_ojetiny.asp?c=A081124_191506_auto_ojetiny_fdv Citovat
Kekros Odesláno 24. březen 2009 Odesláno 24. březen 2009 Záleží na lidech u VW to řekli přímo do telefonu, u mitsubishi/ toyoty - ted nevim říkala paní, že to zjistí, ale až od r.v. 95 Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.