Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínací relé počítače+klávesnice


vasek1

Recommended Posts

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Radek Hurvajz

všude se píše že kód je uložen v EEPROM řídící jednotky:myslim

Tak to musí jít z tý EEPROM načíst :-D

No to snad jde, na nějaký mašině asi za 80tis, tahle firma kde byl psala na webu že to dělají, ale ted si myslím že ho houpou:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je fakt blbost, viděl jsi jak to dělali?

neviděl má to asi doma tak nevim jestli mu mam věřit.Ale předemnou tam byl někdo pro stočené tachometry.Pak si kup auto.

Se mi to nějak celý nezdá, normalně bych chtěl asi prachy zpět protože ten kod je nejspíš špatnej, nevim jak to je, vim jen co jsem četl a co se psalo tady na foru, ale i z toho je zřejmý že ten kod je v ŘJ

já si také myslím protože je kravina abych tam dal imobilizér z jinýho auta a mělo by to nastartovat.Což je volovina.Protože by to bylo zbytečný.Já si myslim že spíná to čerpadlo se vstřikama.Nemohlo to odejít v tý řídící jednotce při tom zkratu.A ten kód není schodný.Co vy nato???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je fakt blbost, viděl jsi jak to dělali?

neviděl má to asi doma tak nevim jestli mu mam věřit.Ale předemnou tam byl někdo pro stočené tachometry.Pak si kup auto.

Se mi to nějak celý nezdá, normalně bych chtěl asi prachy zpět protože ten kod je nejspíš špatnej, nevim jak to je, vim jen co jsem četl a co se psalo tady na foru, ale i z toho je zřejmý že ten kod je v ŘJ

já si také myslím protože je kravina abych tam dal imobilizér z jinýho auta a mělo by to nastartovat.Což je volovina.Protože by to bylo zbytečný.Já si myslim že spíná to čerpadlo se vstřikama.Nemohlo to odejít v tý řídící jednotce při tom zkratu.A ten kód není schodný.Co vy nato???????

Nevim, těžko říct, je to blbý. Mužu se tě zeptat kolik za to ten prevít chtěl?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je fakt blbost, viděl jsi jak to dělali?

neviděl má to asi doma tak nevim jestli mu mam věřit.Ale předemnou tam byl někdo pro stočené tachometry.Pak si kup auto.

Se mi to nějak celý nezdá, normalně bych chtěl asi prachy zpět protože ten kod je nejspíš špatnej, nevim jak to je, vim jen co jsem četl a co se psalo tady na foru, ale i z toho je zřejmý že ten kod je v ŘJ

já si také myslím protože je kravina abych tam dal imobilizér z jinýho auta a mělo by to nastartovat.Což je volovina.Protože by to bylo zbytečný.Já si myslim že spíná to čerpadlo se vstřikama.Nemohlo to odejít v tý řídící jednotce při tom zkratu.A ten kód není schodný.Co vy nato???????

Nevim, těžko říct, je to blbý. Mužu se tě zeptat kolik za to ten prevít chtěl?

1000 + benzín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No to je fakt blbost, viděl jsi jak to dělali?

neviděl má to asi doma tak nevim jestli mu mam věřit.Ale předemnou tam byl někdo pro stočené tachometry.Pak si kup auto.

Se mi to nějak celý nezdá, normalně bych chtěl asi prachy zpět protože ten kod je nejspíš špatnej, nevim jak to je, vim jen co jsem četl a co se psalo tady na foru, ale i z toho je zřejmý že ten kod je v ŘJ

já si také myslím protože je kravina abych tam dal imobilizér z jinýho auta a mělo by to nastartovat.Což je volovina.Protože by to bylo zbytečný.Já si myslim že spíná to čerpadlo se vstřikama.Nemohlo to odejít v tý řídící jednotce při tom zkratu.A ten kód není schodný.Co vy nato???????

Nevim, těžko říct, je to blbý. Mužu se tě zeptat kolik za to ten prevít chtěl?

