Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

co rikate na prednost chodcu pred tramvaji?  

  1. 1. co rikate na prednost chodcu pred tramvaji?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno

co rikate na navrh "expertni komise" pro pripravu noveho zakona o tom, ze narust "konfliktu" chodcu s tramvajemi vyresi rozsirenim prednosti chodcu na prechodu, misto toho aby konecne vysvetlili ze blabol o absolutni prednosti chodcu je nesmysl?

Odesláno
Původně zaslal: Stifler

To se bude po Praze bourat, to bude zraněnejch v nemocnicích a vykolejenejch tramvají... :potlesk

jeden chodec tramvaj nevykoleji, na to mnohdy nestaci ani osobni auto. no alespon se zvysi IQ naroda, kdyz zafunguje Darwinuv prirozeny vyber...

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

co rikate na navrh "expertni komise" pro pripravu noveho zakona o tom, ze narust "konfliktu" chodcu s tramvajemi vyresi rozsirenim prednosti chodcu na prechodu, misto toho aby konecne vysvetlili ze blabol o absolutni prednosti chodcu je nesmysl?

Za skákání pod kola aut na přechodech bych jim nedával pokuty, ale po hubě, víc by si to pamatovali. Co s tím asi má člověk udělat když mu tam vleze bába 10m před autem, která si povidala s druhou jaký maj v tý pekárně dneska rohliky a rozhodla se silnici vzít útokem:grr

Pochopitelně zastavím, když někdo evidentně hodlá přejít a stojí a rozhlíží se, nebo už přechází. Jinak mi to ale hlava nebere....:grr

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

jeden chodec tramvaj nevykoleji, na to mnohdy nestaci ani osobni auto. no alespon se zvysi IQ naroda, kdyz zafunguje Darwinuv prirozeny vyber...

No, trošku jsem si zapřeháněl... :D:aut Ale jinak máš pravdu, náš národ bude stále chytřejší... :D:super

Odesláno

2jarajarda: no, tak tady uz ji po hube dat nepujde, bo bys musel strasne dlouho mlatit do dlazby...

2stifler: se divim, ze se toho politici neboji :) aspon v TV byli vsichni pro :)

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

2stifler: se divim, ze se toho politici neboji :) aspon v TV byli vsichni pro :)

To víš, oni nikam pěšky nechodí, tak je jim to jedno. Kdo ví, jestli vůbec vědí, jak taková tramvaj vypadá... :D:myslim:mrk

Odesláno

to si neviem predstavit ako taky kolos zastavi ked mu tam niekto vlezie v domneni ze sa mu nemoze nic stat lebo ma prednost zo zakona.

mozno raz budu davat prednost aj vlaky na priecesti

Odesláno

Ani nevím co si z toho vybrat, ty možnosti jasně vypovídají o postoji autora, tudíž nějaká souhlasná (ta první je spíše ironická) nebo neutrální odpověď tu nějak chybí :D Ale vše v poho...:papa

Jinak experti pravděpodobně mají v úmyslu snížit ty "konflikty" mezi tramvajema a chodci, jelikož obě strany si teď myslí, že mají přednost (tramvaj jí má, chodec si to myslí), tak ji vezmou těm tramvajím a bude klid...aspoň si to myslí :myslim

[upravil dne 14/1/08 Hhonza]

Odesláno
Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Stifler

To se bude po Praze bourat, to bude zraněnejch v nemocnicích a vykolejenejch tramvají... :potlesk

jeden chodec tramvaj nevykoleji, na to mnohdy nestaci ani osobni auto. no alespon se zvysi IQ naroda, kdyz zafunguje Darwinuv prirozeny vyber...

To by jsi se divil co dokáže člověk pod tramvají a jak dokáže ta tramvaj pěkně nadskočit. Mluvím z vlastní zkušenosti. Ta přednost tramvaje je namístě.
Odesláno

Vvitty:"na to mnohdy nestačí ani auto....." někdy totiž stačí i malej bordel v kolejích a už to jede jinam než potřebuješ.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...