winco Odesláno 25. srpen 2011 Odesláno 25. srpen 2011 no tak to neni buh vi co teda keby tam ma len leva tak nepovim nič to je ešte fajn ale celu masku plus ti e divne otvori hned pod ňou to je už moc Citovat
Judes Odesláno 25. srpen 2011 Odesláno 25. srpen 2011 A samotný nárazník nemá náhodou zo 407-mi. Citovat
winco Odesláno 25. srpen 2011 Odesláno 25. srpen 2011 ne ne ne ...... ten naraznik je presne robney na 206 neaky lamino naraznik 407... čul nevim kto to robi a ako sa presne vola ten naraznik ale viem že to nie je zo 407, ono to len tak vyzera Citovat
Bloodeye Odesláno 26. srpen 2011 Odesláno 26. srpen 2011 Chlapi, to si robite prdel, ze ta maska v narazniku je cool? To je uplny grc... Uz nemal co tunovat, tak spravil takuto blbost Citovat
Brizan Odesláno 26. srpen 2011 Odesláno 26. srpen 2011 Kdyby tam nechal jen ten znak tak by to docela ještě šlo, ale ten druhej nárazník v tom napasovaný je už moc :bojim:bojim Citovat
Guest StibTo Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 Pokus o morfozu v intergalaktickou vesmirnou lod ?.. Citovat
pipistrel Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 toho megana som uz videl v tt. strasny grc. Citovat
Judes Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 Ten predok by ako tak ušiel ale tá zadná časť je otrasná. Citovat
koblih69 Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 Já teda z tohohle meganu zvracím od doby co jsem ho viděl poprvé, nicméně tohle je teda vopravdu zážitek. Citovat
pipistrel Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 vidim ze sa paci megane tak pridam aj ja ked stal pri nas Citovat
Judes Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 Kľudne ho môže majiteľ pristaviť na gril párty a zadné krídlo použiť ako barový pult. Citovat
Slipkont Odesláno 28. srpen 2011 Odesláno 28. srpen 2011 kingu no to je krasavec , a má to i barovej pult no fajnovka .. Citovat
FrantaCV Odesláno 29. srpen 2011 Odesláno 29. srpen 2011 Ten tomu dal na prdel..... A tenhle taky. Citovat
Strejdakopec Odesláno 29. srpen 2011 Odesláno 29. srpen 2011 asi fakt chvátal na noční RZ v rally a zapoměl rampu doma vypadá to na improvizaci s časem Citovat
Jacobsoon Odesláno 29. srpen 2011 Odesláno 29. srpen 2011 asi fakt chvátal na noční RZ v rally a zapoměl rampu doma vypadá to na improvizaci s časem Tyto sedačky patří do ford escort xr3i rv. 88, kámoš je celkem dlouho schání Citovat
Jimmy106 Odesláno 29. srpen 2011 Odesláno 29. srpen 2011 Ty sedacky patri do forda? Kamarad je ma v corradu, akorat je ma bezovy... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.