Radek Hurvajz Odesláno 22. prosinec 2007 Odesláno 22. prosinec 2007 To je teda štěstí, mohl bejt mrtvola:bojim http://www.rozzlobenimuzi.com/?linkid=10908 Citovat
MirasCC Odesláno 22. prosinec 2007 Odesláno 22. prosinec 2007 Nesrmrtelnost Zrovna sem čuměl na Heroes, to musí bejt jeden z nich. Určítě! :D:D Citovat
Medvěd Odesláno 23. prosinec 2007 Odesláno 23. prosinec 2007 Na místě řidiče bych asi šel na panáka Citovat
Marcel505 Odesláno 24. prosinec 2007 Odesláno 24. prosinec 2007 Spíš by mě zajímalo kdo řidiči zaplatí škoda na autě... Citovat
Stifler Odesláno 24. prosinec 2007 Odesláno 24. prosinec 2007 :o Tohle se dá taky přežít??? Nechápu. Citovat
Pata Odesláno 24. prosinec 2007 Odesláno 24. prosinec 2007 Původně zaslal: Medvěd Na místě řidiče bych asi šel na panáka za hodinku si chodec vzpomene, ze ho boli za krkem, Tobe daji fouknout... Citovat
Marcel505 Odesláno 24. prosinec 2007 Odesláno 24. prosinec 2007 Původně zaslal: Stifler :o Tohle se dá taky přežít??? Nechápu. Třeba to byl/je kaskadér... Citovat
Stifler Odesláno 24. prosinec 2007 Odesláno 24. prosinec 2007 Původně zaslal: Marcel505 Původně zaslal: Stifler :o Tohle se dá taky přežít??? Nechápu. Třeba to byl/je kaskadér... Mě to přišlo spíš jako sebevrah při tom přebíhání silnice. Citovat
Holly Odesláno 26. prosinec 2007 Odesláno 26. prosinec 2007 To je blbost, to snad musí být nahraný. Citovat
chechet Odesláno 27. prosinec 2007 Odesláno 27. prosinec 2007 podle me jde o nejakou "performance". borec se z niceho nic rozbehne a na auto si naskoci. Citovat
janča205 Odesláno 27. prosinec 2007 Odesláno 27. prosinec 2007 Tak holt měl štěstí.Něco podobnýho se stalo bratrancovi,on byl v pohodě a auto zramovaný! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.