Guest Scratch Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Ahoj, mrknete prosim na tenhle odkaz, je to auto ke koupi? Trosku se mi nelibi cena, budu rad, kdyz mi trosku poradite. Hlavne co motor, neni to slabe na to auto? Diky http://www.autocentrum-most.cz/index.php?id=651 bude se s tim jezdit 70 km denne do prace, pul cesty po dalnici, stredocesky kraj, vyplati se ta nafta nebo spis 1,8 16V? [upravil dne 28/5/2008 Scratch] Citovat
pysta1 Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 No ak Ti možem poradiť, tak by som osobne išiel asi do HDi. A možno by som hladal radšej 2,2 HDi. Citovat
Gargamell Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Já bych se spíše poohlédl po tom HDičku 80kw... Z doslechu vím, že ten slabší je přecejen málo na 406ku. Citovat
dire Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 osobne mam 66 kw neni to zadny zavodni ale na ty nase silnice to staci ) jinak kdyby bylo na vyber tak bych sel do te 80 kw. Citovat
mmmb Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Do prace bych si nekupoval kombika. No pozor na to, pochybuju ze má 4erbegy (dva přední a dva boční-nejsou vidět na sedačkách). kraje pedálů jsou ošlapané, věnec volantu vypadá ohoblovaný. Seviska do jekého roku? Jinak je pěkně vymydlený a naleštěný. a to vypadá každé auto dobře. myslím že klidne slevní Citovat
dire Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 mmmb : ma pravdu ze je venec dost osahanej a ty airbagy taky nejsou videt to je nejaky divny ? Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 na airbagy a volant uz jsem koukal, zkusim pak autak protahnout pres service box - pokud z nej dostanu vin. Nechci to vubec na zavody, na to uz mam 2,2 16V, jedna se mi o to aby to malo zralo a jelo normalne, tedy aspon neztracelo rychlost do kopce. Kombajn je potreba kvuli obcasnymu kocarku :-) konec koncu, kdo by do prace spechal :-) [upravil dne 28/5/2008 Scratch] Citovat
dire Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Slysel jsem ze ten 80 KW motor ma o trochu mensi spotrebu nez ten 66 KW ale z osobniho hlediska mi ta moje 66 zatim staci Citovat
Pe.Tr Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 když v tom odkazu mrknu do leva tak koukam že každe auto u ich určene k prodeji je SUPER!!! zajimave je že všechny auta maji 130000km +/- 5000km Citovat
dire Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 tak to bude idealni vuz na generalku motoru Citovat
barenst Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Motor je asi jedno zalezi na co jsi zvykly 66Kw HDi bude klidne jezdit za 6,5 1,8 za 7,5 pri stejnem stylu . Hlavne bych se zameril na stav auta jako celek ,HDI stav motoru kladny (remenice ) spojka , starty (musi naskocit a vypnout hned ), diagnostika by pred koupi neskodila (hlavne ne jen prejet zavady ale podivat se jake zaznamy tam jsou ulozene , s jakou spotrebou jezdil majitel pred tebou atd, to vse jde zjistit z diagnostiky ) Sedadlove Airbagy tam asi fakt nebudou . Osoupany volant a pedaly jsme mel na 406 uz od 100t Km (kupovanou novou s 0 Km) Kombi je idealni na cokoliv hlavne na nasledny prodej (oproti sadanu prodas rychleji). Citovat
pysta1 Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 TO BARENST- To nemyslíš vážne s tými spotrebami, že? Ak budeš s HDi jazdiť za 6,5 tak potom s benzínom za 7,5? to hádam nemyslíš vážne??? ale za vtip je to dobré! Citovat
jp Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Rozdíl ve spotřebe mezi hdi a 1,8 neni moc velkej, pokud moc nejezdíš raději kup 1,8 neni tak drahý na údrždu, hdi je sázka do loterie a když se koupě nepovede čeká tě pořádněj vítr v peněžence. Ceny paliv hovoří za vše, nafta je dost drahá. Hlavně záleží co máš raději. Citovat
Medvěd Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Co tohle ??? http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail_inzerat.php?id=AUTOJOSEF%2FA78_07%2F16.4.2008&nabidkaAdresarBazaru=autojosef Tady jsem auto kupoval já (taky Most) a vcelku spokojenost Citovat
MatrixChose Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Původně zaslal: Medvěd Co tohle ??? http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail_inzerat.php?id=AUTOJOSEF%2FA78_07%2F16.4.2008&nabidkaAdresarBazaru=autojosef Tady jsem auto kupoval já (taky Most) a vcelku spokojenost Ehm, to nemá výfuk? Citovat
Medvěd Odesláno 28. květen 2008 Odesláno 28. květen 2008 Původně zaslal: MatrixChose Původně zaslal: Medvěd Co tohle ??? http://autosoft.cz/soubory_autosoft/detail_inzerat.php?id=AUTOJOSEF%2FA78_07%2F16.4.2008&nabidkaAdresarBazaru=autojosef Tady jsem auto kupoval já (taky Most) a vcelku spokojenost Ehm, to nemá výfuk? Pravda, nevšiml jsem si, třeba už ho doplnili nebo bude ještě slevička Citovat
Guest Scratch Odesláno 30. květen 2008 Odesláno 30. květen 2008 uvidime, kamos tam snad o vikendu vyrazi a ja asi s nim :-), diky za tipy :-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.