hnusoba Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Tak a konečne nám do autosalónov dorazila 207SW Ospravdlňujem sa za kvalitu fotiek ale bohužiaľ firemný foťák stojí za h***o Citovat
OK406 Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Moc pěkná ale mě se víc líbí ta šedá 407 SW;) Citovat
petr307 Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 paradni, ta zadni cast je super!!! skus blejsknout i interier Citovat
myryn Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Fotky jsou dobrý. No není to špatný ale to sklo na 5tých dveřích zasahující až na boky se mi moc nelíbí, narušuje to tzv. "klasický pažoutovic vzhled". Ale je to můj názor, může se lišit od názorů jiných účastníků fóra. Citovat
barenst Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Jo vypada to pekne , 11 jedu do servisu k nam tak jsem zvedavy jestli tam bude rad bych se podival na prakticnost kufru u 206 to bylo bezkonkurencni , to co jsem nalozil do ni se neveslo ani jineho vetsiho auta Citovat
hnusoba Odesláno 6. září 2007 Autor Odesláno 6. září 2007 A tu je kráska plne pripravená V skutočnosti je oveľa krajšia ako na fotkách, vyzerala by krásne v červenej farbe a na elektrónoch, poprípade zdvihnutá vo verzii 4x4 :D:D V štandardnej výbave sa však nebude dať otvoriť samostatne okno na piatych dverách ako na 206SW, to bude možné až v príplatkovej verzii Kufor je však pekný a veľký, po sklopení sedadiel je rovný Citovat
KoNG Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 tož nevypadá to špatně ale ta 407 je pro mě větší výzva Citovat
Garfield Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Tak konečně zas design mého srdce! Naposledy se mi líbila 306 starý typ a 406 nový typ. Od té doby design Peugeotů sice můžu, ale není to takové to pravé, nad čím srdce zaplesá. Tohle už zas je. U mě mooooc pěkný, 207 SW! Citovat
John Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 Mě se to docela líbí hezký hezký.. autíčko.... :D Citovat
PaloLM Odesláno 6. září 2007 Odesláno 6. září 2007 ešte mať tak tých 101 mil. Sk čo včera padol v Lote a mám ju doma v garáži Citovat
Marcel505 Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Stejně mi to přijde jako protažená 206ka SW... Stále nemohu tomu designu přijít nějak na chut' - bude mi to muset nějaká hosteska auto předvádějící vysvětlit a ukázat... Citovat
chechet Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 proc se peugeot tolik vyziva v takovych megasvetlech? asi aby bylo za co platit kdyz se rozbije zejo... zadni lampa je monstrozni. Citovat
hnusoba Odesláno 20. září 2007 Autor Odesláno 20. září 2007 Zakúpili sme ako predvádzacie vozidlo aj krásnu červenú 207čku SW a vyzerá oveľa krajšie ako táto ktorú som odfotil Táto farba jej proste nepasuje Citovat
Escaper Odesláno 20. září 2007 Odesláno 20. září 2007 Jooo tak ja bych se nechal ukecat, jen na to mit penizky.... Citovat
Zipík Odesláno 21. září 2007 Odesláno 21. září 2007 Hmm není špatná ale ta 407SW je pěknější;) Citovat
Kulíšek Odesláno 21. září 2007 Odesláno 21. září 2007 Pěkná to se musí nechat , ale z boku na fotce by lajk mohl říci pěkná 407SW, ale to je záležitost skoro všech automobilek že různé modely sjednocují v podobný vzhled. Co mě trochu udivilo, že i když vypadá opticky větší, tak že má menší objem kufru oproti 206SW, jinač konečné jsou lištičky i na zadních opěradlech, které při sklopení sedadel určitě usnadní šibování těžších věcí S tím otevíráním okna v pátých dveřích jsou trapní, že je to za příplatek:roll. Jediné na konec, počítal jsem s nějakou vychytávkou jako světla ve sloupcích nebo skrytá klika zadních dveří, určitě 207SW nevzbuzuje tak sportovní vzhled již v základu jak tomu bylo u 206SW. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.