Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Wenouš

Navy1: Jsi kamioňáky urazil srovnávat je s timhle exotem ;)

[upravil dne 9/5/10 Wenouš]

Wenouš, 309GT, kamioňáci..:

NEMÁM ZÁUJEM KOHOKOLVEK URÁŽAŤ, len som povedal ako to na mna posobí, nuž..kolotoče a kamióny..vela vela moc všeličoho, hlavne čo najviac strapčekov a SVETIELOK..;)

Inak sam jazdievam s \"C\"éčkom..:roker

[upravil dne 10/5/10 NAVY1]

Odesláno
Původně zaslal: Šalda

Za tím fáčkem bych klidně jel v dešti blátě, protože by mě vůbec nenahazoval:D:D:D:super

Já ani to,pak mu to uletí mě na okno a rozbiju si hubu:D:D

Odesláno

406 novy model bohuzel zepredu to neslo vyfotit, asi bych od tech dvou, kteri se u te 406 bavili dostal pres drzku, nemohl jsem se totiz prestat smat :D

BTW ty zadni svetla vypadaly, jak kdyz jsou vyklepany z hlinikovyho plechu, nevim cim to bylo nastrikany, ale asi stribrenkou na kamna, pac kdyz pak jel, moc to nesvitilo. :bacha

omluvte snizenou kvalitu, foceno vecer pouze mobilem

[upravil dne 11/5/10 Ferry]

Odesláno
Původně zaslal: honza406

zmrvená ani ne spíše ta barva

Barva, polepy na oknech, polepy na spodku dveří, \"difuzor\" (:D) zadního nárazníku; světla, koncovka... a to ještě nevidíme čumec.... :roll

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...