shark734 Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 minimaxa: a nieje ten zadny disk naopak? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Jo je obraceně, hodně radoby tunerů to takhle otáčelo, ti šikovnější si to nehavali převařit. Citovat
NAVY1 Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Původně zaslal: Wenouš Navy1: Jsi kamioňáky urazil srovnávat je s timhle exotem [upravil dne 9/5/10 Wenouš] Wenouš, 309GT, kamioňáci..: NEMÁM ZÁUJEM KOHOKOLVEK URÁŽAŤ, len som povedal ako to na mna posobí, nuž..kolotoče a kamióny..vela vela moc všeličoho, hlavne čo najviac strapčekov a SVETIELOK.. Inak sam jazdievam s \"C\"éčkom.. [upravil dne 10/5/10 NAVY1] Citovat
Kloub Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Tak teď já co jezdí u nás:D:D:D proč se drbat s laminátem když to jde linem nebo co to je :D Citovat
309GT Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Zajímalo by mě čím ty lidi myslej:D:D:D Citovat
martis Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 ten favorit takt nema chybu!!naco kupovat drahe narazniki,ked to ide tak jednoducho a hlavne lacno to sa asi fakt paci tym ludom co toto dokazu urobit!! Citovat
elton Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Mě se nelíbí dekor toho lina, kdyby to bylo v barvě nějakého tmavého dřeva, to byla nádhera:D:D:D Citovat
shwaara Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Mně vždycky zajímalo, jestli si ty lidi, jako například řidič téhle černé škodovky, o sobě vážně myslí, že vypadaj drsně a cool Citovat
Šalda Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Za tím fáčkem bych klidně jel v dešti blátě, protože by mě vůbec nenahazoval:D:D:D:super Citovat
KingSpade Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Šalda: přesně tak...jedna velká zástěrka a nikde nic nestříká Citovat
309GT Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: Šalda Za tím fáčkem bych klidně jel v dešti blátě, protože by mě vůbec nenahazoval:D:D:D:super Já ani to,pak mu to uletí mě na okno a rozbiju si hubu:D:D Citovat
Ferry Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 406 novy model bohuzel zepredu to neslo vyfotit, asi bych od tech dvou, kteri se u te 406 bavili dostal pres drzku, nemohl jsem se totiz prestat smat BTW ty zadni svetla vypadaly, jak kdyz jsou vyklepany z hlinikovyho plechu, nevim cim to bylo nastrikany, ale asi stribrenkou na kamna, pac kdyz pak jel, moc to nesvitilo. omluvte snizenou kvalitu, foceno vecer pouze mobilem [upravil dne 11/5/10 Ferry] Citovat
309GT Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 :D:D To je ale krasavice :D:D Ty zadní světla musej svítit úplně parádně,hlavně ve dne Citovat
309GT Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Nechce někdo?Za ty prachy :D:D:D:D http://www.aukro.cz/item1000460836_skoda_120_na_tunning.html#gallery Citovat
BoneDaddy Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: honza406 zmrvená ani ne spíše ta barva Barva, polepy na oknech, polepy na spodku dveří, \"difuzor\" () zadního nárazníku; světla, koncovka... a to ještě nevidíme čumec.... Citovat
309GT Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Kdo byl na Vysokém Mýtě ví o co jde:blicismajlik Všude samá zrychlovací vychytávka:blicismajlik Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.