Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Asi je taky zmátlo, že jednou se kombinace nový typ čepu X starý typ těhlice zakazuje a podruhé zase připouští. Tak se rozhodli dát všecko nové, a tys to měl zaplatit!

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
Odesláno

Čaute klucííí, mám ten samej problém - při přejezdu nerovností mě to strašně bouchá. Bude to asi taky ten vymlácený spodní kulový čep. Budu to servisovat asi u známích v Kelly, mrknul jsem na jejich internetové stránky a maj tam značky MOOG, DELPHI a FEBI, vše kolem 2.5-3000kč. Máte někdo zkušenost s těmito značkami, nebo raděj koupit originál v Peugeotu? Dííík

Odesláno

NAZDAR CHLAPI! NO JA TO UZ MAM ZA SEBOU.MENIL SOM ICH ASI PRI 90 TIS. KM A BOLI ROZBITE NA TOTALKU.JEDEN BOL DOKONCA PRASKNUTY,TAKZE SOM MAL STASTIE,ZE SOM SI PRI MOJOM STYLE JAZDY NIEKDE NENABIL HUBU.AK VAM MOZEM DOPORUCIT,KED UZ SA DO TOHO PUSTITE,RADSEJ VYMENTE AJ VRCHNE,LEBO NETRVALO ANI MESIAC,KED SA ZACALI OZYVAT A MUSEL SOM MENIT AJ TIE.JE JEDNODUCHSIE UROBIT TO NARAZ. VELA STASTIA

Odesláno

Tak jsem byl dnes v kelly, koukali jsme na ty čepy a vypadají, že byli nedávno měněny. Vůle jsme nikde nezjistily (dle možností na heveru) tak už tedy fakt nevím. Prostě přes příčnou nerovnost je to takové buch předek buch zadek - něco jako tuhá náprava u náklaďáku.

Pak jsem jel do peugeotu, svezl se s tím nějakem ten jejich mechanik a zjistil jenom, že to chce promazat a dotáhnout 5. dveře.

Tak teď nevím co si mám myslet, jestli to bouchání obou náprav je normální?!

[upravil dne 4/6/09 honzza407sw]

Odesláno

Mám najeto 136tis a vzhledem k tomu že auto mám 6 měsiců tak pořádně nevim co na něm bylo měněno a co ne, podle VINu se mi podařilo zjistit následující:

Auto predané v Holandsku 7.1.2005

D.OPR PDV Opravár Číslo Zložky Kód príčiny Názov Kód priradenia Počet kilometrov Krajina

23/08/2006 336200201 2BNR42301 0000364692 PIVOT FUSEE AV G *** 000 62388 NL

19/07/2006 336200201 2BNC28801 00009170X3 CLE EMETTEUR HF 000 57758 NL

11/01/2006 336200201 2BIR04701 0000653893 CONNECTEUR X8P 37325 NL

06/10/2005 336200201 2BFP10501 00006438N9 GICLEUR 000 31054 NL

problém je v tom že nevim co ty opravy znamenají a jestli třeba už ty čepy nebyly vyměněny. Docela jste mě těmi fotkami vystrašili. Dá se nějak poznat v jakém stavu je mám (zvednutím na přiručním heveru...)? :myslim Zatím tedy nepociťuji žádné bouchání ani jiné podivné zvuky od náprav ale člověk nikdy neví. Je možné že tam mám ještě pořád ty původní?

Odesláno

to by me taky zajimalo,mam najeto 140 tis a auto mam necele 2 mesice...sice taky nepocituju nejake bouchani,ale rad bych vedel v jakem jsou stavu.....

to brizan > odkud jsi zjistil ty informace o svem autu? mas moznost zjistit i pro muj autak? muj vin je VF36ERHRH21139855 dik moc

Odesláno
Původně zaslal: luko407sw

to by me taky zajimalo,mam najeto 140 tis a auto mam necele 2 mesice...sice taky nepocituju nejake bouchani,ale rad bych vedel v jakem jsou stavu.....

to brizan > odkud jsi zjistil ty informace o svem autu? mas moznost zjistit i pro muj autak? muj vin je VF36ERHRH21139855 dik moc

Napiš žádost do vlákna \"Historia vozidla peugeot 407 podla VIN\" a určitě ti nějaká dobrá duše vyjede výpis. ;)

Odesláno
Původně zaslal: Brizan

Mám najeto 136tis a vzhledem k tomu že auto mám 6 měsiců tak pořádně nevim co na něm bylo měněno a co ne, podle VINu se mi podařilo zjistit následující:

Auto predané v Holandsku 7.1.2005

D.OPR PDV Opravár Číslo Zložky Kód príčiny Názov Kód priradenia Počet kilometrov Krajina

23/08/2006 336200201 2BNR42301 0000364692 PIVOT FUSEE AV G *** 000 62388 NL

19/07/2006 336200201 2BNC28801 00009170X3 CLE EMETTEUR HF 000 57758 NL

11/01/2006 336200201 2BIR04701 0000653893 CONNECTEUR X8P 37325 NL

06/10/2005 336200201 2BFP10501 00006438N9 GICLEUR 000 31054 NL

problém je v tom že nevim co ty opravy znamenají a jestli třeba už ty čepy nebyly vyměněny. Docela jste mě těmi fotkami vystrašili. Dá se nějak poznat v jakém stavu je mám (zvednutím na přiručním heveru...)? :myslim Zatím tedy nepociťuji žádné bouchání ani jiné podivné zvuky od náprav ale člověk nikdy neví. Je možné že tam mám ještě pořád ty původní?

PŘÍKL ČEP NÁB LOŽ PŘ NÁP

CENTRÁLNÍ UZAMYKÁNÍ - Klíč

KONEKTOR -nevím jaký

TRYSKA-Y

  • O 8 měsíců později...
Odesláno

tak asi sa pridam do clubu, nie ze by som citil buchanie pri nerovnostiach, ale za jazdy ked idem tak trosku pohybujem do lava do prava, alebo aj rovno, citim ako keby buchanie do volantu, nie zvuk, ale na pocit ked drzim volant citim ako sa trasie , hlavne pri mienom pohybovani volantu, a taha mi auto do prava , aj ked to uz moze byt aj pneumatiky kedze uz nemaju ani milimeter dezen. Dnes som bol na zdvihaku a povedal mi ze tam citi miernu volu na kolese, na pravom viac,ale povedal ze nevie ktory cap, ze ich tam je vela, ja som na svojom aute este nemenil ziaden cap, neviete ktory by to mohol byt , pise sa tu ze spodne odchadzaju pravidelne, zeby tie? Ked to bude rozobrate zeby menil aj ostatne capy? anuto nebolo ani suchnute , keby niekto myslel ze preto taha do prava

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...