Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Zprávy na n@vě  

  1. 1. Zprávy na n@vě


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Odesláno

Video z policejního auta v Kurtíkově příspěvku je nefunkční, resp. bylo odstraněno, takže nemohu posoudit. Btw - je někde vidět nebo slyšet, proč ho vlastně honili? Z tý reportáže na Novosračce to není znát.

Odesláno
Původně zaslal: Mila_S

Video z policejního auta v Kurtíkově příspěvku je nefunkční, resp. bylo odstraněno, takže nemohu posoudit. Btw - je někde vidět nebo slyšet, proč ho vlastně honili? Z tý reportáže na Novosračce to není znát.

Jestli si to nepletu s ničím jiným tak snad kvůli ohnuté SPZ....

Odesláno
Původně zaslal: Hhonza

Původně zaslal: Mila_S

Video z policejního auta v Kurtíkově příspěvku je nefunkční, resp. bylo odstraněno, takže nemohu posoudit. Btw - je někde vidět nebo slyšet, proč ho vlastně honili? Z tý reportáže na Novosračce to není znát.

Jestli si to nepletu s ničím jiným tak snad kvůli ohnuté SPZ....

a inac isiel podla predpisov vsak

Odesláno
Původně zaslal: f3Rd@

to video uz na youtube neni :(

Ještě prohrábnu cache FireFoxu, jestli tam nezůstalo. :nevim

Odesláno

Nojo, ale z toho fakt není vidět, proč ho honili, takže ten motorkář může mít třeba pravdu.

Zase na druhou stranu je jasný, že do něj policajti narazili až na přechodu, tzn. že asi fakt chtěl jet na červenou, protože kdyby jim uhýbal, jak říká, tak by zůstal stát mezi prvníma dvěma autama před světlama.

Odesláno
Původně zaslal: Mila_S

Nojo, ale z toho fakt není vidět, proč ho honili, takže ten motorkář může mít třeba pravdu.

Zase na druhou stranu je jasný, že do něj policajti narazili až na přechodu, tzn. že asi fakt chtěl jet na červenou, protože kdyby jim uhýbal, jak říká, tak by zůstal stát mezi prvníma dvěma autama před světlama.

prosim ta a v com ma pravdu motorkar?

nevsimol som si ze by isiel 60 cez mesto.to by ostatny museli stat.myslim,ze skor narazil on do nich.

vyhovorky ze on ich nevidel haha.naco ma spatne zrkadla.

Odesláno

já stojim za ti motorkářem... a zakrok byl neprimerenej.. asi nikdo zvas by nebyl nadšenej kdyby vás kvuli "údajně"ohnutý značce rozbili auto!!!!! celej ten paragraf o spz je zbytecnej - nekdo ji vam odkopne ci ukradne a muzete za to vy ze ji tam nemate - to je slusna blbost...

Odesláno

no jo jenže ono už to bylo spíš za nezastavení při výstraze majákem a 100% blikal červenou STOP, tj ujíždějící pachatel. Takže si myslím že to byl přiměřený zákrok ale škoda motorky :-(

[upravil dne 25.11.07 purkmistr]

Odesláno
Původně zaslal: purkmistr

no jo jenže ono už to bylo spíš za nezastavení při výstraze majákem a 100% blikal červenou STOP, tj ujíždějící pachatel. Takže si myslím že to byl přiměřený zákrok ale škoda motorky :-(

[upravil dne 25.11.07 purkmistr]

Plus průjezd na červenou tou poslední křižovatkou. Si machýrek myslel jak se bude večer v hospodě vytahovat jak ujel policjtům. Bejt to v americe tak ho ještě pěkně nechaj olízat asfalt s poutama na rukou. :roker

Odesláno
Původně zaslal: Jessie

celej ten paragraf o spz je zbytecnej - nekdo ji vam odkopne ci ukradne a muzete za to vy ze ji tam nemate - to je slusna blbost...

No to je strašný! :bojim A teď si ještě představ, že já jako řidič auta jsem povinej mít čistý přední sklo, i když jsem si ho vůbec nezacákal a udělal to někdo jinej! :o:o:o

Odesláno
Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Jessie

celej ten paragraf o spz je zbytecnej - nekdo ji vam odkopne ci ukradne a muzete za to vy ze ji tam nemate - to je slusna blbost...

No to je strašný! :bojim A teď si ještě představ, že já jako řidič auta jsem povinej mít čistý přední sklo, i když jsem si ho vůbec nezacákal a udělal to někdo jinej! :o:o:o

Nehledě na to, že jsi povinnen zkontrolovat technický stav vozu před jízdou ... tj, jestli ti něco nechybí (značky, ostřikovače, houkačka, levé zadní kolo, ...) či nepřebývá (sněhulák na střeše, botička na předním kole, lešenářská trubka prostrčená skrz auto, ...)

To je, co ?

Odesláno
Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: purkmistr

no jo jenže ono už to bylo spíš za nezastavení při výstraze majákem a 100% blikal červenou STOP, tj ujíždějící pachatel. Takže si myslím že to byl přiměřený zákrok ale škoda motorky :-(

[upravil dne 25.11.07 purkmistr]

Plus průjezd na červenou tou poslední křižovatkou. Si machýrek myslel jak se bude večer v hospodě vytahovat jak ujel policjtům. Bejt to v americe tak ho ještě pěkně nechaj olízat asfalt s poutama na rukou. :roker

u nas by si chalani mozno aj vystrelili ako je zvykom.maju to dovolene a nebolo by to po prvy raz.minule strielali u nas v meste do auta co utekalo.prestrelili mu gumu a hotovson

Odesláno

V Plzni to taky zkoušeli - akorát ta Škodovka 120 se jevila jako divnej tvor, od B-sloupku se kulka odrazila.

Cum glyk, nikoho nezasáhla. Ale, že už policejní munice nedokáže prostřelit zkorodovanou Š120 je už na pováženou.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...