mlkl Odesláno 24. únor 2008 Odesláno 24. únor 2008 Idem kupit novu 307 OXYGO break 1,6HDi 66kW budem spokojny s tymto motorom? Dik [upravil dne 24.2.2008 mlkl] Citovat
hnusoba Odesláno 24. únor 2008 Odesláno 24. únor 2008 Původně zaslal: mlkl Idem kupit novu 307 OXYGO break 1,6HDi 66kW budem spokojny s tymto motorom? Dik [upravil dne 24.2.2008 mlkl] S týmto motorom nadmieru. Spotreba úžasná (bol som cez týždeň v Prahe a plne naložený s ďalšími troma ľuďmi v aute som sa nevedel dostať spotrebou nad 5.5 litra). Problémy s motorom minimálne...Zatiaľ sa mi tento motor zo všetkých HDi motorov javí ako najpodarenejší (spolu s 1.4 HDi) Citovat
mares Odesláno 24. únor 2008 Odesláno 24. únor 2008 Ideální volba úsporného motoru s dostatečným výkonem. Dálková se dá jezdit do 5 l a ktátké vzdálenosti do 6 l nafty. Citovat
mlkl Odesláno 24. únor 2008 Autor Odesláno 24. únor 2008 Riesil som aj benzin 1,6 110k, ale asi pojdem do nafty. Je tu popisane strasne vela preco nafta ano a preco nie a ak mam povedat pravdu uz ma bolia oci ako to studujem. A rozhodnutie padlo na tento motor. Citovat
mares Odesláno 24. únor 2008 Odesláno 24. únor 2008 Co dodat, přeji s touto volbou mnoho pohodových km. Ten pocit když usedneš poprvé za volant tohoto vozu je nezapomenutelný. [upravil dne 24.2.2008 mares] Citovat
mlkl Odesláno 24. únor 2008 Autor Odesláno 24. únor 2008 Bol som ,len na skušobnej jazde a zdalo sa mi ako keby som to auto už šoferoval. Ten priestor a jazdne vlastnosti sú cool. Citovat
p406b Odesláno 24. únor 2008 Odesláno 24. únor 2008 Jestli se rad obcas projedes,tak vem 80kw,ale na pohodu ten vykon staci,zase je spolehlivejsi. at slouzi:papa Citovat
mlkl Odesláno 24. únor 2008 Autor Odesláno 24. únor 2008 Len tu uz je ten financny rozdiel dost velky medzi 66 a 80kW Citovat
MartinR Odesláno 26. únor 2008 Odesláno 26. únor 2008 Záleží kolik najedeš nebo co preferuješ.Je to stále o tom samém. Citovat
hnusoba Odesláno 26. únor 2008 Odesláno 26. únor 2008 Původně zaslal: Pe.Tr 66kw nemá FAP!!! Ale bude mať, bude... :bojim:nevim:( Citovat
mlkl Odesláno 27. únor 2008 Autor Odesláno 27. únor 2008 Tak dnes som objednal 66kW tak uvidime čo to povie budem referovat za 2 mesiace Citovat
jeník Odesláno 14. březen 2008 Odesláno 14. březen 2008 Nezbývá než čekat, ale ten automobil s tímto motorem je opravdu dobrá volba. Budeš spokojen. Citovat
Husky Odesláno 15. březen 2008 Odesláno 15. březen 2008 Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI. Citovat
hnusoba Odesláno 15. březen 2008 Odesláno 15. březen 2008 Původně zaslal: Husky Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI. Vyrábali sa aj 80kW 1.6 HDi bez FAP filtra (9HY) akurát ich bolo strašne málo a ťažko sa zháňali... I keď mňa viac ako FAP filter odráža dvojitý zotrvačník Citovat
Husky Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Původně zaslal: hnusoba Původně zaslal: Husky Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI. Vyrábali sa aj 80kW 1.6 HDi bez FAP filtra (9HY) akurát ich bolo strašne málo a ťažko sa zháňali... I keď mňa viac ako FAP filter odráža dvojitý zotrvačník O tom nic nevím, ani nevím, co to obnáší za problémy... Citovat
PaloLM Odesláno 16. březen 2008 Odesláno 16. březen 2008 Původně zaslal: hnusoba Původně zaslal: Husky Ahoj, mám BK s tímto motorem a byl jsem překvapen jeho živostí, je pravda, že to nemůžu srovnat s 80 kW verzí, ale myslím, že si ušetříš spoustu problémů s FAPem. Při koupi mi to sám autorizovaný prodejce docela rozmlouval. Můžu srovnat jen s P 407 SW 2l HDI 100 kw, a subjektivně se mi zdá, že je živější. Po 22 t km hláška Antipollution falt u 407 2 l HDI. Vyrábali sa aj 80kW 1.6 HDi bez FAP filtra (9HY) akurát ich bolo strašne málo a ťažko sa zháňali... I keď mňa viac ako FAP filter odráža dvojitý zotrvačník ja ho mám zatiaľ bez problémov:super Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.