Radek Hurvajz Odesláno 28. srpen 2008 Odesláno 28. srpen 2008 No skoro jsem si učurknul smíchem, a pak si to pustil ještě jednou bo je strašně krátký, ale zase super, nutný zvuk a dobře poslouchat:D:D:D:D [upravil dne 28/8/08 Radek Hurvajz] Citovat
Stifler Odesláno 28. srpen 2008 Odesláno 28. srpen 2008 Tak to je fakt dobrý. Jsem si to musel pustit aspoň čtyřikrát... Kdo tohle vymejšlí??? Citovat
Kejticka Odesláno 28. srpen 2008 Odesláno 28. srpen 2008 ))))) Malem jsem si krapla do trikotu:)))))) Citovat
Marcel505 Odesláno 28. srpen 2008 Odesláno 28. srpen 2008 Nemám slov, na co někdo má čas. Ale pobavilo to... Citovat
Escaper Odesláno 29. srpen 2008 Odesláno 29. srpen 2008 Hurvajzi Hurvajzi, kde ty na to chodis. To se nekdo nudi co ;-) Ale jinak dobryy:cool: Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 29. srpen 2008 Autor Odesláno 29. srpen 2008 Původně zaslal: Escaper Hurvajzi Hurvajzi, kde ty na to chodis. To se nekdo nudi co ;-) Ale jinak dobryy:cool: No kam, jen si prolítnu novinky na Rozzlobených a prásk, tam tohle:D:D:D:D Citovat
vendelinek Odesláno 29. srpen 2008 Odesláno 29. srpen 2008 :superto se jim teda povedlo:potlesk:potlesk:potlesk,asi5x sem si to musel znova pustit,normálně smíchy [upravil dne 29.8.2008 vendi.stejskal] Citovat
OK406 Odesláno 29. srpen 2008 Odesláno 29. srpen 2008 Radek Hurvajz: tak to se Ti opravdu moc povedlo :potlesk:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.