Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak moc je složité dostat se do auta?


Kamart

Recommended Posts

Původně zaslal: nikto11

a shodou okolnosti teraz mi dosiel mail a v nom ked si niekto zabuchne dvere, neskusal som ale pojdem to vyskusat

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.

co poviete :myslim

nepracuje,

http://urbanlegends.about.com/library/bl_unlock_door.htm

http://www.informationweek.com/blog/main/archives/2007/05/unlock_your_car.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě loni na Silvestra chtěli Křápolu taky ukrást...

Prostě se řídili heslem "Nemůžu jít, alespon pojedu" - mno, a odnesl to jen zámek u řidiče. Naštěstí. A přitom jsem za autem našel takovou pěknou dlažební kostku :)

Ano, tihle poloveteráni se nekradou, ale když máš v řadě aut zaparkované Fobie, Focusy, Vectry a 120, tak na šanci otevření (a nastartování :) ) to vyhrávají právě tihle poloveteráni.

tak asi tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: nikto11

a shodou okolnosti teraz mi dosiel mail a v nom ked si niekto zabuchne dvere, neskusal som ale pojdem to vyskusat

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.

co poviete :myslim

nepracuje,

Bodejt by to pracovalo, když reproduktor funkuje na jiný frekvenci než dálkové ovládání aut. ;) (a že se to přenosem přes GSM "znuluje", o tom nebudu raději ani hovořit)

Vesmír je nekonečný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: aaischa

Původně zaslal: nikto11

a shodou okolnosti teraz mi dosiel mail a v nom ked si niekto zabuchne dvere, neskusal som ale pojdem to vyskusat

Zamknul jsi svoje klíče v autě?

Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě – prý to pracuje.

co poviete :myslim

nepracuje,

Bodejt by to pracovalo, když reproduktor funkuje na jiný frekvenci než dálkové ovládání aut. ;) (a že se to přenosem přes GSM "znuluje", o tom nebudu raději ani hovořit)

Vesmír je nekonečný.

Hlavne, kdyz mas treba infra dalku :mrk:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

A ještě by mohli prodávat třeba profi sadu na rychlé vymontování rádia z palubky :roll

http://naradi-nastroje.ks-tools.cz/Interier-mont-/demont/Pripravek-na-otevreni-(vyhackovani)-dveri.wids?k=460&p=1&v=d&c=16&g=1&t=DESC&r=pridano&z=945

[upravil dne 26.1.08 Mitja_]

No jasně, vždyť i tady je hafo návodů jak otevřít kdejakýho pažouta.....:roll To je už klidně můžem nechávat otevřený jako v Americe a doufat, že když už si vezmou to rádio, nerozbijou okýnko a nebude je zajímat auto...:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar.

Jáá spoléhám na to že mojho skoro veterána nikdo nechce:DJeště mám velkej šrám skoro přes celou kapoutu a auto nemyju jak je rok ddlouhej:) Auto rádio tam mam to nejhorší co je možný.

Ale nejhorší je že jak nemam centrál táák sem páárkrát nechal auto odevřený :mrk

A nebudete věřit pánově nic se neztratilo. A to auto sem měl otevřený v Praze na sídlišti i kousek od středu celý den a noc a nic;) A talo se mi to už podruhý:bojimMusim to zaklepat.....

Noo prostě by to chtělo centrál. A nebo nemít táák děravou hlavnu:roker

Ale vim o případě že se kradou aj takový auta jako 205. Stejně starý. Teda kradou spíš se snima vždycky někdo sveze a nechá je tam kam dojede;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

krádež dokladů musíš nejdřív nahlásit. protože když půjdeš na úřad a řekneš že ti je ukradli, tak budou chtít vidět protokol od policie. jinak ti to dají žes to ztratil.

a za ztrátu se platí poplatek, ale za krádež možná ne.

Už se nějakou dobu platí za krádež i ztrátu, takže je to jedno, jestli ti to někdo ukradl nebo ne...zacáluješ to tak jako tak. Když k nám někdo příjde nahlásit krádež dokladů, tak mu řeknem, že se už vybíraj poplatky i za odcizené doklady a rázem si vše rozmyslej a nic ohlásit nechtěj a jdou rovnou na úřad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: zoby

krádež dokladů musíš nejdřív nahlásit. protože když půjdeš na úřad a řekneš že ti je ukradli, tak budou chtít vidět protokol od policie. jinak ti to dají žes to ztratil.

a za ztrátu se platí poplatek, ale za krádež možná ne.

