Moby89 Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 dnes v cca 8 jsem viděl Jimmyho na modřanský, je to možny? Citovat
HonzaZ Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 Dnes před 18. hod. jsem potkal Ferryho. Jel v Sezimově Ústí okolo Agipu směr Planá a já naproti směr Tábor. Citovat
Ferry Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 To HonzaZ no vidis, ja si te nevsiml Asi jsi neblikal, ze ? jediny peugeot, na kteryho jsem zameril cestou pozornost, byla jedna 508 co jela taky proti me Citovat
HonzaZ Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 No, bliknout jsem nějak nestihl, ale za volantem jsem tě poznal:papa. Citovat
Ferry Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 skoda, ze jeste nemam za oknem namontovanou kameru, bych si te aspon prehral a to jsem to chtel stihnout namontovat ji o vikendu, holt bylo jiny prace dost Citovat
Goldinka Odesláno 4. květen 2012 Odesláno 4. květen 2012 Dneska někdy po půl devátý večer sme potkali Garfielda s jeho 205kou v Praze - Libni :-) Citovat
Moby89 Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 dnes mezi šestou a půl sedmou na OMV v mladý boleslavi bílá 206tá s domenou klubu na zadním okně(domény jsem si všiml až při odjezdu z pumpy) Citovat
Demo Odesláno 9. květen 2012 Odesláno 9. květen 2012 407 z Čadci - zdravím toho pána, s kterým jsem dal dneska \"závod\" na D1 po 12:00 z Prahy P.S.: Bílej Passat, kterýho jsi nestíhal [upravil dne 9.5.2012 22:38 od Demo] Citovat
ChouLu Odesláno 10. květen 2012 Odesláno 10. květen 2012 Nejsem si uplně jistej,ale myslím, že jsem potkal Kujona (kujon106) v Choti pod náměstím EDIT: Ješte dodat kdy, že před cca 15 minutama tedy 11:15 - 11:25 Dnes [upravil dne 10.5.12 11:33 od ChouLu] Citovat
Regan Odesláno 11. květen 2012 Odesláno 11. květen 2012 Dneska Pernerova Praha 8 cca v pul tředí modrá 306 s červeným předním narazníkem Citovat
Guest Scratch Odesláno 11. květen 2012 Odesláno 11. květen 2012 jj, to byl vektor, takhle seskladanou sunku ma jen on Citovat
negrbob Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 Tak jsem rano potkal Jimmy106 na spojce za barandakem Jeste ze ma na aute micinku s lizinkou. Citovat
gronholmm Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 A mě si tam někdy nepotkal - jezdím tak každý ráno Citovat
Jimmy106 Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 Hej coze? jsi mohl zablikat aspon jinak ja jsem byl na spojce dnes pozdraven stribrnou 407 coupe Citovat
Guest Scratch Odesláno 17. květen 2012 Odesláno 17. květen 2012 pres den pruhonice? Nechces dat srazek? Budu tam odpolko Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.