Šalda Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Radku, to se Ti nezdá, ty kola jsou totiž nádherný:D Citovat
čakom Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 ale no tak. ja jsem ty kola chtel kupovat jsou neokoukany a to se mi líbí Citovat
Šalda Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Čakome, že Ty furt musíš mít něco extra:D:D Vlastně jsem předtím chtěl napsat, že ty kola jsou nádherný:aut Citovat
čakom Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 ted jsou jedny na prodej v 18\" přemýšlel jsem nad nima ale nakonec jsem se rozhodl pro podvozek Citovat
Šalda Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Jen v 18\" ?? A nebudou pro tebe moc malý?? Citovat
čakom Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 ne ne. zustanu u 17\" už asi starnu. stejne už rok přemýšlim že ty moje alu prodám nebo je zavřu do sklepa Citovat
koblih69 Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 2 Já teda nevím snad kdyby se polepily nějakejma samolepkama :aut Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Mě to přijde jak poklice na popelnici:D Citovat
Judes Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Nedal by som si ich ani na prívesný vozík. Citovat
pipistrel Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Mě to přijde jak poklice na popelnici:D skor ako poklop od kanala Citovat
koblih69 Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 že bych je přeci jen koupil :aut Ježíš, už ho neprovokujte nebo si je fakt koupí Citovat
pipistrel Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 cakom nabehni vecer do ulic pozicaj si styri poklopy od kanala a mas ich zadara pekne liatinove Citovat
koblih69 Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 cakom nabehni vecer do ulic pozicaj si styri poklopy od kanala a mas ich zadara pekne liatinove No náhodou... PS: čakom omlouvám se :papa Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 Ironie by byla kdyby pak na tom kanale bez poklopu urval kolo:D:D:D Citovat
oni Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 me se taky libej, cakoma chapu a klidne je kup.... Citovat
Milan134 Odesláno 21. duben 2011 Odesláno 21. duben 2011 No to je pravda,ten fiat je z kategorie “Must have“ , ale mam tu jeden este lepsi kusok,zo zaciatku som ho sem nechcel davat, ale ked som videl ten interier,hlavne tie dvere tak som nemohol:D akoze ta felicia modrá vytunená co tu je,vypada uplne luxusne oproti tomuto:D http://auto.bazos.sk/inzerat/7161585/felicia.php Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.