1000 + benzín

radku ty máš také klávesnici aktivní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ti zjišťovali kód na klávesnici, tak to měli zároveň vyzkoušet v autě. Jak si jsou jistí, že je ten kód správní, když jej nevyzkouší? Je tam více možností v zadání kódu a to: a) osobní, b) servisní. Podívej se tady. Snad ti to pomůže. Jinak velkou bolestí jsou drátky, které jsou často zlomené. Dej si Hledání, kde někdo již psal, že je opravoval u klávesnice.

post-0-14109596610183_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. nedal bych jim ani korunu, dokud bych neměl jistotu, že to funguje!

2. Jak tak na to koukám, tak nakonec vyjde levnějc sehnat nějakýho čórkaře, kterej to rozhejbe:myslim Ale kde, to nevím:nevim

3. Mi neříkejte, že na to tady nepřijdeme, v čem to je... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tam klávesnici mám a je v pohodě funkční,jen už mi tam je jaksi na nic :D,protože jsem dal mechanický čerpadlo,ale nevím,je to z nafťáku a nevím jak jí vykuchnout ven ?? Jinak by byla k mání,pokud by byl zájem ?? Ale nezdá se mi že bez ŘJ zjistí kód imobilizéru ?? Ta je napevno v EEprom memory a bylo mi řečeno že když dám blbě kód a zablokuje se,tak se prakticky nedá zjistit,že prý neexistuje jak to vyčíst z té eeprom paměti,to mi řekli kluci v učilišti kde je servis na Citrouše a Pažouty,a řekl mi to kluk kterej je na to fakt frajer a vyzná se ! Ale mě tak ještě napadá,že říkal kámoš že dobrej servisman je taky v Benešově firma se jmenuje Dea Benešov,našel jsem tel.číslo ale nevím zda je aktivní ale můžeš to zkusit,tady je - 777214304 jméno nevím,ale kámoš co má resp.měl Xsaru tak mu tam hodně helfli jak s počítačem tak i s mechanickýma problémama a i s elektrikou,tak ti třeba poradí a navede,zkuž to,jinak pak už jen odpojit z čerpadla aby to spínal bez imobilizéru,ale to by muselo celý ven,ale zkuž tu Deu,třeba ti poradí,a není krvavě drahej ! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jo zrovna tenhle tyden nemam vubec cas a ani merak po ruce, abych ti to rele na mojem aute promeril. Navic nevim jak to promerit, to by se asi musely napichnout draty, pac rozpojit konektor a merit to na nem to nepujde. Jak tak na to schema koukam, tak mam z toho dojem, ze po otoceni klicku se sepnou obe casti rele privedenim +12V pres draty CC10 a CC11 , tim se pripoji ridici jednotka pres drat 1236 na +12V a zaroven taky klavesnice pres drat 882, jakym zpusobem ale pak komunikuje klavesnice s ridici jednotkou to ted bohuzel nevim, pac zase nemam u sebe jeste schema zapojeni klavesnice ( ktery jsem ti posilal )

Takze co s tim ... zkus promerit to samotne rele, jestli jsou vsechny ty diody uvnitr v rele v poradku a nejsou prorazeny v nepruchodnym smeru, pak bych zkontroloval kostru na baterce a hlavni ukostrovaci bod na prevodovce ( v mistech pod klapkou sani pobliz starteru - z vlastni zkusenosti vim, ze jsem mel spatnou kostru a blbnula mi klavesnice a pritom starter tocil normalne ) , jeste jednou zkontrolovat vsechny draty od klavesnice a pripadne zkusit pujcit stejnou ridici jednotku ze stejnyho motoru, u ktery budes znat bezpecne immo kod, jinak vic uz me ted nenapada :(

