treassure Odesláno 17. červenec 2014 Odesláno 17. červenec 2014 Ahoj, tak pro informaci, na aukru jsem koupil necernajici nakonfigurovany display, cena cca 2200 s dopravou, jen jsem zapojil vse funguje Citovat
pablo1 Odesláno 29. červenec 2014 Odesláno 29. červenec 2014 Mám na prodej za 2.400 monochrom a žluté podsvícení (nový) Citovat
harvi_tn Odesláno 8. srpen 2014 Odesláno 8. srpen 2014 ahojte, zaujimava vec na tych displejoch je, ze ked sa postriekaju mraziacim sprejom, tak zacnu fungovat, kym sa znova nezahreju. Degradacia LCD casom? Citovat
Kosta777 Odesláno 29. duben 2015 Odesláno 29. duben 2015 nezkoušel to někdo nějak opravit? proč ty displeye vůbec tmavnou? jaká součástka je špatná? Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. duben 2015 Odesláno 29. duben 2015 osobne si myslim spatna serie tech display - primo ty sklenene plochy mam na 806 na digi klime velky flek "barviva" v cislech po 2 letech co tam mam LED diody se flek stahnul do mist kde nerusi Citovat
paradys.r Odesláno 29. duben 2015 Odesláno 29. duben 2015 Zdravim vas, mam take na mych peugeotu 407 sw, take na malem displeji ztraci prehled cisel, v zime me to nedelalo jak se zacala jaro tak to delalo to postupne. hmm... nevim jak se mam sehnat. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 29. duben 2015 Odesláno 29. duben 2015 ty se neshanej a z ciny objednej jinej Citovat
pre.vit Odesláno 30. duben 2015 Odesláno 30. duben 2015 ty se neshanej a z ciny objednej jinej A máš nějaký server kde přesně? Citovat
Biliboy Odesláno 30. duben 2015 Odesláno 30. duben 2015 Pre info este stale mam na predaj novy origo C- za 120eur + konfiguracia 10eur... Citovat
Palldo77 Odesláno 30. duben 2015 Odesláno 30. duben 2015 Môžem doporučiť aj mi ho vymenil cca pred 2ma rokmi a všetko šlape ako má. V servise ma chceli riadne ošklbať a to som skúšal viacero... Biliboy Ď... Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 ebay alliexpres zalezi kde mas ucet Citovat
pdmb Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 Já mám objednáno zde. http://www.aliexpress.com/snapshot/6627150833.html?orderId=66918707456382 Sice bude spíš do žluta, citroeňácká barva, ale zase ta cena! Až dorazí, cca za týden, poreferuji. Jo, prý se dají přepájet diody ze starého displaye a oranžový bude. Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 pdmb - dojed mas to blizko vem starej display a prehodime diody - StibTo muze vypravet Citovat
pdmb Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 (upraveno) Jejda. To vypadá, podle toho co píšeš, že výměna diod není sranda!? Nesmíš mě plašit!:-) Upraveno 1. květen 2015 uživatelem pdmb Citovat
P607Olda Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 (upraveno) Otázka: teď, když existují nízkospotřebové LEDky, nestačilo by vyměnit ty LEDky, aby se původní displej nezahříval? Mám teď na mysli 307 r.v. 03. Upraveno 1. květen 2015 uživatelem P607Olda Citovat
Havlicek.Lukas Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 (upraveno) Jejda. To vypadá, podle toho co píšeš, že výměna diod není sranda!? Nesmíš mě plašit!:-) koukni do jeho garaze - je tam fotka samozrejme pokud to umis tak bez do toho Upraveno 1. květen 2015 uživatelem Havlicek.Lukas Citovat
pdmb Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 (upraveno) Lukáši, poslal jsem SZ. Upraveno 1. květen 2015 uživatelem pdmb Citovat
Guest StibTo Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 Jejda. To vypadá, podle toho co píšeš, že výměna diod není sranda!? Nesmíš mě plašit!:-) Citovat
pdmb Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 (upraveno) Už jsem ti koukal na profil a fotku viděl. :-) Jo, jo, Lukáš je fakt šikovnej. Jinak díky i tobě a ivan74. Sám jsem už v zimě na aliexpresu hledal a nenašel. Upraveno 1. květen 2015 uživatelem pdmb Citovat
TheJaro Odesláno 1. květen 2015 Odesláno 1. květen 2015 pdmb - Vedel by si objednať o jeden viac?peniaze by som poslal Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.