Jump to content
Sign in to follow this  
Dave405

Dotaz pro finanční poradce

Recommended Posts

Hledám nějaký zajímavý finanční produkt, do kterého se dá ještě dneska investovat.

Když opominu stavební spoření, penziní připojištění, termínované vklady a spekulování s nemovitostmi, je něco, do čeho se vyplatí ještě investovat, abych měl jistý výnos minimálně 10% bez rizika?

Bez rizika neseženeš nic.

Investuj do akcií. Já měl výnos 30% za dva roky. To ovšem platilo pouze do doby před cca měsícem a půl. Pak jsem zainvestoval špatně, ruplo to v americe a o komplet (do poslední koruny) zisk jsem přišel během 10 dnů. A kdybych byl býval nevyskočil, byl bych nyní 30% ve ztrátě. Takhle nyní opět startuji tam, kde jsem před dvěma roky začal ::nevim

Původně zaslal: Ticcino

Investuj do akcií. Já měl výnos 30% za dva roky. To ovšem platilo pouze do doby před cca měsícem a půl. Pak jsem zainvestoval špatně, ruplo to v americe a o komplet (do poslední koruny) zisk jsem přišel během 10 dnů. A kdybych byl býval nevyskočil, byl bych nyní 30% ve ztrátě. Takhle nyní opět startuji tam, kde jsem před dvěma roky začal ::nevim

Co se týče akcií, investoval bych asi jedině do firmy, ve které pracuji. Tam znám historii hospodaření od počátku a vím, jaký je trend v nejbližších dalších letech, čímž riziko minimalizuji.

Ale chtěl bych raději něco konzervativnějšího.

Jo jo, teď je propad a doba vhodná k nákupu. Zvažuju, jestli to risknout a začít si hrát s akciemi, nebo jestli se na to raději vyprdnout...

Původně zaslal: Neon

Na Konzervativní investování je výnos 10% moc ... to počítej se zajištěným kolem 3% ... :nevim

Kdyby to nebylo možné, tak to sem nepíšu. Mám už něco v merku, jen jsem byl zvědavý, jestli něco nevypadne z řad členů peugeot-clubu :aut

Zveřejňovat zde své investiční záměry nebudu, ale tech 10% je reálných. V podstatě ještě vyšších výnosů jde dosáhnout přeleváním peněz mezi jednotlivými samostatnými produkty zde masově rozšířenými, ale na to jsem moc lenivý. Jde mi o to někam vrazit peníze a dál se o to nezajímat.

Tak proč se ptáš kam dát prachy, když říkáš že 10% je reálných? Nemusíš zveřejňovat svoje záměry. Stačí když poradíš nám neznalým :)

Me nabizel nedavno znamy nejake investovani do akcii s navysenim 6% je to nejaky produkt, ted nevim jake banky, ale jde o to, ze kupuji akcie vseho, treba GM a VW a jete nejakych sikmoocek, no a kdyz se nedari v evrope, tak se dari v americe nevo v na vychode, takze tak jako tak by jsi na tom mel vydelat.... :myslim

Tak proč se ptáš kam dát prachy, když říkáš že 10% je reálných? Nemusíš zveřejňovat svoje záměry. Stačí když poradíš nám neznalým :)

Toto vlákno jsem nezaložil proto, abych zde rozdával rady jak výhodně investovat, ale proto abych se dověděl něco nového :aut

No dyť. A my jsme řekli, že 10% navýšení bez rizika je nesmysl. A tys napsal, že 10% je reálných. Tak pověz kde a my třeba přijdeme na něco lepšího :aut

Tak Ty chceš tady od kohokoliv poradit jak výhodně a bez rizika investovat.. Přičemž tvrdíš že zatím o něčem slušným víš ale o to Ty se nepoděliš icon_cool.gif To bych se s Tebou tedy nědělil... :cool:

Původně zaslal: ART

Tak Ty chceš tady od kohokoliv poradit jak výhodně a bez rizika investovat.. Přičemž tvrdíš že zatím o něčem slušným víš ale o to Ty se nepoděliš icon_cool.gif To bych se s Tebou tedy nědělil... :cool:

:super:super:super

Původně zaslal: ART

Ano, přesně tak. Zajímalo mě jen, jestli někdo nepříjde s něčím zajímavým, o čem nevím. Je to taky uvedeno v úvodu tohoto vlákna - HLEDÁM, ne nabízím. Myslím, že je to napsáno srozumitelně, pokud né, tak se omlouvám.

Kam a jakým způsobem ukládám své finance zde opravdu zveřejňovat nebudu

Pokud nemá nikdo nic k tématu, tak to můžem uzavřít. :papa