Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Souhlasím se Sarkomim - podle mě chyba, že vůbec došlo k podle mě zcela nesmyslnému ústupku a že jsou tak denní světla legalizovaná (protože patřím k těm - podle mě tedy - slušnějším řidičům, často se mi stává, že dojedu nesvítící auto, probliknu ho tedy dálkovýma a až po jeho předjetí najednou v zrcátku vidím, že má pod nárazníkem rozsvícené nějaké baterky). To, že pro spoustu vlastníků denních baterek je problém v případě vjetí do tmavšího prostoru (myslím tím třeba i les!!!!!!, zejména za prudkého slunce) zapnout si normální světla, to se bude řešit až po několika smrťácích, které ale vzniknou prokazatelně pouze tím, že dotyčný nesvítil - jak se to v našich poměrech bude dokazovat je snad už teď jasné každému.

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Souhlasím se Sarkomim - podle mě chyba, že vůbec došlo k podle mě zcela nesmyslnému ústupku a že jsou tak denní světla legalizovaná (protože patřím k těm - podle mě tedy - slušnějším řidičům, často se mi stává, že dojedu nesvítící auto, probliknu ho tedy dálkovýma a až po jeho předjetí najednou v zrcátku vidím, že má pod nárazníkem rozsvícené nějaké baterky). To, že pro spoustu vlastníků denních baterek je problém v případě vjetí do tmavšího prostoru (myslím tím třeba i les!!!!!!, zejména za prudkého slunce) zapnout si normální světla, to se bude řešit až po několika smrťácích, které ale vzniknou prokazatelně pouze tím, že dotyčný nesvítil - jak se to v našich poměrech bude dokazovat je snad už teď jasné každému.

:xvul a propo , H7 vyměněná?:D:D:D

jinak sdílím stejný názor , ja mam ve předu vždycky 2x 5W + 2x 55W a vzadu 8x5W:D a zatěž nějak neřešim a za dobu cca rok jsem měnil jen jednu H7 . Svítím od 1999 , nechapu tydle novoty.

Odesláno
Původně zaslal: sarkomi

Pe.Tr -přesně tak já měnil naposled H7 asi loni,spotřebu elektriky není co řešit v dnešní době elektroměr auto nemá:D

... a altik snese hodně, i ten benzínovej :D

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

:xvul a propo , H7 vyměněná?:D:D:D

YES, synu - járovku jsem dnes ve 14.30 vyměnil za použití vlastních výrobních prostředků.

Odesláno
Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Pe.Tr

:xvul a propo , H7 vyměněná?:D:D:D

YES, synu - járovku jsem dnes ve 14.30 vyměnil za použití vlastních výrobních prostředků.

šikovnej taťka :super

:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odesláno
Původně zaslal: Pe.Tr

jak použivam to přispevky za 24 hodin tak nejak na sekce nekoukam , taky sem si nevšiml

:xvul Se stane no, mě život na foru naučil koukat jak na sekci tak na datum příspěvku:D:D

[upravil dne 9/11/07 Radek Hurvajz]

Odesláno

teda panove ste vsichni hezky OT! vasi averzi komentovat nebudu ale hlavne dotycny resi denni svetla na starej model a co sem daval ja navod a fotky je novej. nenech se odradit a urcite to nekam das oni budou časem dle EU mozna povinny ;-)

Odesláno
Původně zaslal: buml

teda panove ste vsichni hezky OT! vasi averzi komentovat nebudu ale hlavne dotycny resi denni svetla na starej model a co sem daval ja navod a fotky je novej. nenech se odradit a urcite to nekam das oni budou časem dle EU mozna povinny ;-)

:P:P:P:P:P:P

:D:D:D:D:D:D

Odesláno

Tak bacha na modrou 406ku NEW model nebo bílý ťukáto s ostravskou RZ, to totiž možná můžu bejt já a mě bys snad kopat nechtěl, ne? Jinak na nesvítící zadní světla jsem já podobně alergickej jako Ty na blikání, takže 1:1 (je to asi dáno tím, že já se pohybuju většinu času za volantem mimo města a Ty v Praze, kde Ti možná opravdu mohou splynout zadní světla s brzdovkama, tak si tu zbytečně nezvyšujme adrenalin, myslím, že je spousta závažnějších důvodů).

Nicměně příznivcem baterek se stát nehodlám ani kdybys mě kopal 10x za minutu

:papa:papa:papa:papa:aut:papa:papa

[upravil dne 10/11/2007 Medvěd]

Odesláno

po venkach sem najezdil dost set tisic km a fakt nevidim duvod aby prdel svítila a cely pslavny denni svíceni se delalo kvuli predku a nikoli zadku (svítící zadek je vedlejší produkt)

a jestli nekdo nechápe ze proste prdel svítit nemusi tak at se podiva poradne po svete jak to maj tam a pak remca

Guest servisman
Odesláno

vem jen to že v Rakousku to denní svícení zamitli:D

že jsem použil odkaz na světla TVÁ tak se omlouvám ale předek je pomalu stejný pokud bych je umístil tam kde ty

Odesláno

proc se omlouvat snaha se samo ceni jen sem upozornil ze to co sem sem daval je restyle a co se rakusaku tyce tak jak to s nima je doopravdy sem psal v jinem tematu cca pred mesicem, tam se jednalo o cistej populismus

Odesláno

Pěknej odkaz na denní světla do 406 sem kdysi dával tuším Ferry? dá se to najít. Jinak denní světla nemám, mám automatické rozsvěcení potkávaček, a to že svítí zadek a osvětlení značky mě osobně dost se*e, ale nemám chuť kvůli tomu denní světla kupovat... spíš seknu do potkávaček xenony. A jinak, kdo mě zezadu problikne, toho natvrdo vybrzdím :):aut

Odesláno

Než denní světla, tak raději automatické rozsvícení světel.. Stačí zapojit ať svítí potkávačky (plus zadní světla) a je klid.. Palubka a osvětlení spzetek svítit nemusí..

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...