Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Je mě to líto a samozřejmě nic takovýho neschvaluju ale všichni co by \"mlátili\", \"lámali ruce\" apod. by se dopuštěli horší trestní činnosti, než ten magor co si to naložil na panvágl. Je to jenom štěkání, pochybuju o tom, že by někdo kousal.

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Je mě to líto a samozřejmě nic takovýho neschvaluju ale všichni co by \"mlátili\", \"lámali ruce\" apod. by se dopuštěli horší trestní činnosti, než ten magor co si to naložil na panvágl. Je to jenom štěkání, pochybuju o tom, že by někdo kousal.

Máš sice pravdu, že bysme se dopustili horšího trestného činu, ale mě by se náramně ulevilo....

Doufám že si v tom autě rozbije držku a skončí na vozejku. To bych mu šmejdovy přál:grr:grr:grr

Odesláno

A to je dost mozny, ze si ho predpripravily a poskodily ho popredu aby ti ani nenastartovalo. Inak je to totalne v p..i ze chudaci jedni vydr....... ukradnu 18 rocne auto. Cvarga. Fakt ti nezavidim. Fakt aby clovek mal auto v dnesnej dobe privazane s retazou o stlp

Odesláno
Původně zaslal: Fusion

Je mě to líto a samozřejmě nic takovýho neschvaluju ale všichni co by \"mlátili\", \"lámali ruce\" apod. by se dopuštěli horší trestní činnosti, než ten magor co si to naložil na panvágl. Je to jenom štěkání, pochybuju o tom, že by někdo kousal.

a proto si vždycky říkám ať raději u auta nikoho nevidím něco dělat páč bych ho musel zabít......:grr

Odesláno
Původně zaslal: Mefisto86

Tak jsem mluvil se sousedem a auto muselo zmizet mezi 1 - 2h ráno. Prej slyšel nějakej hluk, ale myslel si, že zas někdo dává odpadky do popelnice.

adraj: Taky si myslim, že jej už někdo měl delší dobu vyhlídnutý. A není to první auto v naší ulici. Minulej tejden tu zmizlo BMW E30 který tu stálo už dobrej půlrok.Banda týpků ho naložila na obyč přívěs s kovovou konstukcí a modrou plachtou a hurá pryč. V první chvíli jsem si to vůbec nedával do souvilslostí:grr

no a jak vidno,tak si asi otypovali i tebe.Věřím tomu,že to byli oni co vzali to BMW. Choděj a všímaj si,který auto stojí delší dobu. A zjistili,že nejenom to BMW.

U nás stojí siera už minimálně rok,taky Kolínská spz a stojí dál. Jenže proti tvému autu to je troska. No nic no,je to fakt smůla:(

Odesláno

No zase se nemusíš vztekat s tím zapalováním.....na všem se musí hledat to pozitivní :roll

Jinak chápu, že to naštve.......je to podobné, jako když tenkrát ukradli to moje bývalé GTI - mělo vyndaný starter a stejně zmizelo.

Odesláno
Původně zaslal: slayer83

a proto si vždycky říkám ať raději u auta nikoho nevidím něco dělat páč bych ho musel zabít......:grr

Mno, jak kamos, mel auto asi mesic, kdyz vysel z obchodu a vidi dva typky, jak se krci u jeho auta, jeden mu ho klicem skrabal. Tak se rozbehl, typka kopnul do hlavy, ten se svalil na zem, druhy se ho snazil probrat... Kamos v nasedl a odjel. :cool: Az pozdeji si uvedomil, co mohl tomu dotycnemu zpusobit, ale v tu chvili nad tim clovek nepremysli... vidi rude a bije a bije...

Mefisto, je mi lito tveho mazla, preju at se najde a zlodej at si aspon privre prsty do dveri. ;)

Odesláno

Marcel: V podstatě stál na jednom místě asi tři tejdy. Je to tu celkem klidná čtvrť. Stál mi proti baráku, jenže hned vedle auta stály kokntejnery na plasty, sklo apod. tudíž tu auťáky zastavujou vedne vnoci a podezřelého individua si nemáš šanci všimnout.

Pe.Tr: Známej povídal, že tyhle auta se už ani na kšeft nekradou a rovnou se tahaj na šroťák. Žádná rozebíračka apod, ale rovnou drticí linka:( Prej za to ty šmejdi dostanou kolem 15tkč a jsou spokojený:grr

Odesláno

Teď zrovna zvažuju, jestli si v léťe pořídim nějakou starší 406 nebo si nechám z německa dotáhnout opět 405 Mi16. Míčko zatim vítězí:D Teď je tam zrovna jedna docela pěkná na prodej, ale do léta asi nevydrží

post-0-14109599280982_thumb.jpg

Odesláno
Původně zaslal: Mefisto86

... Známej povídal, že tyhle auta se už ani na kšeft nekradou a rovnou se tahaj na šroťák. Žádná rozebíračka apod, ale rovnou drticí linka:( Prej za to ty šmejdi dostanou kolem 15tkč a jsou spokojený:grr

No tak to je krávina jak noha. To je ten známej pěknej blb.

To kdyby byla pravda, tak se na inzerát neprodává nic pod 10tis :nevim

Pravda je taková, že normální sběrna autovrak vcelku nevezme vůbec, za roztříděný dostaneš do litru, komplet do likvidace se bere zdarma a za nekomplet se doplácí. 15tis - to dotyčnej spadl na hlavu z hodně velký vešky. Hele, ať řekne kde vyplácej 15tis za vrak, se*u na práci a jdu tahat vraky...

[upravil dne 3/4/08 oddie]

Odesláno

JJ, já dostal za komplet vyčištěnou kastli 405ky 13 kil.....odvoz na vrakáč mě stál 12 kil, takže sem kilo v plusu :roker Vědět, že mě za komplet dají 15 litrů, tak to u Dundeeho nekuchám a rovnou to nechám sešrotovat ;):D:D:D

Odesláno

Oddie,Bouhouš: Mě se tomu taky moc věřit nechce:nevim Tak nějak furt doufám, že se to auto někde zase objeví...:roll Kéž bych tak přišel domu a mazlík zase stál na parkovišti...:(

Odesláno

Takovéhle auto zpravidla ukradne někdo a) proto že se mu líbí a přeprasí si na něj svoje čísla, a bude s tím jezdit, nebo b) pro nějakou trestnou činnost, kdy se mu hodí, že to je rychlé a silné a dá se s tím ujet.

Guest servisman
Odesláno
Původně zaslal: Mefisto86

Oddie,Bouhouš: Mě se tomu taky moc věřit nechce:nevim Tak nějak furt doufám, že se to auto někde zase objeví...:roll Kéž bych tak přišel domu a mazlík zase stál na parkovišti...:(

je to málopravděpodobné,ale slyšel jsem že jeden tak přišel o auto a našel jej o dvě ulice dál.Policie to odložila a když jim pak volal že si jej -auto našel tak se pomalu divily.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...