Marlin Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 to mi prijde jako ta poslak svine, ceno jako FSO, bo jak se to jmenuje Citovat
Medvěd Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Marline - FSO je něco ouplně jiného (http://auta5p.eu/katalog/fso/fso_truck_01.htm). Mě tohle připomíná Avii, ale ruku do ohně za to nedám http://auta5p.eu/katalog/avia/avia_a11_01.htm Citovat
mio Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Vypadá to jako Daihatsu feroza ale maska je jiná ??? Citovat
Marlin Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: Medvěd Marline - FSO je něco ouplně jiného (http://auta5p.eu/katalog/fso/fso_truck_01.htm). Mě tohle připomíná Avii, ale ruku do ohně za to nedám http://auta5p.eu/katalog/avia/avia_a11_01.htm ja vim ez FSO je tady ten kripl. Ale praveze sem to uz nekde videl a bylot o enco takoveho. Budto to je neco z Poslak, nebo spanelsko, ale to nevim jak se ten jjich offroad jmenuje Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Je to Daihatsu, ale ne Feroza ale Rocky:D Takže Daihatsu Rocky nebo jeho nějaká kopie, protože předek je jinej a znak asi menší, bo Daihatsu tam má celej nápis ale kdyby tam byl znak Daihatsu tak by to realný bylo. Masku s kulatejma světlama tam mohl někdo dodělat [upravil dne 30/11/08 Radek Hurvajz] Citovat
jarajarda Odesláno 30. listopad 2008 Autor Odesláno 30. listopad 2008 Takže zatím nikdo:D Afrika to není Citovat
ozzy56 Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: jarajarda Takže zatím nikdo:D Afrika to není EVROPA ???? Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: jarajarda Takže zatím nikdo:D Afrika to není To jako fakt je nějakej klon Daihatsu Rocky, to jinak není možný Citovat
jarajarda Odesláno 30. listopad 2008 Autor Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: honza406 snad to není z Ameriky Nee, taky ne:D Tak v deset uděláme rozuzlení:D Poslední indicie, karoserii má na svědomí jih, jinak je to západ:D Citovat
jarajarda Odesláno 30. listopad 2008 Autor Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: Fx Santana? Ale kdež.. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Hele už je čas, už bylo 10:D:P Citovat
jarajarda Odesláno 30. listopad 2008 Autor Odesláno 30. listopad 2008 Původně zaslal: Radek Hurvajz Hele už je čas, už bylo 10:D:P No jo, však už jsem tady, musel jsem z půdy sundavat Vánoční ozdoby:D:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 Jo:o A ted mi řekni co je teda tohle http://www.tipcar.cz/daihatsu/daihatsu-rocky-2.8-td-cz-3020386.html Krom masky a osvětlení zadní SPZ je to stejný [upravil dne 30/11/08 Radek Hurvajz] Citovat
Marlin Odesláno 30. listopad 2008 Odesláno 30. listopad 2008 no to snad neee, to vidim prvne, ze by bylo neco takoveho bmw. to je urcite nejaky paskvil Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.