Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Maximálka


honzyh

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

210km/h coz je podle 193km/h co pisou v technicaku je to preci jen o neco lepsi.

no, stejně to, co máš před sebou na budíkách je zkreslený, přecejen to trochu proměřuje....ale i tak je to dobrý - Pažouti proměřujou málo - jen kolem 4 km/h nahoru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ludmila

Tak ono se tak hlavně jezdit nemá že jo.Mě se těch 172km zdálo dost málo.Nevíte ještě někdo jak oddělat v kufru tu lištu.Kočár se tam sice vleze,ale bez toho by to bylo lepší.Možná nějak zespodu ne?Mám na mysli pro upřesnění combíkaDíky

Jakou lištu myslíš????? Zadní plato????? je tam uprostěd na platu shora kolečko tím otočíš a vytáhněš celé plato ven......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla tachometra 218km/h. (podla gps 214km/h) Bez cipu...mal som v tedy pocit, ze to vytiahnem az na 230km/h... Ale potom uz bola hustejsia premavka. :D tak pekne stale tahala... :D

Odpovedam pred polozenim otazky...bolo to v Nemecku. :) Dal by som aj fotku(fotila frajerka!), ale stale to sem neviem dat...uz sa to musi naucit. :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba měření je v drtivé většině 10% pod hodnotou, kterou nám ukazuje ručičička. Zkuste si vzpomenout co nám ukazují orientační radary: Vaše rychlost je ......

Když se jede 50 skutečná rychlost je asi 45km/h při 100 je to už asi 90km/h atd ..........................

I certifikované přístroje mají chybu měření + - 5% (myslím). Proto se rychlostní rekordy jezdí na přesně metrem změřených tratích a měří se jim čas a ještě pro jistotu na cestě tam i zpět a teprve pak se můžeme bavit o skoro přesně změřené rychlosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomino

Chyba měření je v drtivé většině 10% pod hodnotou, kterou nám ukazuje ručičička. Zkuste si vzpomenout co nám ukazují orientační radary: Vaše rychlost je ......

Když se jede 50 skutečná rychlost je asi 45km/h při 100 je to už asi 90km/h atd ..........................

I certifikované přístroje mají chybu měření + - 5% (myslím). Proto se rychlostní rekordy jezdí na přesně metrem změřených tratích a měří se jim čas a ještě pro jistotu na cestě tam i zpět a teprve pak se můžeme bavit o skoro přesně změřené rychlosti.

Troufám si Ti odporovat - podle mě to takhle paušalizovat rozhodně nejde. Při měření rychlosti hraje roli spousta faktorů (hlavně gumy, že?) a pak taky konstrukční odchylka přístrojů, která je ovlivněná ve výrobě. V žádném případě ale není žádných 10%, což můžu dokázat na příkladu firemního Ducata, kde když jedu tachometrových 50, tak fakticky peláším 48 (nikoli 45), takže jezdím opravdu tak, že se ručka rychloměru lehce dotýká 50kové čárky zprava a to je přesně 50. Když jedu tachometrových 70, tak mám zase rychlost pouze o 2 km jinou, tzn. 68 a ve 130 jedu podle GPS 125. Tož asi tak

P.S.

Ještě douška - ani vesnické blikací ukazatele rychlosti nejsou dogma - odchylky jsou i o 3 km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlépe dopadnul cirtoen 1% rozdíl měření. A ta slavná fabie jela při testu 130km/h a přesnej radar naměřil 109km/h to je ostuda. Potom v hospodě poslouchám od škodovkářů jak jim to jezdí 200 ale radar by ukázal že to zase neni až tak pravda ale oni to neradi slyší tak pozor na ně . U nás se varábějí ty tachometry a je tam tolerance 6,9%

pro německé auta:potlesk:potlesk

frantíci maj jinou přísnější normu:super

Jinak já teda jel 220 ale pořád to zrychlovalo sice pomaleji ale přece potom provoz a brzda ale chystám se na test ale asi až na jaře.:roker:roker:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Čeněk

Tak se pochlubte, kolik dokáží benzíňáky. Přece tu naftu nenecháme vyhrát......:D

aby mně pak někdo nekamenoval že jezdím jako prase :D

Při cestě ze Šebetova 257 dle tacho... E60 530i u 250 (omezovač) nestíhala... :D

to auto (406 Coupe) ale na takovou rychlost není stavěné... už se spíše vznášelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak frantíci teď v dieslu dost ztrácejí... to, co předvádí BMW s jeho diesly je celkem mazec... verze 3.0sd v X3 je něco neskutečného... 210KW je dost dobré... a co pak ten nový čtyřválec že?... BMW rulezz:roker

HDI = Hodně Drahá Investice :D:D:D

ták, a rukavice je hozena... :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

tak frantíci teď v dieslu dost ztrácejí... to, co předvádí BMW s jeho diesly je celkem mazec... verze 3.0sd v X3 je něco neskutečného... 210KW je dost dobré... a co pak ten nový čtyřválec že?... BMW rulezz:roker

HDI = Hodně Drahá Investice :D:D:D

ták, a rukavice je hozena... :aut

Tak to si nenechám líbit....:grr:grr:grr počkej až pojedeš se mnou do prahy,uvidíš co dokáže Hodně drahá investice.....:grr:grr:grr

Postavte vedle mě 2 litrového benzináka ze stejnou váhou a uvidíme kdo z koho rád si s ním pohraji......:P:P:P

[upravil dne 8-12-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

tak frantíci teď v dieslu dost ztrácejí... to, co předvádí BMW s jeho diesly je celkem mazec... verze 3.0sd v X3 je něco neskutečného... 210KW je dost dobré... a co pak ten nový čtyřválec že?... BMW rulezz:roker

HDI = Hodně Drahá Investice :D:D:D

ták, a rukavice je hozena... :aut

Tak to si nenechám líbit....:grr:grr:grr počkej až pojedeš se mnou do prahy,uvidíš co dokáže Hodně drahá investice.....:grr:grr:grr

:DNo já nevim, aby to neviděl jen v zrcátkách:aut:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: @re

tak frantíci teď v dieslu dost ztrácejí... to, co předvádí BMW s jeho diesly je celkem mazec... verze 3.0sd v X3 je něco neskutečného... 210KW je dost dobré... a co pak ten nový čtyřválec že?... BMW rulezz:roker

HDI = Hodně Drahá Investice :D:D:D

ták, a rukavice je hozena... :aut

Tak to si nenechám líbit....:grr:grr:grr počkej až pojedeš se mnou do prahy,uvidíš co dokáže Hodně drahá investice.....:grr:grr:grr

:DNo já nevim, aby to neviděl jen v zrcátkách:aut:D:D:D

Radku @re má jet se mnou v autě a ne ve svém autě......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Přema

Tak to si nenechám líbit....:grr:grr:grr počkej až pojedeš se mnou do prahy,uvidíš co dokáže Hodně drahá investice.....:grr:grr:grr

:DNo já nevim, aby to neviděl jen v zrcátkách:aut:D:D:D

Radku @re má jet se mnou v autě a ne ve svém autě......

Joooo, tak to je jiná potom, to pak uvidí co umí HDI:D

[upravil dne 8/12/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...