Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

plastová (oranžová) tatra pro děti


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: Bret

Souhlasím, Bruder není pro roční dítě. I když ta tatra bude teďka taky větší naž je Pavlík. Ale aspoň ji budete využívat místo kočárku:papa

Obávám se že netušíš jak vypadá roční Pavlík z rodu Medvědů - v 11 měsících má 80 cm a 12 kg, to už by tu TATRU měl přerůst, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda jestli muzu vstoupit do tematu.. jsme koupili nasemu mladymu tatrovku taky..:) (byly mu tenkrat 3 roky) v domeni ze ho po tim stromeckem ta barevna velka věc přímo nadchne :D aaaa chyba lávky.. :D jedine, po čem šel, byly mobilní telefony a ovládac od PS2:D

ani na jare, kdyz uz sla pouzit ,, ho nebrala ..:( tak jsme se na ni vozili akorat na spagate ale jinak nic moc ... :D holt mi z nej asi vyroste pocitacovej maniak...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wena99

a nevíte někdo kde se dá sehnat takovej ten celo kovovej otevřenej traktor s tim funkčním řazením.nebyl ani moc velkej tak do ruky(né jak ty tatry)

Mají ho v Tescu v Letňanech,v Puntanelle,mají tam i plechový válce a jiné hračky,které jsem si myslel,že už s nevyrábějí,jsem čuměl jako puk.:roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tatru 148? Tu mám, ale tu fakt z rukou nedám!

Kolikrát jsem z toho měl krvavý kolena a kolik toho odvezla!

A specialitka - já mám Tatru 148 s vlekem!!! Na pískovišti jsem byl machr!

Až mě to teď dojímá k slzám...

Až ji vyhrabu, dám fotky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Bohouš

.....

Tatra jinak není pro mě, ale pro synka spolupracovnice (a ten synek není můj) :roker:roker

A já si myslel, že s pohádkama tu začneme až poněkud blíž k vánocům

Mno vem si,že příští týden je už mikuláš... takže na pohádky už začiná být to pravé období :)) :aut :aut :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty brďo. Tolik nostalgie. I já měl tatru (148( a brášky jsem z ní při závodění vyklopil tak, že měl o radiátor na hlavě bouli jak pinponkáč. :mad:

A ten traktůrek jsem měl taky. Stal se s ním ze mě dokonalý traktorista, který couval s vlekem stejně tak bravurně, jak bez něj.

Později jsem jezdil i s originálem jak tatry 148 tak 815 a i traktorem. Ale to jen asi 3x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...