Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pavlíkův problém


Medvěd

Recommended Posts

Původně zaslal: vix

Alkohol, sedativa... nebo jejich kombinace ;)

Jo jo to mi říkala kdysi moje bábi (dobrá žena) /prý to někteří kdysi používali/- 40 let zpět.

Tehdy prej dávali kojencům dudlik s ňákou kořalkou.

Aby prej měli klid při vokopávání plodin zemědělských.

Každopádně se po tom snižuje \"kapacita mozková\" - odumírání buněk.

Asi tato metota byla dosti často používaná i u některých našich vyšších \"představitelů\".

Proto Ti ji nedoporučuji.

Za mých mladých let se používalo oslovení : ty vole...

Teďka jsem byl překvapen na jednom parkovišti, když se ti 17ti letí oslovovali : ty si ale cikrt........... ????????:aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a ještě mám dotaz - je to Tvoje první dítě ??

Pokud jo tož se Ti nedivím.

Sám jsem se při prvním dítěti v noci budil a tzv. chodil kolem dcery/ i když mi moje ženská říkala, že je vše OK - asi to nějak vycítíla jako matka - což já nemůžu posoudit / - zda správně dýchá. jak se má....... nakonec znáš to možná sám

Každopádně Ti přeji vše OK

Jináč pro ty náctiletý - snad vás to čeká.

Každej to pochopí - až na ňej dojde řada!!!:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč pro ty náctiletý - snad vás to čeká.

Každej to pochopí - až na ňej dojde řada!!!:myslim:super:super:super Plně souhlasím Myryn. Holky mi ted šli do puberty a to co si dnes dovolí oni bych si nedovolil vůbec ke svým rodičům. Ale spíš se tomu zasměju než bych jim jednu natáhnul. Bych je musel mlátit jinak od rána do večera:D Jinak jako malej mi táta abych usnul v kočárku dával dudlík do piva. A nějak mi to zůstalo:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před jízdou nedávat moc jíst, pravidelné přestávky během jízdy, za vid s oblíbenou hračkou. Čerstvý vzduch a nepřetápět. Ale rozumnější by bylo, pokud by to přetrvávalo, tak navštívit dětského lékaře a poradit se s ním. Můžou to mít i jiné problémy a toto mohou být jeho příznaky. Ale to už záleží jen na tobě Medvěde, zda-li navštívíš či nenavštívíš s dítětem dětského lékaře. Pokud by to přetrvávalo, tak na nic nečekat!!! Hlavně né žádný tzv. babský rady a pod. To tak pro dospělé ale né pro dítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Před jízdou nedávat moc jíst, pravidelné přestávky během jízdy, za vid s oblíbenou hračkou. Čerstvý vzduch a nepřetápět. Ale rozumnější by bylo, pokud by to přetrvávalo, tak navštívit dětského lékaře a poradit se s ním. Můžou to mít i jiné problémy a toto mohou být jeho příznaky. Ale to už záleží jen na tobě Medvěde, zda-li navštívíš či nenavštívíš s dítětem dětského lékaře. Pokud by to přetrvávalo, tak na nic nečekat!!! Hlavně né žádný tzv. babský rady a pod. To tak pro dospělé ale né pro dítě.

No, kolikrát právě babská rada lepší než doktor....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: OK406

Před jízdou nedávat moc jíst, pravidelné přestávky během jízdy, za vid s oblíbenou hračkou. Čerstvý vzduch a nepřetápět. Ale rozumnější by bylo, pokud by to přetrvávalo, tak navštívit dětského lékaře a poradit se s ním. Můžou to mít i jiné problémy a toto mohou být jeho příznaky. Ale to už záleží jen na tobě Medvěde, zda-li navštívíš či nenavštívíš s dítětem dětského lékaře. Pokud by to přetrvávalo, tak na nic nečekat!!! Hlavně né žádný tzv. babský rady a pod. To tak pro dospělé ale né pro dítě.

No, kolikrát právě babská rada lepší než doktor....

Jak kdy!!! Bohužel, znám to z okolí apod. Však různý rádoby léčitelé tvrdý např. že vyléčí rakovinu a pod. nemoci ale jen chtějí peníze a pod. když se přitíží, tak ani moderní medicína nepomůže!!! Ale hlavně píši, že se jedná o dítě!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nevím já problémy s dětmi neměl jen bratranec a tomu stačil kinedril zabírá hned a ne jiné až po půl hodině..Jedině klidná jízda bez prudkých rychlých zatáček a hlavně před jízdou nekrmit.Ono taky záleží zda pokud dítě leží zda ve směru jízdy,ale to chce vyzkoušet co bude dělat dítěti dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné počteníčko :super

Jenom bych přidal ... jako povinnou výbavu přibrat kýbl vody, kartáč a hadry :super

Náš synek tohle dělal asi do 12-13 roků .... pak z toho asi vyrostl ... takže vydržet :D

Ale podle pozorování jsem zjistil, že mu asi vadil benzín .... po přechodu na diesel přestal zvracet :myslim

Jinak samozřejmě nejíst, nepít, proti nevolnosti bonbóny, žvýkačky, tabletky ,.....

