neutral Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 http://www.yauto.cz/peugeot/peugeot-106-1-4-xsi-47724.html snad to tu nebylo. to si snad někdo dělá srandu. Citovat
KingSpade Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 to víš no..1.4ka má obrovský chladič..tak aby se to dokázalo ochladit tak musí mít tu obrovskou díru v nárazníku Citovat
neutral Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 nejde jen o to, interier taky \"krása\" Citovat
neutral Odesláno 6. březen 2013 Odesláno 6. březen 2013 výfuk taky fajn uloženej... [upravil dne 6.3.2013 14:15 od neutral] Citovat
Mizlerek007 Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 tak tohle he ohavnost http://www.autoscout24.cz/Details.aspx?id=227258159&cd=634951504890000000&asrc=st|fs Citovat
Háček Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 :bojim škoda coupéčka !! ... a jinak 106 ka .. interier je krasně udělanej vyladěnej do posledních detailů Citovat
Vapno92 Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 K 406ke Coupé som sa už vyjadroval. Za pár rokov to bude mať v originálnom stave šialenú hodnotu, pretože 99% ich bude vytunených, rozbitých, alebo z nich budú repliky Ferarri... Citovat
davidekcz Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 no ty vole :blicismajlik:blicismajlik Citovat
Veverka Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 Hustý jsou ty kaktusy na podlaze u spolujezdce :D:D Citovat
KingSpade Odesláno 7. březen 2013 Odesláno 7. březen 2013 spolujezdcovo místo je čistě ženská verze...nebo? :D Citovat
00stevo00 Odesláno 8. březen 2013 Odesláno 8. březen 2013 urcite....ale 12 000€ za cupecko je masaker Citovat
Mizlerek007 Odesláno 8. březen 2013 Odesláno 8. březen 2013 no to s coupé trochu přestřelil borec jsou tam v perfektním stavu r.v.04 v plný možný výbavě za 10tis EUR, ale i to mi přijde moc... to radši koupím BMW e46 M3 nebo slabší základ 330i... Citovat
odee Odesláno 8. březen 2013 Odesláno 8. březen 2013 To judes: to není origo peugeot zimní úprava interiéru pro severské oblasti? Navíc má na volantu i spoďáry, kdyby si z té zimy někdo v autě cvrknul. A krásné svěží barvy, aby nikdo v autě netrpěl depresí ze špatného počasí. Citovat
zidd Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 Jeden krasavec:D:D http://auto.bazos.cz/inzerat/22440751/Citroën-Saxo-14i-tuning.php Citovat
safi1 Odesláno 9. březen 2013 Odesláno 9. březen 2013 cozee Riadna potvora tie svetla zadne z fiatu brava Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.