Grave Odesláno 30. červen 2010 Odesláno 30. červen 2010 Občas pokávám v Praze 10 se svou Peggynou bilou Mi16 ... kdopa z vás to je? ;-) Citovat
Wolfik Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Dneská rano jsem cestou od Domanského v Kyjích viděl stříbrnou 406 v kombíku a na zadním okně www.peugeot-club.cz Řídila paní a na zadním sedadle měla dítě. [upravil dne 1/7/10 Wolfik] Citovat
Guest Scratch Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 neonova slecna s malou led diodkou ja dneska ve tri rano kupodivu na jizni spojce nikoho nepotkal :-) Citovat
OK406 Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Původně zaslal: Scratch neonova slecna s malou led diodkou ja dneska ve tri rano kupodivu na jizni spojce nikoho nepotkal :-) Nebuď smutný, já v Českých Budějovicích taky nikoho nepotkal:nevim Citovat
KingSpade Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 já dneska potkal vínovou 306 S16ku...podle značek Nový Jičín...pozn. znamení na zadním nárazníku dvě nálepky..jedna cztka a ta druhá neidentifikovatelná...ale něco germánského se mi zdá....noo a plus Sobolovu krásnou 207mu:super [upravil dne 1/7/10 KingSpade] Citovat
MilanF1 Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Já dneska potkal světle zelenou (nevypadalo to na originální lak) P106 old model s tuning nárazníkama, bylo to před osmou hodinou ráno na dálnici před Turnovem (pokračoval směr Liberec). SPZ si už nepamatuji, ale nikde jsem žádnou nálepku neviděl. Mastil si ho pěknějch 130. Je to někdo z klubu? Citovat
georgegg Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 nevim jestli je to někdo z klubu ale taky ji potkávám, myslim že sem ji potkal i včera když sem jel do lbc, předjížděl sem ji kousek za sjezdem na liberec, v čem si jel ty? Citovat
MilanF1 Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Já jsem v P306, jel jsem od Benátek, přes Turnov do Semil. Jenom jsem viděl, že pokračoval na Liberec. Myslím, že tam byli dva pasažéři. Jo a dneska v Sojovicích (kousek za Lysou nad Labem) jsem se míjels P206 černé barvy a na kapotě velký růžový zajíc - PlayBoy Někdo od nás, nebo Lidský ne/vkus? Citovat
Guest Scratch Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 to je tezky ti to takhle rikat, podivej se, kolik je tu clenu, spis se divej po nejake znacce klubu nez po playboy zajicich, ale nikoho s tim na aute neznam :-) Citovat
MilanF1 Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 Po značce jsem čučel, ale neviděl, ale ten zajíc mě fakt zaujal. OK, budu psát, až uvidím někoho se značkou. Ale vlastně já v devět hodin večer jedno viděl ... v Lysé bílá (tuším 206) zaparkováno naprosti odbočce na Karlov, na obou předních dveřích velký černý lev Mávat nebylo komu, nikdo okolo nebyl. Citovat
309GT Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Minule jsem v Úvalech pouštěl stříbrnou 406ku,myslím že starý model,ale komplet olakované lišty a podobně....Značky Libereckého kraje....určitě jsem ji tu viděl,ale kdo to je nevím Citovat
kaper Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Tak ja si ho dnes šiniem Trnavou a poozerám 306 bledomodrá to bude Gedu a nie. Tak vystupim pred Tescom a koho nestretnem Gedu ale s košíkom bol kúpiť obed aj so synčekom Jakubkom tak sme dali krátku reč. :D:D:D:D Pozdravujem Dušanko A ešte aby som nezabudol v sobotu minulú som stretol 306sedan šervená pri obchodnom centre Diego strčil sa mi do cesty šmikom tú pravouhlú zakrutu a ked som nanho začal blikat a mal na tachometri asi tak 80km/hod. tak spomalil. Lubko už vieš kto na teba blikal z 308 :D:D:D:D:D:D:D [upravil dne 3/7/10 kaper] Citovat
peugeot09 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Tak stále čekám, kdy se tu ozve majitel tyrkysový 206, který mě potom, co se zařadil za mě a zavětřil podznačník, začal provokovat a kterému jsem stejně nakonec ujel. Včera kousek za Holešovicema, směr na centrum. Citovat
OK406 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: peugeot09 Tak stále čekám, kdy se tu ozve majitel tyrkysový 206, který mě potom, co se zařadil za mě a zavětřil podznačník, začal provokovat a kterému jsem stejně nakonec ujel. Včera kousek za Holešovicema, směr na centrum. Podzačník myslíš podložku pod SPZ (RZ) ??? Citovat
peugeot09 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Áno, alespoň tomu tak sám říkám. Citovat
OK406 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: peugeot09 Áno, alespoň tomu tak sám říkám. Tak to jo. Tak abych ti už pomalu říkal pražáku;) Dej vědět, až zavítáš k nám na vesnici:D:D:D Citovat
adraj Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Se tady furt potkáváte. Tak schválně,kdo uvidí zítra mě:D:D . Cesta: Krč-spojka-po starý směr Kolín. Velký auto před velkým vozejkem plným dřeva :D:D po 14 hodině. Citovat
lungo1 Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Původně zaslal: OK406 Původně zaslal: Scratch neonova slecna s malou led diodkou ja dneska ve tri rano kupodivu na jizni spojce nikoho nepotkal :-) Nebuď smutný, já v Českých Budějovicích taky nikoho nepotkal:nevim Tak se pojd potkat ale nemam ani samolepku ani podlozku pod znacku PC ,tak nejak nevim kde to koupit Citovat
elton Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 lungo, koupit můžeš třeba tady v e-shopu: http://www.peugeot-club.com/index.php?co=eshop/vypis Citovat
winco Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 tak ja nejezdim moc po svete ale na ceste okrem zrazu som nikdy nikoho ešte nestretol s klubovou nalepkou, či voňavkou alebo tým plastovím pod SPZ s logom klubu ani nič a to je tu hodne trnavaku tak se divim že nikoho nestretavam Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.