Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nájezdy pod auto


Dave405

Recommended Posts

Viděli jste někde oficiálně na prodej nové nájezdy pod auto? Kamarád má udělané nájezdy do výšky cca půl metru, takže je pod autem luxusní prostor na manipulaci, ale už mě něbaví jej pořád otravovat a jezdit k němu něco dělat a tak uvažuji pořídit vlastní. Nejvíc to chci využívat na přípravu rezavých spodků a následného stříkání včetně dutin, pak nějaká ta výměna výfuku a podobně. Má to být pro osobní potřebu na vlastních vozech. Nevíte o něčem? Nebo nemáte někdo něco na prodej na ostravsku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Takže abych to nějak uzavřel. Koupil jsem ty nájezdy z Kelly za 1500kč. Mají na ně prodlouženou akci do 12.10.2008 a řádní členové dostanou ještě slevu 20%. Sedřel a opravil jsem na nich celý spodek na 405 a šlo to celkem v pohodě. Kdyby byly vyšší aspoň o 5cm, šlo by to luxusněji. Samotné stříkání spodku a dutin už proběhlo na nájezdech u kamaráda, kde jsme se dostali s autem asi do metrové výšky a tam už to bylo o něčem jiném. Na běžné věci a např. výměnu výfuku to asi stačí. Jinak ta montážní lampa je parádní, doporučuji do každé garáže :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Dave405

Takže abych to nějak uzavřel. Koupil jsem ty nájezdy z Kelly za 1500kč. Mají na ně prodlouženou akci do 12.10.2008 a řádní členové dostanou ještě slevu 20%. Sedřel a opravil jsem na nich celý spodek na 405 a šlo to celkem v pohodě. Kdyby byly vyšší aspoň o 5cm, šlo by to luxusněji. Samotné stříkání spodku a dutin už proběhlo na nájezdech u kamaráda, kde jsme se dostali s autem asi do metrové výšky a tam už to bylo o něčem jiném. Na běžné věci a např. výměnu výfuku to asi stačí. Jinak ta montážní lampa je parádní, doporučuji do každé garáže :super

mám je taky dostal jsem slevu 25 % ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Novis

Svářečka snad ani není potřeba,chyťte si chlapy,co dělaj svodidla.Ze starejch kusů jsou luxusní nájezdy.

a myslíš že mámčas je někde hledat??

jsem rád co mám:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

dostal jsem se k foto tak to je zde jak to vypadá

Honzo, a jak se ti tam najíždělo? Já mám vždycky bobky, že ten nájezd přejedu a sletím z toho:bojim. Tak používám radší ty podpěry:myslim

[upravil dne 8.10.08 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honza406

Butch POZDĚ :D:D

To jsem si mysle že to někde bude, ale do tohoto vlákna se to taky hodilo.

K nájezdům. Používám špalky a fošny, ale když je někdo po ruce aby mi ukazoval. Jinak jenom \"kozičky\" dřív jsem věřil i heveru, ale když jsem viděl co umí (spíš neumí) tak si dávám majzla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: MJSytic

Původně zaslal: honza406

dostal jsem se k foto tak to je zde jak to vypadá

Honzo, a jak se ti tam najíždělo? Já mám vždycky bobky, že ten nájezd přejedu a sletím z toho:bojim. Tak používám radší ty podpěry:myslim

[upravil dne 8.10.08 MJSytic]

bez problémů a byla to rychlovka,není za škodu tam dáti pojistku jako podpěru,pokud tomu člověk nechce věřit.Ale využití pro 2 auta v rodině super.Už mám pomalu pořadník na zapůjčení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: Butch

Původně zaslal: honza406

Butch POZDĚ :D:D

To jsem si mysle že to někde bude, ale do tohoto vlákna se to taky hodilo.

K nájezdům. Používám špalky a fošny, ale když je někdo po ruce aby mi ukazoval. Jinak jenom \"kozičky\" dřív jsem věřil i heveru, ale když jsem viděl co umí (spíš neumí) tak si dávám majzla.

už vidím jak skladuji v paneláku špalky a fošny :D nájezdy jsou přeci lepší.

Že je dřívější téma to vím.měl jsem taky nájezdy ze špalků ale nebylo to ono

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...