Už se nějakou dobu platí za krádež i ztrátu, takže je to jedno, jestli ti to někdo ukradl nebo ne...zacáluješ to tak jako tak. Když k nám někdo příjde nahlásit krádež dokladů, tak mu řeknem, že se už vybíraj poplatky i za odcizené doklady a rázem si vše rozmyslej a nic ohlásit nechtěj a jdou rovnou na úřad.

To má celkem logiku, k čemu by ten čas ztráceli 2x a zbytečně by vám přidělávali práci a že to lidi uměj perfektně!:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmotora

Zdar.

Jáá spoléhám na to že mojho skoro veterána nikdo nechce:DJeště mám velkej šrám skoro přes celou kapoutu a auto nemyju jak je rok ddlouhej:) Auto rádio tam mam to nejhorší co je možný.

Ale nejhorší je že jak nemam centrál táák sem páárkrát nechal auto odevřený :mrk

A nebudete věřit pánově nic se neztratilo. A to auto sem měl otevřený v Praze na sídlišti i kousek od středu celý den a noc a nic;) A talo se mi to už podruhý:bojimMusim to zaklepat.....

Noo prostě by to chtělo centrál. A nebo nemít táák děravou hlavnu:roker

Ale vim o případě že se kradou aj takový auta jako 205. Stejně starý. Teda kradou spíš se snima vždycky někdo sveze a nechá je tam kam dojede;)

Tohle jsem párkrát dokázal i s centrálem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: xmotora

Zdar.

Jáá spoléhám na to že mojho skoro veterána nikdo nechce:DJeště mám velkej šrám skoro přes celou kapoutu a auto nemyju jak je rok ddlouhej:) Auto rádio tam mam to nejhorší co je možný.

Ale nejhorší je že jak nemam centrál táák sem páárkrát nechal auto odevřený :mrk

A nebudete věřit pánově nic se neztratilo. A to auto sem měl otevřený v Praze na sídlišti i kousek od středu celý den a noc a nic;) A talo se mi to už podruhý:bojimMusim to zaklepat.....

Noo prostě by to chtělo centrál. A nebo nemít táák děravou hlavnu:roker

Ale vim o případě že se kradou aj takový auta jako 205. Stejně starý. Teda kradou spíš se snima vždycky někdo sveze a nechá je tam kam dojede;)

Tohle jsem párkrát dokázal i s centrálem....

Jo taková bezvadná funkce automatického zamykání........:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: Hafity

Původně zaslal: xmotora

Zdar.

Jáá spoléhám na to že mojho skoro veterána nikdo nechce:DJeště mám velkej šrám skoro přes celou kapoutu a auto nemyju jak je rok ddlouhej:) Auto rádio tam mam to nejhorší co je možný.

Ale nejhorší je že jak nemam centrál táák sem páárkrát nechal auto odevřený :mrk

A nebudete věřit pánově nic se neztratilo. A to auto sem měl otevřený v Praze na sídlišti i kousek od středu celý den a noc a nic;) A talo se mi to už podruhý:bojimMusim to zaklepat.....

Noo prostě by to chtělo centrál. A nebo nemít táák děravou hlavnu:roker

Ale vim o případě že se kradou aj takový auta jako 205. Stejně starý. Teda kradou spíš se snima vždycky někdo sveze a nechá je tam kam dojede;)

Tohle jsem párkrát dokázal i s centrálem....

Jo taková bezvadná funkce automatického zamykání........:D

Tak to já sem jednou nechal přes den stát auto v romský čtvrti se staženym okýnkem a otevřený všecky dveře kromě řidiče...vevnitř rádio,mp3,doklady a v kufru 20L nafty v kanistru a nikdo mi z toho nic nevzal...Buď to auto je tak nesympatický,nebo si toho nikdo nevšiml a nebo jsou naši romští spoluobčané poctivější než si všichni myslíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...