Pata Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 no nevim, jestli "moje" 309tka je pro akci zrovna prava :myslim:myslim Navic kousek od Prahy Citovat
oddie Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 Hm, před 6 lety jsem měl opravdu pěknou 309, která by se tehdy dala klidně vystavit... Citovat
Escaper Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 to ja bych nan takovou akci prijel hned ale nemam to spravne oznaceni na patych dverich. Citovat
Dundee Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 Medvěde, když na svym autě přehodim označení 405 za 305 z toho Marcelovo káru, myslíš, že mi to Pežotí komise sežere (305 STDT)? Sorry za OT;) Citovat
MPavel Odesláno 27. červenec 2007 Odesláno 27. červenec 2007 to Medved: Bude toto oficiální představení 308 veřejnosti přístupné tedy alespoň pro členy PeugeotClubu? Citovat
Medvěd Odesláno 27. červenec 2007 Autor Odesláno 27. červenec 2007 Původně zaslal: MPavel to Medved: Bude toto oficiální představení 308 veřejnosti přístupné tedy alespoň pro členy PeugeotClubu? Pro veřejnost to asi nebude, ale pro členy klubu se pokusíme něco vyjednat Citovat
Devilstorm306 Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Koukám, že tu je o mě řeč. No žabimu to řeknu, ale jeho 306 Cabrio myslím neni v takovém stavu jaký vy požadujete. Starý model s nárazníkem z noveho, bez mlhovek, atd. Ale na Šebetově bylo ještě jedno Cabrio, ve stejné barvě, jestli neni myšleno to. Kola Cyclone, motor myslim 1.8. Ale toho člověka neznám. Citovat
MPavel Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Původně zaslal: Medvěd Původně zaslal: MPavel to Medved: Bude toto oficiální představení 308 veřejnosti přístupné tedy alespoň pro členy PeugeotClubu? Pro veřejnost to asi nebude, ale pro členy klubu se pokusíme něco vyjednat To by bylo super kdyby se povedlo. Moc rád bych pomohl ale nikoho neznám s autem, který požadují. Škoda... Citovat
Marcel505 Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Původně zaslal: MPavel to Medved: Bude toto oficiální představení 308 veřejnosti přístupné tedy alespoň pro členy PeugeotClubu? No aby s těmi auty nechtěli natáčet nějaký film... Nebo třeba seriál... ...Kobru 11 Citovat
MPavel Odesláno 28. červenec 2007 Odesláno 28. červenec 2007 Anebo je to ve skutečnosti nějaký gang s kradenými auty... Citovat
Tommy306 Odesláno 29. červenec 2007 Odesláno 29. červenec 2007 2 Medved: posli mi prosim blizsi info na mejla (tommy.x@email.cz), zejmena datum...mohl bych pouvazovat...myslim, ze za mazlika se stydet nemusim Citovat
Tommy306 Odesláno 29. červenec 2007 Odesláno 29. červenec 2007 no..myslim, ze je jeste docela dlouha doba, abych mohl s urcitosti rict ano..je nejakej termin, do kdy je potreba se "zavazne prihlasit"? jinak si myslim, ze dotycny jednatel by se mohl objevit v Kostelci;) Citovat
chechet Odesláno 29. červenec 2007 Odesláno 29. červenec 2007 wow, ze bych 306tou (HB pětidvířko NEW model) dal na vystavku? je uz znamy termin konani vystavy? Citovat
petr307 Odesláno 29. červenec 2007 Odesláno 29. červenec 2007 ja se priklanim k tomu, ze bych se taky moc rad zucastnil te akc e...auto bohuzel nabidnout nemohu, mam 307po faceliftu...skoda Citovat
Vvitty Odesláno 29. červenec 2007 Odesláno 29. červenec 2007 Medvede vratil jsem se do Prahy, takze jsem Ti poslal fotky, pro pripad ze bys nevedel kde je stahnout Na klubu moc reprezentativnich fotek nemam ))) Citovat
Medvěd Odesláno 29. červenec 2007 Autor Odesláno 29. červenec 2007 Původně zaslal: Ota 302ka není v seznamu... Promiň, ale ani Peugeot v takové auto nedoufal - natožpak já (tak já udělám rezervaci, ju?? A modrou 304ku vem, prosím, s sebou též http://www.retrocar.cz/cze/bazar/1028_1.jpg) Díky moc Citovat
Blizzard Odesláno 29. červenec 2007 Odesláno 29. červenec 2007 kámoš (mates306) má 306 break nový model a byl by pro. fotky budou kdyžtak v týdnu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.