Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

bouraná 406


Maxi.Cartmen

Recommended Posts

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

zdravim lidi.Mám dotázek,takhle se mi povedlo nabourat mojí 406-ku

]http://img515.imageshack.us/img515/8355/peugeotsr0.th.jpg[/img][/url]

to co kouká od kola není z auta,ale z ze sloupu co jsem porazil.Tak co usuzujete když to vydíte? Dá se to zpravit a když jo,tak kolik to tak mže stát? Motoru nic není (snad) akorát to promáčknutí.Nebo jestli by jste nevěděly o nějaké kastletřeba i jemně bouchlý na zadek,tomu vůbec nic není.Dík za odpovědi

Nevím, odkud jsi, ale pokud to budeš prodávat na díly, tak si do tebe koupím kapotu - pokud není poškozená :)

[upravil dne 1.10.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vdacny

ja som namrdal do stlpu tiez, nedavno na megane ale prednym blatnikom. Takze som urval koleso, cize vymena ramena, vyskocila poloos, cize vymena semeringu a manzety+to koleso, dalej bol v hajzli svetlomet, blatnik a kapota. motoru sa chvalabou nic nestalo ale intercooler to neprezil. karoseria bola trosku pohnuta, ale to spravili na stolici a je ako nova :o). no a stalo ma to 20 000KC +-nejake kilecko, ale bez laku. Len ked to budes davat robit, tak to nedavaj do origo servisu, ale najdi nejakeho mechanika, co ma zlate ruciciky.

No já to dal mechanikovi kterej se nám stará o autá už 5 let.Od Favoritu,přes R19 až po tuhle 406.a on mám zbouranejmi auty skušenosti,protože má šikovné ho sinak a už mu naboural a 306 a 406 (vždy to otočil kolem sloupu).A díly se pokusím zísakt na vrakáči.Kousek od baráku mám jeden bazar kde má vraky a má tam asi 50 406:)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

.Kousek od baráku mám jeden bazar kde má vraky a má tam asi 50 406:)

A odkud jsi?? Je dobré vědět o zásobených vrakárnách.

Tím vrakovištěm myslel Pečky u Kolína - http://www.dovozauta.cz/ , on je z Dobřichova, to je hned vedle;)

Edit: koukám než jsem našel adresu tak je tu odpověď:D

[upravil dne 1/10/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

Původně zaslal: vdacny

ja som namrdal do stlpu tiez, nedavno na megane ale prednym blatnikom. Takze som urval koleso, cize vymena ramena, vyskocila poloos, cize vymena semeringu a manzety+to koleso, dalej bol v hajzli svetlomet, blatnik a kapota. motoru sa chvalabou nic nestalo ale intercooler to neprezil. karoseria bola trosku pohnuta, ale to spravili na stolici a je ako nova :o). no a stalo ma to 20 000KC +-nejake kilecko, ale bez laku. Len ked to budes davat robit, tak to nedavaj do origo servisu, ale najdi nejakeho mechanika, co ma zlate ruciciky.

No já to dal mechanikovi kterej se nám stará o autá už 5 let.Od Favoritu,přes R19 až po tuhle 406.a on mám zbouranejmi auty skušenosti,protože má šikovné ho sinak a už mu naboural a 306 a 406 (vždy to otočil kolem sloupu).A díly se pokusím zísakt na vrakáči.Kousek od baráku mám jeden bazar kde má vraky a má tam asi 50 406:)

A nemohl by ses mi zeptat na displej palubního PC na starou 406?? Měl by být dodávám k autorádiu 4050. A hlavně aby byl v km/h.. moc bymi to pomohlo.. Telefonicky jsem volal na dvě vrakoviště a ubezpečovali mě že nic takovýho nemají a když jsem tam byl osobně měli je tam!!! (Akorát na nový model :() Předem děkuji pokud by ti to vyšlo..;)

Jinak ať se oprava vydaří pokud nekoupíš nic jiného...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sjem tam teď byl.Oprava mě výjde cca na 30000 Kč.Koupím novej rám,dveře a přední blatní (to e vše co je poškozený) tyhle součástky mě výjdou na 6000.A automechanik říkal že i z tímhle mně to výjde na 30000-35000 Kč ,víc ne.Akorát budu potřebovat palubní desku.Nevíte někdo o nějaký šikovný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

Původně zaslal: Radek Hurvajz

on je z Dobřichova, to je hned vedle;)

Hele mi se známe,že víš od kud jsem?

Neznáme, mám internet, to mi mnohdy stačí abych se dozvěděl co potřebuju:D
Tjn,ale že zrovna trefil ten Dobřichov.To mi je záhada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

Původně zaslal: Radek Hurvajz

on je z Dobřichova, to je hned vedle;)

Hele mi se známe,že víš od kud jsem?

Neznáme, mám internet, to mi mnohdy stačí abych se dozvěděl co potřebuju:D
Tjn,ale že zrovna trefil ten Dobřichov.To mi je záhada
No co, když to pišeš na Internet tak se nemusím trefovat, vím to přímo od tebe tak je to jistý:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

Původně zaslal: Radek Hurvajz

on je z Dobřichova, to je hned vedle;)

Hele mi se známe,že víš od kud jsem?

Neznáme, mám internet, to mi mnohdy stačí abych se dozvěděl co potřebuju:D
Tjn,ale že zrovna trefil ten Dobřichov.To mi je záhada
No co, když to pišeš na Internet tak se nemusím trefovat, vím to přímo od tebe tak je to jistý:D:D:D
Taky pravda.Na jinejch webech mám napsaný i bydliště
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maxi.Cartmen

tak už je to skoro spravené,výjde to cca 30000,ale chci se optat jestli se dá použít čelné sklo i z jiného peugeota nebo jestli musí být pouze nové

Sklo se dá použít starší z jiného auta, ale asi ti v servisu na montáž nedají záruku. Takže když jim při montáži praskne tak budeš mít smůlu. Alespoň mě to řekli ve dvou servisech, když jsem nechával opravovat fáčko po bouračce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, dá se použít. Akorát bude jiný rok výroby uveden, pokud se nesežene stejný rok. Pokud mají skla odstín (záleží na výbavě vozidla) tak dát stejný a ještě ještě pozor na dešťový senzor, pokud je jím vybaveno vozidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...