[upravil dne 3/10/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

všechny 4 kostry na motoru zkontrolované.Diody proměřim ještě teď .dám vědět jak to dopadlo.řídící jednotku si nemam odkoho pujčit leda koupit na vrakáči ,ale nechci vyhodit další peníze.Jsem ochoten i někomu zaplatit i cestu ,aby sem přijel a třeba mi ji jenom pujčil na vyzkoušení.Nevim stále jestli ta kontrolka má při otočenym klíčku svítit nebo blikat??????, Jdu to proměřit.Zachvíli se ozvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mužu tak ti poradím koupil jsem 406ku v bazaru a při převzetí mi řekli že imobilizer je vyplej a dali mi číslo ja to neodskoušel tam ale až doma zapojil sem ho a už jsem nenastartoval.Tak sem zjištoval co stím.Tak kod je uložený v ŘJ nepomuže vyměnit klávesnici a ani ŘJ a kod už nikdo nezjistí.Dělaji to někteří machři že ten kod starý vymažou sŘJ adaji tam novej a pak to funguje uz normalne.Berou za to kolem dvou tisic ČAU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

všechny 4 kostry na motoru zkontrolované.Diody proměřim ještě teď .dám vědět jak to dopadlo.řídící jednotku si nemam odkoho pujčit leda koupit na vrakáči ,ale nechci vyhodit další peníze.Jsem ochoten i někomu zaplatit i cestu ,aby sem přijel a třeba mi ji jenom pujčil na vyzkoušení.Nevim stále jestli ta kontrolka má při otočenym klíčku svítit nebo blikat??????, Jdu to proměřit.Zachvíli se ozvu.

Má svítit, po zadání správného kodu zhasne a rozsvítí se zelená, bliká jen při vypnutém zapalování zárověň s LED na palubce. Pral jsem se mýho servisáka jestli to někdy něřešili, říkal že jednou jo, ale že už neví kdo koho kde sehnal aby to odbloknul, ale stálo to 4 000,-, říkal že je to pěkně v prdeli, jedině prý jiná řídící jednotka se správným kódem:( Ale být tebou tak opravdu vyzkouším nejdřív jinou jednotku v tvym autě, vyloučíš tak závadu někde jinde, např. klavesnice

[upravil dne 3/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

radku tak to funguje jak píšeš,akorát to hlasí že špatnej kód.Tak nevim jestli jim mam na tom kladně věřit.Jinak mam zavolat po neděli pánovy že sem přijede a přehrajemi to v té jednotce pře počítač.Na zkoužku nemám jinou řídící jednotku.Musel bych ji koupit a to se my zatim nechce protože peněz nemáme ani jeden na rozdávání.Leda že by byl někdo ochoten zapujčit a když to bude v cajku tak mu ji zaplatim a vřele poděkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vasek1

radku tak to funguje jak píšeš,akorát to hlasí že špatnej kód.Tak nevim jestli jim mam na tom kladně věřit.Jinak mam zavolat po neděli pánovy že sem přijede a přehrajemi to v té jednotce pře počítač.Na zkoužku nemám jinou řídící jednotku.Musel bych ji koupit a to se my zatim nechce protože peněz nemáme ani jeden na rozdávání.Leda že by byl někdo ochoten zapujčit a když to bude v cajku tak mu ji zaplatim a vřele poděkuji.

No hlavně pokud by přijel a rozhýbal to tak je to v pohodě, ale pokud to nepujde tak mu nic neplať, stačí to co už dostal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: vasek1

radku tak to funguje jak píšeš,akorát to hlasí že špatnej kód.Tak nevim jestli jim mam na tom kladně věřit.Jinak mam zavolat po neděli pánovy že sem přijede a přehrajemi to v té jednotce pře počítač.Na zkoužku nemám jinou řídící jednotku.Musel bych ji koupit a to se my zatim nechce protože peněz nemáme ani jeden na rozdávání.Leda že by byl někdo ochoten zapujčit a když to bude v cajku tak mu ji zaplatim a vřele poděkuji.

No hlavně pokud by přijel a rozhýbal to tak je to v pohodě, ale pokud to nepujde tak mu nic neplať, stačí to co už dostal

právě že by přijel někdo úplně jinej.Tamty mě zklamali a to hodně.Dnes jsem jim ráno psal na meil a ani se nevozvali.tak tam zítra zkusim zavolat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...