Guest StibTo Odesláno 15. září 2010 Odesláno 15. září 2010 mě nikdo zatím ještě s nálepkou potkat nemohl jelikož mi pořád ještě nedorazila chjo Citovat
peugeot09 Odesláno 18. září 2010 Odesláno 18. září 2010 Tak dnes jsem potkal v Michli krásnou světle modrou 406 Coupé, borec v černým tričku si to štrádoval Michelskou a odbočoval směrem k Brumlovce. Stalo se tak asi okolo 16:30. Myslel jsem, že by to mohl být Scratch, ale ten má dle podpisu i dle avataru \"jenom\" sedan. Jinak to samé auto s tím samým týpkem jsem viděl přesně před třemi týdny projíždět tím samým směrem, jenom měl na hlavě nějaký \"hustošátek\" a zatáčku vybíral dost ostře-až gumy pískaly. [upravil dne 18/9/10 od peugeot09] Citovat
Medvěd Odesláno 18. září 2010 Odesláno 18. září 2010 Scratchovic kupé je stříbrné a momentálně by SNAD mělo být na srazu v Lednici Citovat
peugeot09 Odesláno 18. září 2010 Odesláno 18. září 2010 No nic, tak to mám zase smůlu. Nechceš se tu Medvěde mihnout s kombíkem? Udělal bys mi velkou radost. Mohl bych pak tvrdit, že jsem viděl Medvěda. Citovat
Medvěd Odesláno 18. září 2010 Odesláno 18. září 2010 Zítra se budu pohybovat mezi lokalitami - Letná, Letňany, Hostivař, Letná - tak někde můžeš číhat. Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 ano, byl jsem tam s coupe premierove na sraze a hned jsme vyhrali orientak Citovat
marko306 Odesláno 25. září 2010 Odesláno 25. září 2010 Bol to niekto z klubu? 306 mala Levické EČV a bolo to na parkovisku Tesco v Nitre dnes okolo 15:15. Citovat
kujon106 Odesláno 1. říjen 2010 Odesláno 1. říjen 2010 Tak buď mě dne šálil zrak, nebo sem opravdu potkal dnes kolem 3/4 na 6 v HB mezi kruhákem a křižovatkou u bývalý OMV Medvěda v modrý 406 break :-) Pozdravil sem, ale až když sme se míjeli (to mi to teprva došlo). Byl si to ty Medvěde? Citovat
brslen Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 Ja videl tusim ze Pe.tra v Ostrave na krizovatce u vodarny.Cca 2 mesice z5.Je to mozne Pe.tre? Citovat
Pe.Tr Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 jj před dvěma měsíci jsem vodárnu křižoval často Citovat
Existujuci Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 Vcera som sa v TT stretol s Kaprom,teda on zbadal prvy mna. Dali sme kratku rec. Tymto ho pozdravujem. Ako bolo v banke? Citovat
Medvěd Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 Tak buď mě dne šálil zrak, nebo sem opravdu potkal dnes kolem 3/4 na 6 v HB mezi kruhákem a křižovatkou u bývalý OMV Medvěda v modrý 406 break :-) Pozdravil sem, ale až když sme se míjeli (to mi to teprva došlo). Byl si to ty Medvěde? Ne, na 100% šlo o šálení zraku. Včera jsi mně mohl potkat maximálně mezi Prahou a Nučicemi, kam jsem nastoupil do nového zaměstnání. Momentálně jsem i pohledem z okna zkontroloval, že mi auto nikdo neodvezl - takže šlo o někoho jiného v jiné modré 406ce Citovat
kujon106 Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 Aha, tak to nic. Ale ten člověk koukal na 106 jako puk a jako kdyby ti z oka vypadnul Tak tu u nás máš asi dvojníka. Citovat
kaper Odesláno 2. říjen 2010 Odesláno 2. říjen 2010 A ja som stretol v Piatok v Trnave Existujúceho bolo to len na sekundu. Tak ho pozdravujem :D:D:D:D:D Citovat
Stifler Odesláno 22. říjen 2010 Odesláno 22. říjen 2010 16. října jsem v Jilemnici u nemocnice parkoval na parkovišti vedle nádherné 306ky Cabrio. Nedalo mi to a udělal jsem si dvě fotečky. Vím, že z Clubu to nikdo není, ale je to škoda. Citovat
Andreww Odesláno 22. říjen 2010 Odesláno 22. říjen 2010 Stejné cabrio jsem potkal jednou ve ValMezu, jen si nejsem jistý RZ. Řídila ho nějaká slečna:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.