Nejkrušnější byla asi cesta cca před 7-8 roky (Mazda929) .... po cestě k našim jsme chtěli zastavit v Zoo Bojnice, jak jsem projížděl mostem přes řeku, tak jsem prohodil na děti \"Hele voda !\" ... to jsem neměl ... jak seděl synek vzadu, tak jsem to měl i na čelním skle :o

Zoo byla povinná zastávka ... na vyčištění vozidla :super

Jinak se říká, že když koukáš po autě a pak ven, tak mozek špatně zpracuje ne/pohyblivé předměty ... pak bliješ :D

Zkušenost: nepomáhá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: OK406

Před jízdou nedávat moc jíst, pravidelné přestávky během jízdy, za vid s oblíbenou hračkou. Čerstvý vzduch a nepřetápět. Ale rozumnější by bylo, pokud by to přetrvávalo, tak navštívit dětského lékaře a poradit se s ním. Můžou to mít i jiné problémy a toto mohou být jeho příznaky. Ale to už záleží jen na tobě Medvěde, zda-li navštívíš či nenavštívíš s dítětem dětského lékaře. Pokud by to přetrvávalo, tak na nic nečekat!!! Hlavně né žádný tzv. babský rady a pod. To tak pro dospělé ale né pro dítě.

No, kolikrát právě babská rada lepší než doktor....

Jak kdy!!! Bohužel, znám to z okolí apod. Však různý rádoby léčitelé tvrdý např. že vyléčí rakovinu a pod. nemoci ale jen chtějí peníze a pod. když se přitíží, tak ani moderní medicína nepomůže!!! Ale hlavně píši, že se jedná o dítě!!!!

Jo jo to máš pravdu.

Měl jsem podobný problém - když si odjednal bratr tchýně - ňákýho léčítele z Hranic.(před 15ti lety) Dle mýho názoru.

Jel jsem tam s tím /dovoz odvoz trubky (léčitele) - zbytečný/.

Při dovozu se mě léčitel ptal - co děláte.

Odpověď moje - tak různě.

Neměl jsem k němu důvěru, ta se zvýšila. když mi řekl , že bych neměl nosit digi hodinky - prý VF signál.

Když jsem mu řekl, že je to asi jedno protože jako \"léčitel\" a \"profi\" by snad dokázal odhadnout, že se živím opravami a servisem radiostanic bylo chvíli ticho.

Ovšem - dodatečně se tomu člověku omlouvám - při jeho prohlídce /obě ruce nad tělem/ mi řekl :kromě špatný /koleno/...

Vy už nemáte 2 x levý 8ky zuby. Měl pravdu ten člověk.

Od operace mejch zubů se sice sekl 1/2 roku ale poznal to .

Dodnes nechápu jak - když se z někým běžně bavíte - tož vám 8 ky nevidí.

Holt jsou věci mezi \"nebem a zemí\". :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Meďo, moc nekrmit a před jízdou utahat (brácha vždycky vozí dvě spící rarašky a je to nejlepší).

...nebo možná mladej už vnímá, jak vlastně řídíš, a přestalo se mu to líbit! ;) (rejp rejp) :D:D:D

Každopádně já s tím jako dítě problém měla v busu, auto jsme neměli, cca v 10ti mě to přešlo a zelená jsem zas bývala v tátově Š125, která páchla jako všechny škodofky benzínem a mně se dělalo zle už po třech minutách ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

Původně zaslal: Marcel505

Mě taky vadilo, ještě nedávno, když jsem seděl vzadu v autě - a třeba jsem si chtěl číst, tak mě začla bolet hlava.

Ostatně Medvěde, vzpomeň si na orienťák jak jsem navigoval, taky mi nebylo nejlépe z toho koukání do map.

Takže doporučuji aby prcek sledoval, kam se jede, aby prostě koukal na cestu. Ví co se s ním děje, když kouká na sedadlo, tak je to jako by tě dali do pračky. :)

jak chceš prosim tebe vysvětlit 14-ti měsíčnímu dítěti, aby se díval kam se jede??? :roll To si ho má dát Medvědovo žena na klín a autosedačku nechat doma, popř. strčit do kufru?

[upravil dne 27/2/08 Ladman]

[upravil dne 27/2/08 Ladman]

Nevím, děti jsem ještě nevychovával.

Ale nemyslel jsem to tak aby neužili autosedačku. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... cca v 10ti mě to přešlo a zelená jsem zas bývala v tátově Š125, která páchla jako všechny škodofky benzínem a mně se dělalo zle už po třech minutách .... TAk to jsem Netopýrko opačného názoru:).Mě naopak toto vždy vonělo. Asi jsem divnej:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...