Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Mam novy naraznik a nechcem do nho vrtat,

22ig3.jpg

napadlo ma,ze si dam spavit mensiu nalepku ŠPZ,ako to mavaju napr.Aston Martin

astonjg0.jpg

ale to je na pokutu,ci nie? Alebo ako ju tam mam upevnit,aby som nemusel vrtat do naraznika?:myslim

Takto je to hrozne velke a zanika krasa toho naraznika

peugeot206cctfl2yz8.jpg

Alebo ju dam nabok do jedneho nasavaca ako to maju Alfy?:myslim

Poradte,dobré víly :D

[upravil dne 2.9.2008 Bloodeye]

Guest servisman
Odesláno

nevim jak ŠPZ ale je už jen RZ a dal bych jak je na modrém.Co tak RZ udělat jako nálepku??

Odesláno

Nálepka?! Není to náhodou zakázaný??? Jsem myslím někde viděl pořad v TV a tam se o tom bavili, že u nás musí být RZ taková, kterou dostaneš na DI a umístěná v podložce k tomu určený:myslim

Odesláno
Původně zaslal: omegaalfa

nálepka je stejne nelegální jako když to tam není vůbec.... já bych si spíš pořídil co nejmenší číslo v US formátu (čož lze) a fláknul to alá AR156

A da sa to na DI vybavit,taka mensia znacka?

No tak nalepku teda vyrabat nebudem,dam to tam asi ako to ma ten modry,len neviem,ako tam tu znacku upevnit bez toho,aby som do toho vrtal a potom na zrazoch ju mozem davat dole:cool:

Odesláno

Ak sa nemýlim tak v SR platí že predná RZ musí byť v osi vozidla ak to konštrukcia dovoľuje. Zatiaľ jedin výnimka je Alfa 156. Rozmery RZ sú i u nás rôzne ale vždy iba zadné. Predná je vždy rovnaká. Nálepku ani neskúšaj, je to istá cesta k mastnej pokute. Teoreticky je možnosť ju umietniť do tej mriežky pod nárazník. V spodnej časti by už nemusela brániť vzduchu na chladič a nemusíš nič vŕtať.

Odesláno

znacku fukni do stredu do tej sietovej casti ako hovori pastorek

mas odlisný odtien farby na narazniku vzhladom k inym dielom...stopu po znaku resp. vyrez v kapote je prelepeny lepiacou paskou alebo je to len fotomontaz....nejako mi to neladi

je to taky typ naraznika ala VW

Odesláno

No já jsem slyšel, že když si necháš někde potvrdit(ted fakt nevím kde) že na tvém nárazníku není místo na umístění RZ, tak ti vystaví magistrát takovou tu malinkou nalepovací spz na předek, což je úplně legální, ale stojí to cca 5-7 tis a musíš to mít v techničáku.

Odesláno
Původně zaslal: ThorR

No já jsem slyšel, že když si necháš někde potvrdit(ted fakt nevím kde) že na tvém nárazníku není místo na umístění RZ, tak ti vystaví magistrát takovou tu malinkou nalepovací spz na předek, což je úplně legální, ale stojí to cca 5-7 tis a musíš to mít v techničáku.

Taky jsem četl pohádku - třeba tu O červené karkulce nebo O Honzíkovi a Mařence - důvěryhodnost obou je shodná s Tvou reakcí. Samolepka místo RZ být nesmí a je to honorováno poměrně vysokou pokutou.

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Taky jsem četl pohádku - třeba tu O červené karkulce nebo O Honzíkovi a Mařence - důvěryhodnost obou je shodná s Tvou reakcí. Samolepka místo RZ být nesmí a je to honorováno poměrně vysokou pokutou.

Tak si nekdy najdi forum kde se pise o dovezenych autech z ameriky treba, tak je to docela bezna zalezitos ze to povoli, u nas musi byt hlavne homologovany naraznik aby nebyl problem s povolenim mensi SPZ :roll

Odesláno

ThoR: A pohádku o tom, že by to povolili na Evropské auto už jsi slyšel. Třeba o jisté 206 ?

Bloodeye: Hele, proč na francouzské auto rveš VW nárazník? To ti došel vkus? (nebo ještě nedošel?)

Odesláno

Co porad mate s tema pohadkama? :myslim:myslim:D Ja proste vim, ze kdyz mas homologovanej naraznik a nemas kam umistit SPZ(mysleno ze tam neni misto, ne ze se ti nechce vrtat) tak ti za velkou uplatu vydaji povoleni na malou spz

[upravil dne 2.9.2008 ThorR]

Odesláno

Spíš nejspíš možná atd., doměnky pěkné, ale kdo s tím má nějakou zkušenost? Asi nikdo, tak proto jsem tady napsal jak se to dá řešit, ale v tomto případě to bude asi problém, protože to asi nebude homolog. spoiler

Odesláno
Původně zaslal: vix

ThoR: A pohádku o tom, že by to povolili na Evropské auto už jsi slyšel. Třeba o jisté 206 ?

Bloodeye: Hele, proč na francouzské auto rveš VW nárazník? To ti došel vkus? (nebo ještě nedošel?)

Ty popleto,vkus mi nedosiel,je to zalezitost na objednavku od fy Racedesign s TUV,ano,inspirovane Golfom gti,ale aspon to nebude mat kazdy druhy na 206ke

racedesignpeugeot206cchaw0.jpg

Na poslednom zraze som sa pomaly ani nevedel dostat na tuning parkovisko,bo si ma kazdy uz pri brane fotil :D Takze takych co nemame vkus je nas viac

Tu SPZku asi dam do toho stredoveho prieduchu,ale neviem,ci nebude vadit,ze tam bude prudit menej vzduchu:myslim

]

[upravil dne 5.9.2008 Bloodeye]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...