Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Molin406

Brzdovou trubičku nezaškrtíš, jenom hadičku a tu budeš měnit. Když hadičku sundáš, tak to neteče rychle a než si připravíš druhou, můžeš trubičku zakrýt třeba gumovou krytkou odvzdušňováku. Hlavně si pořád hlídej hladinu v nádobce ať nezavzdušníš hlavní brzdový válec. Pokud máš ABS, tak předtím odpoj baterku.:papa

,

abs neni, čepičky si nejsem jistej jestli sou, v zadu byly straceny ... uvidim, je ta kapalina nejak extra jedovata na ruce, ikdyž v rukavicích ? tak pripadny zasazeni jeslti nejak vadí... samo né do oka a podobně

Odesláno

Jedovatá je a to doslova. Na každé nádobce je uvedeno co smíš a co nesmíš. Na ruce je nepříjemná - klouže sv..ě. Jesltli nemáš novou na doplnění - tak chyba. Tu co vypumpuješ tak určitě nelij zpátky do nádobky. Je se vzduchovýma bublinkama.

Odesláno
Původně zaslal: Molin406

Jedovatá je a to doslova. Na každé nádobce je uvedeno co smíš a co nesmíš. Na ruce je nepříjemná - klouže sv..ě. Jesltli nemáš novou na doplnění - tak chyba. Tu co vypumpuješ tak určitě nelij zpátky do nádobky. Je se vzduchovýma bublinkama.

neni problém pořídit každej den jezdim kolem autokelly, takže pořídim, jasnačka asi vemu rovnou 3litrovku vyjde nejlevnějc ale budou to zásoby na doživotí což je asi nanic , nebo jenom pulitrovku ? (62Kč)

Odesláno

Ty ventilky jsou asi dobrej nápad, ale nám vždycky stačilo strčit volnej konec hadičky do sklenice s kapalinou, tak aby byl konec ponořenej, bubliny vybublali a zpatky se nasala připadně jen kapalina:super

[upravil dne 21/4/08 Radek Hurvajz]

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ty ventilky jsou asi dobrej nápad, ale nám vždycky stačilo strčit volnej konec hadičky do sklenice s kapalinou, tak aby byl konec ponořenej, bubliny vybublali a zpatky se nasala připadně jen kapalina:super

[upravil dne 21/4/08 Radek Hurvajz]

tak to udelam asi takhle, to bude nejjednodussi, hadicka je , kapalinu poridim zejtra stane se něco když se smíchaj dt3 + dot4 nebo naopak krome toho ze z toho nejspíš vznikne něco mezi ?

Odesláno

Neviem teda ale opravte ma jestli sa mylim, ale ak chce menit hadicky, na 90 percent mu ta kvapalina vytecie az z nadrzky a tym by mal tak ci tak odvzdusnit cely system nie?

Odesláno
Původně zaslal: qity3

Neviem teda ale opravte ma jestli sa mylim, ale ak chce menit hadicky, na 90 percent mu ta kvapalina vytecie az z nadrzky a tym by mal tak ci tak odvzdusnit cely system nie?

nu hodlam to necim zacpat, nebo spis asistent aby mi kus gumy z hadice sani kera se rozervala proste drzel primacklou na ty zelezny aby to nevytleklo maximalne prosáklo

Guest minimaxa
Odesláno
Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: qity3

Neviem teda ale opravte ma jestli sa mylim, ale ak chce menit hadicky, na 90 percent mu ta kvapalina vytecie az z nadrzky a tym by mal tak ci tak odvzdusnit cely system nie?

nu hodlam to necim zacpat, nebo spis asistent aby mi kus gumy z hadice sani kera se rozervala proste drzel primacklou na ty zelezny aby to nevytleklo maximalne prosáklo

no počkééééj, žádnej asistent, pěkně sám jen s ventilkem! :aut:aut

Odesláno

nenechaj sa nabadat asistent je dobra vec ale asistentka, to je neco.

Ja si na odvzdisneni volam svoju zenu, ona naslapava a ja odvzdusnijem na ventilkoch :mad::mad::D:D:D:D:D

Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: qity3

Neviem teda ale opravte ma jestli sa mylim, ale ak chce menit hadicky, na 90 percent mu ta kvapalina vytecie az z nadrzky a tym by mal tak ci tak odvzdusnit cely system nie?

nu hodlam to necim zacpat, nebo spis asistent aby mi kus gumy z hadice sani kera se rozervala proste drzel primacklou na ty zelezny aby to nevytleklo maximalne prosáklo

no počkééééj, žádnej asistent, pěkně sám jen s ventilkem! :aut:aut

no ale pak odvzdusnovat vsecky kola no to teda potěš... ee to rači vykoumám něco co tam nacpu tak aby to max prosakovalo

Odesláno

Houby vyteče, stačí na konec trubky nasadit čepičku z odzvušňováku nebo kousek hadičky zaslepené šroubkem, a může vyměňovat jak dlouho chce. A odvzdušnit se dá tou zmíněnou hadičkou s ventilkem v jednom člověku, kam bychom došli, na každou takovouhle ptákovinu si tahat pomocníka. U mě v garáži neexistuje nic, na co by byl vyloženě potřeba pomocník - prostě když tam okolo zrovna nikdo není, tak si člověk musí poradit sám. Třeba se k něčemu hodí, ale něco jde třeba líp, když někdo přidrží, podá, ale zásada je být zcela soběstačný.

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ty ventilky jsou asi dobrej nápad, ale nám vždycky stačilo strčit volnej konec hadičky do sklenice s kapalinou, tak aby byl konec ponořenej, bubliny vybublali a zpatky se nasala připadně jen kapalina:super

[upravil dne 21/4/08 Radek Hurvajz]

tahle varianta je jednodušší, ale nedela problem to ze hadicka je zezacatku taky plna vzduchu, myslim ta odvzdusnovaci.. ?

Odesláno

HAdička nasazená na ovzdušňovák musí vést nahoru a pak do nádobky... Pak zůstanou bublinky nahoře...

Odesláno

Po výměně hadic nech povolenej odvzdušňovák a na něj nasaď obyčejnou hadičku co se používá třeba na ostřikovače. Nech to chvíli protéct do prázdný sklenice - musíš mít otevřený víčko na nádobce u hlavního brzdovýho válce, a pak do sklenice nalej brzdovku tak, aby konec hadice byl ponořenej. Pak stačí jen opatrně šlapat, je dobrý rychle vyšlápnout, aby to vyhodilo bubliny, ale pomalu pouštět, aby si to v klidu nasálo kapalinu. Takhle jsem si vždycky odvzdušňoval všechny auta a je to nejjednodušší a nejspolehlivější řešení. Žádnej ventil, žádnej pomocník, žádný problémy. :roker

Odesláno
Původně zaslal: MichalTalbot

Po výměně hadic nech povolenej odvzdušňovák a na něj nasaď obyčejnou hadičku co se používá třeba na ostřikovače. Nech to chvíli protéct do prázdný sklenice - musíš mít otevřený víčko na nádobce u hlavního brzdovýho válce, a pak do sklenice nalej brzdovku tak, aby konec hadice byl ponořenej. Pak stačí jen opatrně šlapat, je dobrý rychle vyšlápnout, aby to vyhodilo bubliny, ale pomalu pouštět, aby si to v klidu nasálo kapalinu. Takhle jsem si vždycky odvzdušňoval všechny auta a je to nejjednodušší a nejspolehlivější řešení. Žádnej ventil, žádnej pomocník, žádný problémy. :roker

udělám udělám, už se to blíží, brzdovku už sem taky koupil, ještě mě zajímá jak drží ta matička prosím

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...